Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ,byłych ,obecnych i przyszłych klientów sieci kablowej multimedia .

Pod koniec grudnia przyszedł technik który zabrał dekoder i zainstalował mi moduł CAM w TV .

Poprzednio posiadałem pakiet superbox i w czasie rozmowy w bok poprosilem aby ten pakiet dalej obowiązywał bez tzw dodatków . Wieczorem po zainstalowaniu modułu poustawialem kanały i patrzę ze powiadam tzw full opcje oprócz erotyków .

Teraz nie wiem czy technik zrobił błąd czy mm próbuje mnie na ciągnąć na kasę . w umowie mam zaznaczony pakiet superbox za 49 PLN i nic nie ma o dodatkowych pakietach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,byłych ,obecnych i przyszłych klientów sieci kablowej multimedia .

Pod koniec grudnia przyszedł technik który zabrał dekoder i zainstalował mi moduł CAM w TV .

Poprzednio posiadałem pakiet superbox i w czasie rozmowy w bok poprosilem aby ten pakiet dalej obowiązywał bez tzw dodatków . Wieczorem po zainstalowaniu modułu poustawialem kanały i patrzę ze powiadam tzw full opcje oprócz erotyków .

Teraz nie wiem czy technik zrobił błąd czy mm próbuje mnie na ciągnąć na kasę . w umowie mam zaznaczony pakiet superbox za 49 PLN i nic nie ma o dodatkowych pakietach .

Miesiąc szaleństwa :-) tak jest zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu piszecie,to ja przepłacam za tą kablówkę.Płacę za superbox 49zł + moduł 10 zł + multiroom 9zł + pakiet HD 9zł czyli razem 77 zł.

Na moją sugestię przy podpisywaniu umowy o jakimś upuście z racji mojego wieloletniego "współżycia" z MM Pani mi odpowiedziała,że i to dostałem upust, bo multiroom kosztuje 15zł a pakiet HD 19zł.Chyba że....podpiszę umowę na prąd , to wyjdzie taniej.Podziękowałem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś znalazł jakiś "myk" na zerwanie umowy bez ponoszenia kar ?? Umowę na DTV mam aż do lipca niestety :(

 

ewentualnie może ktoś z was orientuję się w jakiej wysokości naliczane są kary za każdy miesiąc (pakiet maxbox)

Jest parę punktów w regulaminie, które powodują, że MM może od razu wypowiedzieć klientowi umowę.

Co do wysokości kar to masz to zapisane w aneksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sanoku w analogu wrócił tv trwam w DTV nowe kanały hulają mam superbox i widze ze na stronie MM minimini+ i teleetoon+ niema sa disney a ja mam w DTV i analogu oba kanały są dostepne czy usuną po 1.02.2015 i czy mi dadza dekoder HD bo posiadam SD? i czy wogule sie zmieni coś bo nie ma pełnej oferty u mnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymienią Ci dekodera, sam się zgłoś do nich, że chcesz dekoder HD lub moduł CAM. Przypuszczam że w miastach gdzie nie ma możliwości technicznych nadal po 1.02 będzie brakowało kanałów HD.

Przy okazji czy w Sanoku jest Eurosport 2 HD? Słyszałem że nie wszędzie jest dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymienią Ci dekodera, sam się zgłoś do nich, że chcesz dekoder HD lub moduł CAM. Przypuszczam że w miastach gdzie nie ma możliwości technicznych nadal po 1.02 będzie brakowało kanałów HD.

Przy okazji czy w Sanoku jest Eurosport 2 HD? Słyszałem że nie wszędzie jest dostępny.

 

Raczej nie, skoro w Jaśle tego kanału też nie ma. (MM-Południe).

 

Czy mógłbym wziąć Moduł CAM i użyć obecny dekoder jako multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zrobić drobną analizę obecnej listy kanałów i porównać ją z tą, która wejdzie w życie 01.02.2015 r. Oto co dodają, odrzucają etc.

 

Kanały dodane:

TVN 24 HD

TVN 7 HD

TRAVEL HD

TVN TURBO HD

TVN STYLE HD

DISCO POLO MUSIC

 

KANAŁY USUNIĘTE: (nie liczę transmisji PPV oraz kanału 9 oraz 10)

RELIGIA TV

VISION +

TWOJE DTV

 

USUNIĘTE DUBLE: (WERSJA SD)

TVP 1

TVP 2

TELE 5

TVS

C+

C+ FILM

C+FILM2

C+FAMILY

C+FAMILY 2

C+SPORT

HBO

HBO2

HBO COMEDY

PLANETE+

TELETOON +

MINI MINI +

COMEDY CENTRAL

UNIVERSAL CHANNEL

NOVELA TV

E!

TVP SERIALE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zrobić drobną analizę obecnej listy kanałów i porównać ją z tą, która wejdzie w życie 01.02.2015 r. Oto co dodają, odrzucają etc.

 

Kanały dodane:

TVN 24 HD

TVN 7 HD

TRAVEL HD

TVN TURBO HD

TVN STYLE HD

DISCO POLO MUSIC

 

KANAŁY USUNIĘTE: (nie liczę transmisji PPV oraz kanału 9 oraz 10)

RELIGIA TV

VISION +

TWOJE DTV

 

USUNIĘTE DUBLE: (WERSJA SD)

TVP 1

TVP 2

TELE 5

TVS

C+

C+ FILM

C+FILM2

C+FAMILY

C+FAMILY 2

C+SPORT

HBO

HBO2

HBO COMEDY

PLANETE+

TELETOON +

MINI MINI +

COMEDY CENTRAL

UNIVERSAL CHANNEL

NOVELA TV

E!

TVP SERIALE

 

 

Jak to TVP Seriale będzie wyrzucone? Z MM-Południe też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swój kolejny kamyk do dyskusji na temat usuwania dubli SD na liście programów Multimedii. I napiszę to dużymi literami : NO NARESZCIE !! Po lutowej rewolucjii większe "rotacje" na liście mogą być też w okolicach czerwca gdy Cyfrowy Polsat i NC+ wyłączą sporą ilość kanałów SD ze swoich transponderów. Akcja wymiany dekoderów SD na HD jest już u nich rozpoczęta.

 

Skąd masz to info?

 

http://www.sat-charts.eu/artykul,3056,P ... -roku.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...