Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

E! w ofercie Multimedia Polska i Vectry

E! Networks zwiększa swoją dostępność w Polsce, podpisując nowe wieloletnie umowy z sieciami kablowymi Vectra i Multimedia Polska na oferowanie E! Entertainment Network na swoich podstawowych platformach kablowych, cyfrowych i IPTV.

Więcej :arrow:Artykuł na SatKurierze

Jeżeli chodzi o obecnośc w cyfrówce to ten kanał jest w Multimediach już od kwietnia. Wynika z tego jednak, że ten kanał pojawi się też w analogu - znając naszą kablówkę pewnie w miejsce innego kanału. Oglądałem go kiedyś na Cyfrowym Polsacie i wydawał mi się ciekawy jeżeli oczywiście nie ogląda się go parę godzin dziennie - wtedy może się znudzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie mówiąc, to ten problem nie jest tylko w Multimedii.

Każda sieć kablowa dzieli klientów na lepszych (Warszawa, Kraków, Gdańsk itp) i gorszych (wszystkie małe miejscowości, a zwłaszcza gdzie nie mają konkurencji).

Nie rozumiem dlaczego w jednym mieście jest 30 kanałów, a w drugim 50. I żeby to jeszcze cena była dużo niższa, ale tak jak piszą w tych linkach to za 21 kanałów Tomaszów płaci zaledwie 3zł więcej.

 

Moim zdaniem w każdym mieście powinna być ta sama oferta kanałów i jednakowa cena.

Nie jest moim zdaniem dobrze, że w kilku miastach jest SportKlub, a w innych nie ma. To samo z innymi kanałami, które są dodawane wyłącznie do większych miejscowości.

 

UPC, Aster, Vectra i inni stosują te same zabiegi. Niestety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że nie mogą wyposażyć dana miejscowość w lepszą centrale :> każdy kanał wymaga dodatkowego odbiornika satelitarnego, kabli, w niektórych przypadkach innego talerza i dodatkowego sprzętu nadawczego, możliwe że małe miejscowości mają mniejsze możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że nie mogą wyposażyć dana miejscowość w lepszą centrale :> każdy kanał wymaga dodatkowego odbiornika satelitarnego, kabli, w niektórych przypadkach innego talerza i dodatkowego sprzętu nadawczego, możliwe że małe miejscowości mają mniejsze możliwości.

 

Ale po to ściągają grubą kasę od abonentów, żeby udoskonalać usługę i inwestować w różnego rodzaju sprzęt, który ma pomóc. To nie może być wytłumaczeniem. Ja mieszkam w 40 tysięcznej miejscowości i Multimedia sprawuję się na 5 ;) Jest 56 kanałów za 40.65 zł, wprowadzono już jakiś czas temu, tą usługę 3 w 1, więc jak widać można to zrobić i w małych miejscowościach. Tylko myślę, że Multimedia się tak stara, bo Vectra też ma coraz więcej abonentów u nas w mieście:] Niedługo ma się w MM pojawić cyfrówka, ciekawe jak to wyjdzie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shadowriver: W większości miast jest, ale jednak cały czas jest to wdrażane, w moim mieście jeszcze nie ma, chociaż pani w BOK-u mówiła, że to kwestia niedługiego okresu czasu.

@Fiant: W Kwidzynie :lol: Każdy się myli, bo myśli, że to Kwidzyń, tak jak Toruń, czy Poznań, niemniej jednak to jest KWIDZYN :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dziś dzwoniłem do BOK Multimedia, aby dowiedzieć się, jak na telewizorze odbierać kanały radiowe oferowane przez tą kablówke. Pani powiedziała mi, że potrzebny mi jest dwójnik. No właśnie, co to jest? Ile to kosztuje? Jak ktoś wie, niech da znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dziś dzwoniłem do BOK Multimedia, aby dowiedzieć się, jak na telewizorze odbierać kanały radiowe oferowane przez tą kablówke. Pani powiedziała mi, że potrzebny mi jest dwójnik. No właśnie, co to jest? Ile to kosztuje? Jak ktoś wie, niech da znać.

Nie odbierzesz radia telewizorem ;p musisz mieć odbiornik radiowy w wejściem na zewnętrzną antenę FM (takie jak z telewizorem), zwykle takie wejście mają wieże i kina domowe. A dwójnik (rozgałęźnik) będzie ci potrzebny do rozdzielenia sygnału kablowego by podłączyć telewizor i radio na raz, tak jak się to robi z dwoma telewizorami ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dziś dzwoniłem do BOK Multimedia, aby dowiedzieć się, jak na telewizorze odbierać kanały radiowe oferowane przez tą kablówke. Pani powiedziała mi, że potrzebny mi jest dwójnik. No właśnie, co to jest? Ile to kosztuje? Jak ktoś wie, niech da znać.

