Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jak to jest z tymi klauzulami waloryzacyjnymi? Mieli niby od tego odejść. Mam aneks od 1.01 br. i w treści jest klauzula. Kwota wyjściowa 90zł, a na fakturze majowej 100 zł z groszami. Ktoś się orientuje, czy to jest dla nowych umów, a jak ktoś już "jedzie" na aneksie to po ptokach? Czy reklamować, czy będą korekty jak uprawomocni się decyzja UOKiK?vZ góry dzięki za info.

 

Ps. jeszcze inne pytanie, czy ktoś z was ma tv sony xh90** i ma pikseliozę przy odbiorze z modułu CI? W necie czytałem, że to wina Sony a nie MM? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, yoodash napisał(a):

 

Ps. jeszcze inne pytanie, czy ktoś z was ma tv sony xh90** i ma pikseliozę przy odbiorze z modułu CI? W necie czytałem, że to wina Sony a nie MM? 

To znany problem z TV Sony. To nie wina MM.

Sony wie o tym i nic z tym nie robi.

Jest długi wątek na jednym forum.

Kolega też miał ten problem i wrócił do dekodera i teraz jest OK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2024 o 17:41, yoodash napisał(a):

Siema, jak to jest z tymi klauzulami waloryzacyjnymi? Mieli niby od tego odejść. Mam aneks od 1.01 br. i w treści jest klauzula. Kwota wyjściowa 90zł, a na fakturze majowej 100 zł z groszami. Ktoś się orientuje, czy to jest dla nowych umów, a jak ktoś już "jedzie" na aneksie to po ptokach? Czy reklamować, czy będą korekty jak uprawomocni się decyzja UOKiK?vZ góry dzięki za info.

 

 

 

 

Aktualnie w nowych umowach od tego odeszli (widmo kar z UOKiK).

W starych w teorii obowiązuje. Ja bym walczył i składał reklamację. Jak masz aneks od 01.01.2024 i podwyżkę w maju, to skąd oni wzięli inflację ponad 10%? Przez 4 miesiące tego roku inflacja jest poniżej 4%, a Ciebie interesuje tylko okres od dnia zawarcia aneksu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, derlysy napisał(a):

Ja mam nową umowę od 1 grudnia 2023 a już od 1 marca wrzucili waloryzację. Uważacie że jest sens pisac reklamację ?

 

 

Samą waloryzacja zgodnie z umową mogli zrobić (kwestia czy to zgodne z prawem, ale wyjaśnienie tego zajmie pewnie kilka lat). 

 

Sprawa najważniejsza: o jaki % podnieśli Tobie opłaty? 

Wtedy można porównać to z danymi z GUS. 

Przez 3 miesiące inflacja raczej nie była wysoka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, rafmik napisał(a):

Sprawa najważniejsza: o jaki % podnieśli Tobie opłaty? 

Wtedy można porównać to z danymi z GUS. 

Przez 3 miesiące inflacja raczej nie była wysoka. 

Napisali mi w piśmie że roczną się sugerują coś tam koło 11% czy nawet więcej. Tylko że ta roczna to akurat u mnie objęła jeden miesiąc.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, derlysy napisał(a):

Tylko że ta roczna to akurat u mnie objęła jeden miesiąc.

 

O to bym właśnie reklamował. 

Przecież wycenę (ofertę) robili Tobie znając aktualne realia rynkowe. 

 

Wg mnie waloryzacja dla Ciebie może być liczona tylko wg inflacji od dnia podpisania umowy/aneksu. 

 

Jak mi coś takiego zrobią (aneks mam z lutego 2024) to będę reklamował. 

Jak nie uznają to pewnie złożę skargę do Uokik. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam
Internet, Pakiet HBO HD Max, Maxbox, FILMBOX EXTRA, Pakiet Eleven, Canal+ i Multiroom. Do tej pory 115zl, ile można się spodziewać po dołożeniu Netflixa? Nie mam pojęcia jakiej ceny się spodziewać?
Może ktoś ma podobny pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kowjanko napisał(a):


Witam
Internet, Pakiet HBO HD Max, Maxbox, FILMBOX EXTRA, Pakiet Eleven, Canal+ i Multiroom. Do tej pory 115zl, ile można się spodziewać po dołożeniu Netflixa? Nie mam pojęcia jakiej ceny się spodziewać?
Może ktoś ma podobny pakiet?

144 dokładnie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kończy mi sie umowa za miesiąc na  pakiet maxbox i na Filmbox extra w tym ze teraz w maju na hbo max  a na net 300 mb. w lipcu.

Plące 124.29 zł miałem  na rok i jak zostać w multimedi czy przejsc do vectry w tym ze strace dostep do AMC i Polsat sport 3 ale zyskam nowe kanały.

Ma pytanie czy działa telefon do duk jeszcze?

Edytowane przez andyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Rozmawiałem z obsługą klienta odnośnie przedłużenia umowy i powiedzieli mi że Multimedia ma obecnie słabe warunki współpracy z Netflixem, pakiet podstawowy zamiast 10 zł to 29 zł. Ktoś może potwierdzić tą informację? Zaproponowali mi 55 zł za samego neta 600mb, dlatego na razie złożyłem rezygnację i chciałem się przygotować przy ewentualnych negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...