Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma gwarancji na Polsaty. Kilka dni temu aneksowałem umowę i niby w niej mam gwarantowane 2 polsaty: polsat sport i polsat sport extra. Jak dokładnie to wygląda nie wiem. Wydaje się, że nie wysyłali by maili odnośnie wyłączenia polsatów gdyby te miały pozostać w ofercie. W historii wpisów na tym forum widać, że następne grupy odbiorców dostają informacje o możliwości wymówienia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę na 24 miesiące,3xmultiroom, Canal + Prestige,HBO + HBO go,Cinemax, Filmbox, pakiet HD,Eleven Sport,pakiet Maxbox,pakiet Sport,internet 300mb razem za 130 zł,we wcześniejszej rozmowie na infolini życzyli sobie 149 zł, oczywiście załatwione przez DUK, pani nic nie wspominała o Polsatach,powiedziała jedynie że nie ma co liczyć na Polsat Sport Premium w Multimedia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RICK SANCHEZ napisał:

Dzisiaj przedłużyłem umowę na 24 miesiące,3xmultiroom, Canal + Prestige,HBO + HBO go,Cinemax, Filmbox, pakiet HD,Eleven Sport,pakiet Maxbox,pakiet Sport,internet 300mb razem za 130 zł,we wcześniejszej rozmowie na infolini życzyli sobie 149 zł, oczywiście załatwione przez DUK, pani nic nie wspominała o Polsatach,powiedziała jedynie że nie ma co liczyć na Polsat Sport Premium w Multimedia. 

No to takie są chyba teraz ceny bo ja mam to co Ty tylko że 133 zł za 600 Mbit/s. Polsat Sport Premium się nie ma co martwić. Trwa właśnie przetarg na kolejne 3 lata. Podobno faworytami są Ci ze Skandynawii co kupili Bundeslige. Więc znając życie trzeba będzie się nastawić na zakup LM na ich platformie. Cena już jest znana 34 zł za miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, piotreksuchy90 napisał:

No to takie są chyba teraz ceny bo ja mam to co Ty tylko że 133 zł za 600 Mbit/s. Polsat Sport Premium się nie ma co martwić. Trwa właśnie przetarg na kolejne 3 lata. Podobno faworytami są Ci ze Skandynawii co kupili Bundeslige. Więc znając życie trzeba będzie się nastawić na zakup LM na ich platformie. Cena już jest znana 34 zł za miesiąc

Mogłem wziąć 600mb ale nie chciałem,jak to z multimediami bywa nie wszędzie można też taka prędkość podłączyć,jedyne co mnie martwi to dekodery które posiadam ips3000,jest to tandeta jakich mało a za wymianę życzą sobie 59 zł więc jedyna opcja to telefon do działu technicznego... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RICK SANCHEZ napisał:

,jedyne co mnie martwi to dekodery które posiadam ips3000,jest to tandeta jakich mało a za wymianę życzą sobie 59 zł więc jedyna opcja to telefon do działu technicznego... 

Dziwne, ja bałem się dekoderów od czasu jak miałem ADB od telewizji N.

Ale ten był ideałem do lipca 2020, gdy Vectra zaczęła mieszać i wymieniać soft.

 

Jestem wymagający, a ips3000 był szybki, OSD wyraźne i kontrastowe, EPG fenomenalne, nagrywanie przez usb ideał, time shifting dziecinnie prosty, pełno użytecznych funkcji i wszystko działające co jest ewenementem na skalę światową, dźwięk do 

wyboru polski i angielski i dolby, napisy prawie na każdym kanale, 50/60 Hz obsługuje super, pobór prądu umiarkowany, obraz lepszy od średniej, pilot fajny i szybki, choć zasięg mógłby być lepszy, jest usypianie i wyłączanie dla oszczędnych.

 

Teraz są ciągle skanowania kanałów i restarty trwające po 5 minut, ale jest bonus, bo dodali równoczesne nagrywanie dwóch kanałów i odtwarzanie trzeciego, albo odtwarzanie z nagrania, wszystko w FullHD z przenośnym dyskiem HDD 5400 na USB. Dla mnie rewelacja.

 

Te ciągłe skanowania się skończą za miesiąc i będzie dobrze.

A ten dekoder, to najlepsze i najbardziej niezawodne urządzenie w moim życiu, a mam je już 4 łata.

 

 

Edytowane przez aquarius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, andyp said:

Też macie na niektórych kanałach np. NG jest ciszej niż w pozostałych głos?

Ja od dawna zauważyłem, że na kanałach gdzie jest dźwięk AC3, ścieżka AC3 jest głośniejsza niż ścieżka stereo na tym samym lub na innych kanałach. Uznałem, że ot specyfika mojego sprzętu ale może to jakaś reguła.

Edytowane przez klosz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawie każdym kanale używając przycisku OPTIONS na pilocie można wybrać spośród kilku ścieżek dźwiękowych. Ja mam podłączone do telewizora głośniki komputerowe na minijack i po wybraniu ścieżki z Dolby dźwięk jest głośny i wyraźny. Przy tym co telewizor sam wybiera przy przełączaniu też dźwięk mam znacznie gorszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitka dzwoniła, że mi się umowa kończy i może mi zaproponować to co mam i podniesienie internetu do 150 mega za 142 złote. Poprosiłem, żeby przełączyła mnie do osoby, która przyjmie wypowiedzenie. Pan zaproponował mi utrzymanie tej ceny co mam za 123 złote na 2 lata. W związku z tym, że nie chciało mi się z nimi męczyć i bić o kilka złotych to przystałem na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, hanys32 napisał:

To nie chodzi do kogo,tylko my płacimy za pewne treści a nie czarne plansze.

No to pomyśl, dlaczego są te czarne ekrany? Myślę, że dla dobra nas wszystkich, żebyśmy mieli wybór treści i informacji, a nie "jedynie słuszne" media.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Kiler napisał:

Kobitka dzwoniła, że mi się umowa kończy i może mi zaproponować to co mam i podniesienie internetu do 150 mega za 142 złote. Poprosiłem, żeby przełączyła mnie do osoby, która przyjmie wypowiedzenie. Pan zaproponował mi utrzymanie tej ceny co mam za 123 złote na 2 lata. W związku z tym, że nie chciało mi się z nimi męczyć i bić o kilka złotych to przystałem na to.

Pytałeś się co z Polsatami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Rząd nasz chce "unarodowić" media prywatne. Obciążyć chcą ich dodatkowymi podatkami aby sami się wykrwawili. W ten sposób pozostanie jedyna słuszna TVP jak za Gierka. I nasz premier będzie się chwalił 770 miliardami euro które "dostał" z Unii. Dla "naszego dobra".

Te plansze na znak protestu popieram. Jeszcze chwila i zabiorą nam wolny internet.

  • Popieram 4
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hanys32 napisał:

To nie chodzi do kogo,tylko my płacimy za pewne treści a nie czarne plansze.

Płacisz za program, który emituje (bo bo nie przestał przecież), a co emituje, to już wola emitującego, dziś emitują czarną planszę. Do nich miej pretensję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...