Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Za Internet 12 Mb/s płacę 30 zł.

Za telefon 1500 minut (tysiąc pięćset) płacę 20 zł (w ofercie nie ma już tej opcji, ale starzy abonenci ciągle ją przedłużają).

Obie umowy są niepowiązane ze sobą i na okres 12 miesięcy.

Płatną telewizję olałem 2 lata temu. Sport, bajki i pseudo-muzyka mnie nie interesują. Resztę mam za friko online lub wiecie skąd. :wink:

A DVB-T na 50 calach odbiera niezgorzej.

.................

Podobno Internet 30 Mb/s można dostać nawet za 28 - 30 zł (zależy to od negocjacji z Multimedią i od konkurencji w danej lokalizacji).

Trzeba czekać na ich telefon (po złożeniu wypowiedzenia w terminie) lub samemu dzwonić na numer (24) 357 50 35.

Bo z niego zawsze do mnie dzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że jeszcze dwa lata temu każdą zmianę programową informowali w listach .

 

O ile się nie mylę, to dodawali tekst w stylu, że przeprowadzone zmiany nie stanowią zmiany oferty i nie uprawniają do wypowiedzenia umowy. Teraz już w ogóle mają wszystkich w czterech literach.

Ja jestem w takiej sytuacji, że o ile telewizję chętnie wziąłbym z nc+ o tyle mam problem z internetem i tutaj konkurencja dla MM wygląda bardzo blado. Jeśli zerwałbym z nimi umowę teraz, to nie wiem, czy podpisaliby nową tylko na internet.

Też mam u nich internet. 20 Mb za 20 zł. Wydaje mi się, że jedno nie powinno iść w parze z drugim (tv z internetem). Ostatecznie dostaną wybór mieć 20 zł co miesiąc, albo nie. Jeśli są na tyle bogaci, że pogardzą, to ich sprawa. Jakbym miał firmę to wolałbym mieć 20 zł co miesiąc niż 0. No ale to MM, tam z logiką ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys pisalem ze chcialbym aby dodali Romanse no i dodali.Ale mnie chodzilo o TV Romanse a dodali Polsat Romanse a to jest calkiem co innego.Ale czasami warto sobie pomarzyc.Przed swietami wlaczyli TVP Sport HD teraz wylaczyli.W czorej rano mialem juz dodane nowe kanaly dzialaly wiec poustawialem sobie wedlug siebie a tu po czterech godzinach wlanczam TV a tu nie mam nic.Musialem od nowa wczytywac ( mam Modul) siedzialem chyba ponad godzine zanim poustawialem sobie koleinosc wedlub siebie,mysle ze wiecej nie beda juz przestawiac. Bogdan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys pisalem ze chcialbym aby dodali Romanse no i dodali.Ale mnie chodzilo o TV Romanse a dodali Polsat Romanse a to jest calkiem co innego.Ale czasami warto sobie pomarzyc.Przed swietami wlaczyli TVP Sport HD teraz wylaczyli.W czorej rano mialem juz dodane nowe kanaly dzialaly wiec poustawialem sobie wedlug siebie a tu po czterech godzinach wlanczam TV a tu nie mam nic.Musialem od nowa wczytywac ( mam Modul) siedzialem chyba ponad godzine zanim poustawialem sobie koleinosc wedlub siebie,mysle ze wiecej nie beda juz przestawiac. Bogdan

Od 1 lutego będzie zupełnie nowa lista. Pozbeda się trochę dubli sd i wejdą TVNy w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem,dlaczego od 1.02. zlikwidują duble SD TVP1,TVP2 a zostawią TVN,Polsat itp. Czym to wytłumaczyć ? Przecież posiadacze kineskopowych TV i to mogą skorzystać z eurozłącza dekodera i odbierać TVN HD jako SD. A tak lista jest zaśmiecona powtarzającymi się programami,a mówią że nie ma miejsca na nowe i trzeba podmieniać.Co dziwne w UPC jest to samo.Może to ktoś mi wyjaśnić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...