Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie pisałem, a że jestem zaskoczony ofertą, jaką otrzymałem to się z Wami podzielę.

Jedna umowa na internet 60 Mb/s kończyła mi się 28 lutego a na TV 31.03. Oczywiście za późno wysłałem wypowiedzenie, więc promocja na neta mi się skończyła.

Wcześniej przedzwoniłem na infolinię po ofertę,ale temat zakończyłem krótko, bo za to co mam teraz (Net 60 Mb/s, MaxBox z PVR, HBO z GO, Canal + Select, Eleveny, Pakiet HD) zaproponowano mi 168 zł. A płaciłem jakieś 140 zł do tej pory.

Dzisiaj otrzymałem telefon z DUK i ku mojemu zdziwieniu dostałem od razu satysfakcjonującą mnie ofertę z tym, że Canal + podwyższony o Prestige, i 120 Mb/s internetu. Kwota za roczną umowę to 94 zł. Jak dla mnie bomba :). Taką Multimedię to ja lubię, a i zapomniałbym wycyganiłem wymianę dekodera z PVR na nowszy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dziś rozeznanie odnośnie mojej wybrakowanej oferty telewizji cyfrowej, której jak twierdzi multimedia nie będzie pełnej oferty, dopóki nie przeprowadzą modernizacji i cyfryzacji. Sprawdziłem ilość zajmowanych częstotliwości przez telewizję cyfrową, oraz ilość kanałów na jednej częstotliwości, i utwierdziło mnie to w przekonaniu, że aby udostępnić pełną ofertę, nie jest potrzebna redukcja analogu cyfryzacja.Zaznaczam że to w mojej lokalizacji, w innych może być inaczej lub podobnie. Telewizja cyfrowa zajmuje u mnie w sumie 15 częstotliwości. Na jednej częstotliwości mieści się jeden kanał cyfrowy, a na innej częstotliwości aż 15 kanałów, co świadczy o tym iż częstotliwości nie są wykorzystywane w pełni na całą pojemność. Naliczyłem że co najmniej cztery częstotliwości posiadają tylko po jednym kanale cyfrowym, kolejne częstotliwości są wyposażone w 8 lub 9 lub 12 kanałów cyfrowych. Jak można z tego wywnioskować kanałów których brakuje w ofercie, można je dodać bez żadnego problemu i usuwania telewizji analogowej. Dlaczego więc multimedia uparcie twierdzi, że nie da się zrobić pełnej oferty bo telewizja analogowa blokuje częstotliwości? Moim zdaniem jest to ewidentne mydlenie oczu klientom, a przede wszystkich chodzi o koszta udostępnienia pełnej oferty, oraz konkurencji na danym rejonie. Jeśli konkurencji nie ma to multimedia tnie koszta i nie udostępnia pełnej oferty, zarabiając przy tym bardzo dużo. Niestety taka polityka firmy i nic nie zrobimy, ewentualnie zawsze można wypowiedzieć umowę. :wink:  Mam nadzieję że wyjaśniłem sprawę wszystkim tym którzy czekają na redukcję analogu. Zaznaczam przy tym że redukcja analogu ma sens w przypadku gdy ilość kanałów analogowych przekracza sumę 45kanałów.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia w Radomsku będzie miała konkurenta na osiedle Brzeźnicka zdecydowała się wejść Vectra.

Obecnie jest na etapie pozwoleń na pociągnięcie swojego światłowodu.

Info od przedstawiciela, który rozdawał ulotki na zebraniach Wspólnot Mieszkaniowych z tego osiedla.

Na plus dla Vectry chociażby to że jest lokalne Biuro Obsługi Klienta w przeciwieństwie do Multimediów które mają najbliższe w Tomaszowie Mazowieckim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając do wyboru Vectrę i Multimedię wybrałbym Multimedię.Niezależnie od odległości do lokalnego BOK-u.Chodzi o jakość obrazu. Poza tym perspektywa połączenia się z najlepszym obecnie operatorem czyli UPC przeważa szalę na korzyść Multimedii. Ale dobrze że jest wybór.   :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia w Radomsku będzie miała konkurenta na osiedle Brzeźnicka zdecydowała się wejść Vectra.

Obecnie jest na etapie pozwoleń na pociągnięcie swojego światłowodu.

Info od przedstawiciela, który rozdawał ulotki na zebraniach Wspólnot Mieszkaniowych z tego osiedla.

Na plus dla Vectry chociażby to że jest lokalne Biuro Obsługi Klienta w przeciwieństwie do Multimediów które mają najbliższe w Tomaszowie Mazowieckim.

To szykuj się więc na rewolucję w sieci multimedia i udostępnienia pełnej oferty. Tak to właśnie działa. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...