Nie odbierzesz radia telewizorem ;p musisz mieć odbiornik radiowy w wejściem na zewnętrzną antenę FM (takie jak z telewizorem), zwykle takie wejście mają wieże i kina domowe. A dwójnik (rozgałęźnik) będzie ci potrzebny do rozdzielenia sygnału kablowego by podłączyć telewizor i radio na raz, tak jak się to robi z dwoma telewizorami ;p

Ale w BOK powiedziano mi, że na telewizorze mogę odbierać kanały radiowe pod warunkiem, że odbiornik jest do tego przystosowany (mój odbiera częstotliwości na których można odbierać kanały radiowe) i mam dwójnik czy jak kto woli rozgałęźnik. Jeżeli to co piszesz jest prawdą, to pracownicy działu technicznego Multimedii nie znają się na swojej robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia chciałyby połączyć się z TP

Połączenie Multimedia Polska z Telekomunikacją Polską miałoby sens i jest możliwe, ale na razie nie ma takich rozmów - powiedział Andrzej Rogowski, prezes Multimedia Polska w wywiadzie dla Parkietu.

 

Więcej na: http://www.telepolis.pl/news.php?id=9195

 

Czyżby TP chciała jednak wkroczyć na rynek telewizyjny ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia chciałyby połączyć się z TP

Połączenie Multimedia Polska z Telekomunikacją Polską miałoby sens i jest możliwe, ale na razie nie ma takich rozmów - powiedział Andrzej Rogowski, prezes Multimedia Polska w wywiadzie dla Parkietu.

 

Więcej na: http://www.telepolis.pl/news.php?id=9195

 

Czyżby TP chciała jednak wkroczyć na rynek telewizyjny ? ;)

 

Telewizja jest łakomym kąskiem dla nich, bo co może przynieść większe korzyści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia Polska zamierza wydać 30 mln zł w 2007 roku na rozbudowę własnej sieci kablowej. W miastach, gdzie nie ma odpowiedniej infrastruktury (Tarnowie, Pruszkowie i Hajnówce), grupa zaczęła już intensywne prace nad wdrażaniem systemu.

 

Według informacji, dostarczonych przez spółkę, jej strategia będzie polegać na zwiększeniu udziału w rynku, poprzez konsolidację małych sieci kablowych i internetowych, a także systemetyczną rozbudowę infrastruktury i liberyzację rynku telekomunikacyjnego.

 

Najważniejszym celem jest jednak budowa sieci od podstaw na obszarach, gdzie obecnie usługi spółki nie są dostępne.

 

zrodlo:satkurier :)

super caly czas inwestycje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dniem 1 października z oferty Multimediów wylatują Viasaty w zamian za TVN CNBC Biznes i "nowy atrakcyjny kanał tematyczny" - myślę, że chodzi o E!. Szczerze mówiąc byłem zszokowany, bo o ile Explorera oglądałem rzadziej, to Viasat History zdarzało mi się często oglądać, były to kanały warte utrzymania w ofercie. Byłem pewien, że TVN Biznes wstawią za Extreme, bo obiecali nowy kanał tematyczny, a narazie to tam króluje Polonia "Erotyk" 1. Cóż, po wyrzuceniu NGC jest to kolejny przykład bezmyślności polskich operatorów kablowych. Łudzę się, że może te kanały znajdą swoje miejsce w cyfrówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Mefisto skąd masz takie info ? Jeśli jest to prawdą, to jestem rozczarowany :/ Lubiłem Viasaty. I tak już tragedią jest usunięcie Travela i dodanie tego kanału filmowego, którego nazwy nawet nie zapamiętałem :lol: Lepiej utrzymywać kanały typu Polonia 1, TV Mango, czy też TVN Gra... Usunęli już Reality TV, Extreme, teraz Travel, brawo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcą za dużo płacić ;p P1, Mango itp. są FTA i licencje możliwe że nawet nic nie kosztują ;p mają dokładnie wyznaczone ile darmowych kanałów a ile tych bardziej drożnych by nie zmieniać abonamentu ;p

 

No cóż... to jest właśnie wada analoga ;p musicie poczekać jak wasza cyfrówka się rozwinie, nastąpi zpakietowanie oferty i każdy będzie płacić za co chce ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...