Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Słyszeliście o takich jajach? Wczoraj pojechałem złożyć wypowiedzenie do BOK-u mimo, że umowę mam do 31.08.2017 r. A tam kobieta mi mówi, że nie mogą przyjąć tak wcześnie wypowiedzenia bo jest 1 - miesięczny okres wypowiedzenia i naliczą mi karę i zaprasza mnie w lipcu. Ja mówię, że nie chcę zrezygnować przed okresem oznaczonym tylko złożyć wypowiedzenie i kary nie będę musiał płacić. A ona powołuje się na punkt w regulaminie o 1 - miesięcznym okresie wypowiedzenia i nie przyjmie wypowiedzenia bo ok. rok temu wprowadzili takie ustalenia. Powiedziała żebym pisał wypowiedzenie do centrali do Gdyni, że tylko tam mi przyjmą. No to poszedłem  na pocztę i wysłałem list polecony. Czekam na reakcję. Takie jaja tylko w MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszeliśmy. Cóż to za skandal. Pozwij wredne babsko z BOK, bo nie chce być darmową przechowalnią twoich papierów przez pół roku. Przecież inne firmy, bez problemów przyjmują wypowiedzenie już w momencie zawarcia umowy. ;)

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale ostatnio ktoś pisał ze za sam net 60 mbs płaci niewiele więcej.

Ja za sam net 60 mega płacę 29 zł tzn. będę płacił od lutego bo 6 miesięcy miałem po złotówce.Tyle że to była oferta dla nowych klientów wybranych miejscowości.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za sam net 60 mega płacę 29 zł tzn. będę płacił od lutego bo 6 miesięcy miałem po złotówce.Tyle że to była oferta dla nowych klientów wybranych miejscowości.

CENNIK:

60 MB - 28zł.,

120 MB - 36zł.

Umowa 12 m-c, usługa solo, brak konkurencji, bez wypowiedzenia, kontynuacja.

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem wooke, że do swojej osoby byś zastosował tą samą zasadę?

W żadnym wypadku. Dla mnie to jest dziecinada, żeby "straszyć" wypowiedzeniem, by mieć lepszą ofertę. Ale robię to miesiąc wcześniej, a nie kilka miesięcy wcześniej, prawie zaraz po podpisaniu umowy. To dla mnie jest w ogóle zabawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CENNIK:

60 MB - 28zł.,

120 MB - 36zł.

Umowa 12 m-c, usługa solo, brak konkurencji, bez wypowiedzenia, kontynuacja.

Niedługo pewnie będą dorzucać do tego usługę DTV w najwyższych pakietach za max. 20 zł., żeby tylko utrzymać liczbę abonentów, bo Liberty Global (UPC) nie kupi ani jednej "martwej duszy" wytworzonej za pomocą kreatywnej księgowości. :wink:

Jeśli zostanie przyklepany powszechny obowiązek opłacania abonamentu RTV ...  to kablówki i platformy naprawdę zaczną robić pod siebie.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic, proszę trzymać się tematu wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie uważasz, że kilka miesięcy przed końcem umowy to przesada? Skoro jest miesięczny okres wypowiedzenia, to lepiej trzymać się tych terminów, niż słuchać pogadanek w bok. A co do mnie, to tak, chce dostać lepszą ofertę, bo przez dziecinne wypowiedzenia oni "miękną".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celuję w podobne z Cinemaxami i GO, w kwocie 130-140zł. I wiem, że to jest do uzyskania przy odpowiednim podejściu.

 

Jak zwykle licytujesz wysoko :) to mi się podoba.

Sam jestem ciekaw jak będą obecnie wyglądać negocjacje z MM w sprawie pozostania i jak bardzo będą zdeterminowani by złapać klienta na następny rok, dwa. Jestem ciekaw czy są dyspozycje "z góry" by zatrzymać klienta "za wszelką cenę" (w granicach rozsądku) tak by przy ostatecznej wycenie klientów dla UPC wyciągnąć jak najwięcej kasy.

Z kolei UPC od około pół roku mnie zadziwia. Ich przedstawiciele co około miesiąc, dwa regularnie chodzą, pukają, dzwonią i dopytują się czy jest kablówka, kiedy kończy się umowa. Mówią, że mają super ofertę. Wspominają coś o rabacie 50%. A na stronie internetowej UPC około listopada pojawiła się mega dobra oferta dla mojego adresu. Co ciekawe mam "na oku" kilka adresów i tylko na moim ona jest. A jest taka, że jeżeli będzie nadal za około 3 miesiące to MM będzie musiała baaardzo się postarać.

Dla mniej uważnych czytelników mam u siebie MM, Vectrę i UPC. Jest też Orange ale niestety nadal na miedzi więc nie jest brany przeze mnie pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja jestem w fazie negocjacji. Powiem, że nie wygląda na to by było jakieś ciśnienie na klientów obecnych. Próbuję negocjować taką samą paczkę jaką mam, zeszło na 103 PLN za miesiąc przy 12 miesięcznej umowie. Chcialem jeszcze dokupić kanał Animal Planet HD i wymienić dekoder na nowy, ponieważ mam bodaj najstarszy z możliwych. Tutaj już nie było tak kolorowo za paczkę HD oraz wymianę dekodera na życzenie każą zapłacić. Paczkę Sport HD Extra odbierałem za 0 zł., teraz jeśli chcę miałbym wg. nich kupić ją za 12 PLN, bo za 0 się nie da. Rozumiem, że życzą płacić za kanały, ale za wymianę dekodera z zewnętrznym modemem ... 29 PLN, podczas gdy miesiąc do miesiąca wypisane na fakturze +10 PLN za użytkowanie dekodera... Oczywiście jestem klientem na wypowiedzeniu. Tak więc jak widać ani opłaty niskie, oferta i sprzęt też raczej niskich lotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak należy rozumieć "Multimedia Polska - Południe" i "Multimedia Polska"? To są dwie firmy? Czy jedna jakoś rozdzielona? Czemu to ma służyć? Mają oddzielne zarząd? Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale teraz mnie to zaciekawiło. Nie spotkałem się np. z "Vectrą" i "Vectrą-Południe". Kto wie? :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie powiem i nie pomogę, z powodu braku tych kanałów u mnie w ofercie. :cry:


W Mielcu zaś logo HD, a jakość SD.

To już drugi kanał, którego nie ma w mojej miejscowości oprócz Zoom TV HD.

Ciesz się że masz ten kanał i nie patrz na jakość. Są miejscowości gdzie nie ma tych kanałów jak i wielu innych.


Zależy gdzie. U mnie faktycznie leci w 1080i.

Jesteś jednym z wybranych przez MM i dlatego masz HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...