Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Gizior89 napisał(a):

ale pamiętaj że iptv działa tylko z wybranymi prowiderami

Wiem mam Orange

Tylko czy potrzebuję jakiegoś adaptera sat -lan  aby kabel sieciowy podłączyć wprost z dekoderem czy normalnie wkręcam go w miejsce gdzie satelitę się podłącza ?

Bo coś takiego widziałem i nie wiem czy tego potrzebuję ?

 

https://allegro.pl/oferta/gniazdo-kat-6-utp-rj45-sat-f-antenowe-13860894051

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2023 o 15:24, support458 napisał(a):

Dziś na część dekoderów Polsat Box 4k D61 z Irdeto może trafić nowa wersja oprogramowania 1.8.60.

Najistotniejsze zmiany:

  • Poprawa działania HDMI CEC.
  • Poprawki obsługi list Ulubionych kanałów.
  • Optymalizacja szybkości przełączania kanałów przy wykorzystaniu konwertera Unicable II.

 

Oprogramowanie będzie udostępniane sukcesywnie na kolejne grupy dekoderów.

Czy do szybkiego przełączania kanałów wymagany jest konwerter Unicable II czy wystarczy Unicable I, oczywiście podłączając do niego tylko jeden dekoder i zmieniając w ustawieniach dekodera typ konwertera na IDLB-QUDL42-UNI2L, bo taki też zaoferował mi Polsat przy przedłużeniu umowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I musi być podłączony tylko ten jeden dekoder czy można wtedy zarezerwować choć jedną częstotliwość pod drugi dekoder? Trudno znaleźć konwerter Unicable II DCSS z wyjściami Legacy. Drugi dekoder to Evobox Lite. 

Edytowane przez manek89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Unicable II (DCSS) -> rozdzielacz ->

1. Polsat Box 4K z wybranym w ustawieniach "IDLU-24UL40-UNMOO-OPP (dekoder 1)"

2. Evobox Lite z wybranym w ustawieniach "Konwerter SCR" i Częstotliwość 1: "Dekoder 1 - 1210 MHz". 

 

Tak powinno zadziałać poprawnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostarczona nowa aktualizacja, sterowanie głosem, i nawet działa. Odświeżono też skórki, graficzne elementy tła.

 

Jednak przy okazji coś poszło nie tak z listami. Każdorazowa próba przełączenia na inną listę kanałów niż ogólna, np. wybranej tematyki lub Ulubionych, kończy się restartem dekodera

Edytowane przez truszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...