Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jak czytam Waszą walkę o niższy abonament to przypomina mi to bazar albo targowisko.I potem wychodzi na to że "silniejszy" mniej płaci,a małomówny nie potrafiący negocjować więcej.Nie wiem czy tak powinno być.Ja zrezygnowałem z internetu w MM,obecny operator dał mi korzystną cenę.Gdy poszedłem do BOK-u/pod koniec maja/złożyć wypowiedzenie z TV Pani bardzo się zdziwiła i powiedziała że przyjmie wypowiedzenie na superbox,ale pakiet HD kończy mi się w pażdzierniku a multiroom dopiero w lipcu 2016 i muszę zapłacić kary umowne.Zaproponowała abym przedłużył umowę do lipca 2016 i wtedy wszystko mi się skończy w jednym terminie i mogę bez konsekwencji wypowiedzieć wtedy umowę.I na to przystałem,nie miałem ochoty się dochodzić i kłócić.Płacę dość dużo bo 76,98zł/m-c za to co w stopce.Może za rok coś wywalczę. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam Waszą walkę o niższy abonament to przypomina mi to bazar albo targowisko.I potem wychodzi na to że "silniejszy" mniej płaci,a małomówny nie potrafiący negocjować więcej.Nie wiem czy tak powinno być.

 

Niestety takie jest życie, jak sam nie powalczysz o swoje to będziesz po d*** dostawał...takie są prawa rynku...i nic tego nie zmieni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do kolegów pytanie, jak to jest z parametrami 8-śmiu kanałów downstreemowych w przypadku zwiększania prędkości np. z 30Mbit do 60Mbit...czy z informacji na modemie będą przy obu prędkościach takie same parametry...czy też będzie analogicznie jak w systemie ADSL, gdzie zwiększając prędkość automatycznie pogarszały się parametry... (w przypadku ADSL, zwiększało się tłumienie i zmniejszał się radykalnie parametr S/N)...

 

pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do kolegów pytanie, jak to jest z parametrami 8-śmiu kanałów downstreemowych w przypadku zwiększania prędkości np. z 30Mbit do 60Mbit...czy z informacji na modemie będą przy obu prędkościach takie same parametry...czy też będzie analogicznie jak w systemie ADSL, gdzie zwiększając prędkość automatycznie pogarszały się parametry... (w przypadku ADSL, zwiększało się tłumienie i zmniejszał się radykalnie parametr S/N)...

 

pozdrawiam Marek

 

Parametry takie same, modem będzie korzystał z dodatkowych nośnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animis,za to co masz w stopce płacisz 150 PLN.To bardzo dużo.

 

Według ciebie o ile za dużo?! Wiem, że byłem za "mniętki" ale już miałem dość walczenia o coś w danym czasie ( sytuacja w pracy ). Jak już napisałem po czasie jak ochłonąłem, skontaktowałem się z osobami z "Centrali" , z którym utrzymuje kontakty zawodowe. Powiedzieli mi wprost, że mogłem jeszcze ugrać do ceny 140-142 PLN nic więcej.

Nie będę się kłócił z każdym o cenę, bowiem wyjdzie, że część to GIT a część LUMP. Po prostu cena i skład pakietu zależy w połowie od nas a w połowie od nich. Kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest, że macie aktywne wszystkie 8 kanałów downstreamowych? U mnie są tylko 5... Od czego to zależy?

d74c4abf66eb.png

 

Ilość kanałów zależy od ilości Klientów np. na jednym nodzie (obszarze) domków jednorodzinnych wystarczy 4 downstreamy, a na np. "wieżowcach" potrzeba ich więcej, oraz od prędkości jaką się sprzedaje w danym obszarze im większą tym więcej nośnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda miejsca na TVN Fabuła w kablu.

Jak już chcecie nowy kanał filmowy, to o wiele lepszym wyborem byłby MGM HD. Ale tego pewnie też nie będzie.

 

Tak na prawdę, oferta na ten moment mimo pewnych braków jest całkiem atrakcyjna. Zamiast nowych wątpliwie atrakcyjnych kanałów, powinni postarać się o zamianę wersji SD na HD tego co już mają czyli:

Pulsy

Cinemaxy

Polsat News i Film

ID i Turbo Xtra

Kuchnia i Domo

i byłoby wtedy już na prawdę nieźle.

Wtedy by mieli 61 kanałów HD w pełnej ofercie i mogliby konkurować ilością HD z innymi wiodącymi operatorami w kraju, a tak są niestety na szarym końcu, jedynie przed Cyfrowym Polsatem pod względem ilości HD w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę, oferta na ten moment mimo pewnych braków jest całkiem atrakcyjna. Zamiast nowych wątpliwie atrakcyjnych kanałów, powinni postarać się o zamianę wersji SD na HD tego co już mają

Moje zdanie jest takie samo. To co jest dostępne w HD powinno zastąpić SD oraz dopieszczenie oferty internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Dziś pojawił się u mnie problem z netem. Brak internetu przez wifi. Na kablu bezpośrednio z modemu multimedii śmiga. Łączy mnie z routerem ale komunikat brak internetu. Resetowalem router i konfigurowalem jeszcze raz. I wciąż lipa. Podłączyłem drugi router i wciąż to samo. Dodam że nic nie grzebalem. Czy to może być wina multimedii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...