Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Mój rezultat

Jak nic 6Mb/s uploadu ;)

 

Czekamy na testy innych osób, póki co 2 osoby potwierdzają podniesienie. Łódź i ?

Halo, inne regiony, róbcie testy po restarcie modemu od MM.

 

U mnie wyższy upload na łączu 60mbs, potwierdzam.

4398869079.png

4398876207.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy w ogóle czytacie wcześniejsze posty @pozioma?

 

Przekłamywanie speedtesta o którym pisałem stronę wcześniej.

I tyle z tej rewolucji :lol2:

wszystko wychodzi podczas wysyłki na serwer, a nie 10sekundowego speedtestu gdzie łącze strzela z uploadem, a po kilkudziesięciu sekundach ogranicza je wpis w konfiguracji modemu...

@marciziozo

 

zainstaluj klienta ftp np. flashfxp i zrób upload pliku kilkuset megabajtowego do folderu upload na ftp://speedtest.tele2.net/

Po minucie uploadu daj znać z jaką prędkością leci wysył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie wiem skąd macie takie różnice. Moje 3 testy wykonane w odstępach xx minut:

 

4399405642.png

 

4399439968.png

 

4399465024.png

 

P.s.

A podniesienie uploadu, który jest najniższy pośród największych operatorów i głównych konkurentów MM by się bardzo przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, czytamy posty, przynajmniej ja...Speedtest przekłamuje wyniki tak jak napisał kolega poziom, to fakt. Faktyczna prędkość wysyłanego pliku około 384KB/s...

 

Niestety w multimedi możemy się tylko pocieszać oszukanym wynikiem ze speedtestu bo wyższego uploadu u nich to my nie zobaczymy nigdy :|

 

Klienci którzy chcą mieć "wyższy upload w multimedi' w speedtescie polecam wybrać hosting Zambrów MARKOMP i niemożliwe staję się możliwe, na multimedię nie ma co liczyć :]

 

Dziękuję za "podwyższenie uploadu" :brawo: zostanę drugim draco_sanem i będę wychwalał multimedię pod niebiosa :lol2:

4400189500.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy przy internecie. MM podobno przywiązuje bardzo dużą wagę do tej usługi. Poniżej aktualne średnie prędkości pobierania danych na podstawie danych i testów z http://www.speedtest.net dla konkurentów MM:

 

UPC Polska 54.78 Mbps

Inea 50.00 Mbps

Toya sp.z.o.o 44.91 Mbps

Asta-net S.A. 40.67 Mbps

Vectra Broadband 38.56 Mbps

Multimedia Polska S.A. 23.01 Mbps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i? Ile jeszcze razy to powtórzysz? Chcesz mi coś udowodnić? Przecież mówiłem, ze się z tym zgadzam. :roll:

 

Problem w tym, że większość ludzi nie ma dostępu do takich prędkości. A skoro wszyscy w okół nie mają, Multimedia też nie musi. Prosta zasada biznesu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy większość ludzi? Chyba w wybranych regionach gdzie jest tylko MM oraz Orange ze swoim kulejącym ADSL.

Jest jeszcze jeden ciekawy wskaźnik. Średnia prędkość dla naszego kraju to 25.2 Mbps. To znaczy, że MM ze swoim 23.01 Mbps jest poniżej polskiej średniej dla 20 największych operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie ;) trudno np: żeby do średniej wchodzili, Ci którzy internetu nie mają i byli liczeni jako DL 0 Mbps :-D

Jest to wzięte ze zrobionych testów i tylko tak to można liczyć oraz na to patrzeć. Odnośnie dostawców - to 20, którzy są pobrani pod uwagę to spokojnie pewnie >95% ludzi mających internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? To udowodnij, że to jest bzdura. Ile te firmy mają łączy z istniejących w Polsce? O ile się pomyliłem?

 

P.s.

Chyba wieczorem usiądę i pogrzebię w raportach tych 20 firm, wtedy zobaczymy jaki to % z ~7,7mln i czy się pomyliłem, ewentualnie jak bardzo :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W statystykach platformy Steam też multimedia najgorsza:

 

Sieć Średnia prędkość pobierania z ostatnich 7 dni

Orange Polska 5.8 Mbps

Liberty Global 30.6 Mbps

INTERNETIA-AS Netia SA,PL 7.3 Mbps

VECTRANET-AS VECTRA S.A.,PL 19.1 Mbps

MULTIMEDIA-AS Multimedia S.A.,PL 13 Mbps

PLUSNET Polkomtel Sp. z o.o.,PL 4.9 Mbps

P4NET P4 Sp. z o.o.,PL 7.4 Mbps

INEA-AS INEA S.A.,PL 17.3 Mbps

TOYA Toya sp.z.o.o,PL 21.1 Mbps

INTERNETIA_ETTH2-AS Internetia Sp.z o.o.,PL 12.6 Mbps

 

Jak multimedia bierze pieniądze za internet takie same jak UPC czy Vectra to chyba wypadałoby przyspieszyć. Sprzedawać 1/3 tego co u konkurencji w tych samych pieniądzach, super biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...