Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Będą kolejne podmianki na HD, czy coś zupełnie nowego?

Jedno i drugie.

 

To "coś" nowego to dla tych po redukcji analoga czy jeszcze przed ?? Bo nie wiem czy mam być "szczególnie zadowolony" czy "szczególnie niezadowolony".

Generalnie - za analog. Ale wyjątki będą (całkiem niemało).

 

Takie jaja to tylko w Multimedii !!

Kiedy ty się w końcu nauczysz, że tylko Multimedia ma tak niejednolitą infrastrukturę (i swoje interesy)? Gdyby mogli włączyć wszystkim, to by włączyli.

 

Poza tym czekam z niecierpliwością na następne duble SD : Discovery,Planete,Polsat itd. A jest co dublować!!! Cała lista to będą duble i będzie łatwiej trafić w cel,to znaczy w żądany program.

Ostatnio, żaden dubel nie został włączony bez konkretnego powodu. W przypadku CC i CCF została zawarta umowa promocyjna z Viacom'em. Będzie coraz więcej takiego promowania nadawców. Np. na dekoderach z kanałem zwrotnym, na HBO czy Disneyach, ostatnio często pojawiają się różne plansze z nowościami.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno i drugie.

 

Generalnie - za analog. Ale wyjątki będą (całkiem niemało).

 

Kiedy ty się w końcu nauczysz, że tylko Multimedia ma tak niejednolitą infrastrukturę (i swoje interesy)? Gdyby mogli włączyć wszystkim, to by włączyli.

 

Ostatnio, żaden dubel nie został włączony bez konkretnego powodu. W przypadku CC i CCF została zawarta umowa promocyjna z Viacom'em. Będzie coraz więcej takiego promowania nadawców. Np. na dekoderach z kanałem zwrotnym, na HBO czy Disneyach, ostatnio często pojawiają się różne plansze z nowościami.

Jeszcze jakbyś napisał kiedy mniej więcej to będzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tomasz Dybciak, dyrektor rozwoju technologii w Multimedia Polska stwierdził, że dzisiaj najbardziej wymagającym klientom indywidulanym łącze 100 Mb/s wystarczy z naddatkiem.  –Operator powinien zadbać o jak najlepsza jakości tej usług, by np. była świadczona bez opóźnień – podkreślał Tomasz Dybciak. Problem jednak w tym, że klienci bardziej ulegają hasłom marketingowym."

 

http://www.telko.in/kts-czy-sieci-kablowe-powinny-sie-scigac-z-neostrada-na-predkosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakbyś napisał kiedy mniej więcej to będzie..

Wkrótce.

 

Nie podniecajcie się. Robią miejsce pod Europolsaty i tyle.

A, te swoją drogą. Polsaty Premium powinny być u wszystkich.

 

Co to za promocja włączyć w dwóch miejscach listy ten sam program. Może mnie ktoś oświecić ?

Pozycja na liście operatora ma znaczenie. Im niższy numerek, tym chętniej kanał jest oglądany. I większość klientów nie korzysta z list własnych, tylko tej głównej.

 

Co z tego ma nadawca ? Przecież liczba widzów nie wzrośnie. Nikt nie jest idiotą. Chyba że czegoś nie wiem lub nie rozumiem. :wink:

Mylisz się. Liczba widzów może wzrosnąć dzięki temu. Ludzie najczęściej zaczynają oglądanie telewizji od niskich miejsc. A przecież osoby objęte panelem Nielsena, także korzystają z usług Multimedii. Pozycj*nowanie interesuje wielu, także platformy cyfrowe. Gdyby takie akcje nie opłacały się, nikt by się w to nie bawił. ;)

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja na liście operatora ma znaczenie. Im niższy numerek, tym chętniej kanał jest oglądany. I większość klientów nie korzysta z list własnych, tylko tej głównej.

 

Mylisz się. Liczba widzów może wzrosnąć dzięki temu. Ludzie najczęściej zaczynają oglądanie telewizji od niskich miejsc. A przecież osoby objęte panelem Nielsena, także korzystają z usług Multimedii. Pozycj*nowanie interesuje wielu, także platformy cyfrowe. Gdyby takie akcje nie opłacały się, nikt by się w to nie bawił. ;)

Gdyby Mango24 było na pierwszej pozycji to już dawno by było w HD! Ale niestety w obecnej sytuacji musimy cierpliwie czekać. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się mniej więcej zgadza, ja mam swoją listę i oglądam to co mam na początku : ) Inna sprawa, że najczęściej oglądane kanały mam ustawione  do poz. 30.

 

 

Nie wiem jak u Was. ale u mnie przywrócono wersje ośmiu kanałów  SD - tych, które jakiś czas temu włączono w HD ( brakujących w niektórych). Wersje HD są dostępne bez zmian

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wywołałem MM z lasu. Okazało się, że Pani z którą rozmawiałem w zeszłym tygodniu jest na chorobowym i dzwoniła inna Pani. :P

 

Przedłużyłem umowę na 12 miechów. W lutym kolejna batalia się szykuje. Liczę na to, że żadnych reklamacji nie będę musiał zgłaszać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy! 1 czerwca 2016 :mrgreen:

Aż dziwne, że to ja o tym donoszę. Aglomeracja warszawska ma obecnie 65 kanałów w analogu. Szykuje się spora redukcja:

 

4134661800_1463767809_thumb.jpg 9961919700_1463767813_thumb.jpg

 

17 kanałów wylatuje, moim zdaniem to sporo. Do tego nie są to jakieś "egzotyczne kanały" ale w części poważne pozycje.

To teraz pytanie czy 1 czerwca 2016 dojdzie w aglomeracji warszawskiej "mityczna 8"? :)

Edytowane przez mixiorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...