Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Czytacie to forum, czy tylko przeglądacie? Żadna awaria, każdego z dekoderem ADB czeka to samo! Żadnej aktualizacji nie dostaliście, zmieniają stopniowo (miasto po mieście) parametry nadawania programów, jak ktoś miał własną listę to tam dekoder zapisał sobie te kanały ze starymi parametrami, po zmianie kanały wyleciały. Cofnijcie się kilkanaście stron wcześniej. To samo tyczy się tych co mają moduł CAM ale tutaj nie wszyscy, wszystko zależy od TV, niektóre wykryją zmiany i nic się nie zmieni, ja już to przerabiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj pisal ze na module CAM nie miał dźwięku na ttv, tvn7, dzisiaj spotkałem sąsiada, który miał to samo ale o dziwo powiedział mi, że od kilku dni ma już fonie!? Nic nie zglaszal do MM, bo mu mówiłem, że inni mają podobnie, jak to teraz wygląda u tych, którzy mieli to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michaelis To ja zgłaszałem brak dżwięku przy module CAM na TTV i TVN7.Zgłosiłem te problemy do Multimedii i Philipsa.Nie wiem czy to pomogło czy aktualizacja parametrów programów,ale też od 10-tego pażdziernika mam dżwięk.Nareszcie!Natomiast w dalszym ciągu go nie ma na Mango24.Rzadko to oglądam,ale liczę że też to poprawią.Mam małą prośbę.Napisz jaki model telewizora ma Twój sąsiad.To da mi wiele do myślenia i przyda się innym posiadaczom Philipsa 5008H.

A teraz inny temat.Znajomy wziął sobie pakiet STARTBOX i w BOK-u powiedzieli mu że dla tego pakietu nie może wziąć modułu CAM tylko dekoder HD.

Podobno moduł CAM jest od pakietu MINIBOX w górę.Czy ktoś coś z tego rozumie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do HBO to dzisiaj postanowiłem dobrać sobie do pakietu opcję HBO i Cinemax przez telefon. Wczoraj umawiałem się z konsultantem, że dzisiaj do mnie zadzwoni po 16 i wszystko uzgodnimy i że będzie ta paczka kosztować 29,99 zł, co było dziwne bo @draco_san i inni użytkownicy pisali kiedyś że nie mogą schodzić z cen opcji dodatkowych. Konsultant nie zadzwonił, więc wziąłem los w swoje ręce i wykręciłem numer na infolinię i zacząłem rozmawiać z jakąś panią, która również mi ten sam pakiet proponowała. Jednak gdy spytałem, co za tę cenę uzyskam odpowiedziała, że wszystkie kanały z rodziny HBO i dostęp do HBO GO. To ja jej na to, że ja nic nie mówiłem o HBO GO tylko o Cinemaxie, a ona że przecież Cinemax to jest HBO GO. :shock: Uświadomiłem jej, że to dodatkowy pakiet z kanałami filmowymi i kosztuje 10 zł, a ta kazała poczekać i do przełożonej takie słowa "Co to jest ku*wa ten Cinemax?" - myślałem, że padnę ze śmiechu. :lol2: No i wyszło na tym, że całość kosztuje 24,90 zł + 10 zł, czyli tak jak już to inni omawiali na forum.

Niepokojące jest jednak to, że konsultanci nawet nie wiedzą jaki towar oferują... Domyślam się, że znikoma ilość abonentów wykupuje sobie Cinemax ze względu na drogą cenę (20 zł bez HBO) oraz, że jest to kanał dla koneserów, ale konsultant powinien wiedzieć że taka opcja istnieje w ofecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Cinemax kosztuje 10zł. Ze względu na niską cenę nie ubolewam tak bardzo nad brakiem wersji HD. W połączeniu z HBO GO i samymi HBO stanowią razem niezłą ofertę. :P Ale faktycznie, Cinemax abonowany osobno nie jest już tak atrakcyjny. Mam nadzieję, że w końcu dokooptują to HD. Mam nadzieję, że zmiany nastąpią wkrótce po tym, jak platformy sat. powyrzucają trochę kanałów SD w przyszłym roku. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zasypywać nas jakimiś nowymi śmieciami, powinni uporządkować to co mają.

 

1. Zastąpić nw. kanały SD wersjami HD:

- TVNy reszta HD

- Kuchnia i Domo HD

- Cinemaxy HD

- Eurosport 2 HD

- Polsat Film HD

 

2. Wywalić wersje SD kanałów które są w HD i mają te same ramówki: Fox, Fox Life, Universal Channel, Discovery, TLC, Canal+, HBO, Novela, Planete+, Ale Kino+, MiniMini+, teleTOON+,

 

3. Dołożyć brakujące CBSy i kanały od Polsat/Viasat.

 

I oferta byłaby naprawdę OK :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym usuwaniem dubli nie jest taka prosta sprawa. Ja mam np. tylko 12 programów HD (Maxbox) i te programy, które Wy oglądacie w HD ja muszę oglądać w SD. Najpierw MM musi przeprowadzić modernizację sieci (cokolwiek to znaczy), a z tym jakoś się nie spieszą. Od prawie dwóch lat na poje pytania słyszę, że cały czas pracują nad modernizacją sieci i inne tego typu slogany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Szczecinie nastąpiła już aktualizacja parametrów kanałów? Wczoraj odtwarzałem stare nagrania i wszystko "grało", tzn. nie było żadnego resetowania się dekodera ani nic z tych rzeczy.

Aktualizacja była tu około miesiąca temu. Skutkowało to całkowitym usunięciem listy kanałów ulubionych . :evil: Co do nagrań to miałem problemy przy "migracji" do nowych pakietów Canal+. Stare nagrania zostały.....zakodowane. Błąd w uprawnieniach. Po awanturze w BOK odkodowali mi te nagrania. :> :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja była tu około miesiąca temu. Skutkowało to całkowitym usunięciem listy kanałów ulubionych . :evil: Co do nagrań to miałem problemy przy "migracji" do nowych pakietów Canal+. Stare nagrania zostały.....zakodowane. Błąd w uprawnieniach. Po awanturze w BOK odkodowali mi te nagrania. :> :read:

Dzięki. Technicy z firmy powiedzieli mi, że aktualizacja nie powoduje utraty wcześniejszych nagrań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...