Skocz do zawartości

Tuner Pace DSR 2221


maciej120
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to normalne ze podczas lekkiego deszczu sporo programow albo nie dziala, albo obraz jest mocno znieksztalcony? Antena 60 cm, sygnal 4.5/5, pasek zielony w pogodny dzien (wtedy programy dobrze dzialaja) (teraz gdy pada deszcz jest pomaranczowy (klatkowanie obraz znieksztalcony na wiekszosci programach), a gdy mocnej pada to pasek jest nawet czerwony

Ostatni problem to taki, ze ten ichniejszy epg nie dziala na kilku programach, a jak dziala to nie mozna wyswietlic opisu (pod przyciskiem +).

 

Pierwszy problem jest taki że jak jest burza albo mocny deszcz to chmury zasłaniają satelitę i to nie jest wina cyfry.

Drugi problem cyfra ma tak że na niektórych niedziała bo niema dobrego softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci problem to jest taki, ze dekoder jak by to powiedziec "[beep]" tzn. przy calkowitym wyciszeniu glosu slychac z glosnikow telewizora "prrrrrrrrr", wczesniej tego nie mialem (cyfre mam od kilku dni).

 

Ostatni problem to taki, ze ten ichniejszy epg nie dziala na kilku programach, a jak dziala to nie mozna wyswietlic opisu (pod przyciskiem +).

 

U mnie nie ma problemów z dźwiękiem na tym dekoderze, przy wyciszeniu nic nie słychać. A co do EPG, w moim przypadku działa na wszystkich programach które oglądam :D z opisem bywa różnie niekiedy odpala natychmiast niekiedy trzeba trochę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne ze podczas lekkiego deszczu sporo programow albo nie dziala, albo obraz jest mocno znieksztalcony? Antena 60 cm, sygnal 4.5/5, pasek zielony w pogodny dzien (wtedy programy dobrze dzialaja) (teraz gdy pada deszcz jest pomaranczowy (klatkowanie obraz znieksztalcony na wiekszosci programach), a gdy mocnej pada to pasek jest nawet czerwony ), oprogramowanie 100/S10 CYF 1.9.

 

Inny problem to taki, ze obraz na travel channel niezaleznie od pogody lekko klatkuje.

 

Trzeci problem to jest taki, ze dekoder jak by to powiedziec "[beep]" tzn. przy calkowitym wyciszeniu glosu slychac z glosnikow telewizora "prrrrrrrrr", wczesniej tego nie mialem (cyfre mam od kilku dni).

 

Ostatni problem to taki, ze ten ichniejszy epg nie dziala na kilku programach, a jak dziala to nie mozna wyswietlic opisu (pod przyciskiem +).

 

 

też miałem kiedyś taki problem u klienta - i się winne było złe ustawienia anteny sat. Musisz ją dokładniej dostroić. Wtedy te"prrrrrrrrrr" zniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Już jakiś czas temu psioczyłem tutaj na ten dekoder... teraz nadszedł czas kolejnej wymiany, czwartej, trzecia była wczoraj. Polecam.

 

Jeśli ten kolejny, nowy, wymieniony "dekoder" ponownie się zepsuje, to kupię coś nowego, już nie od c+. Bo oni sami mogą mi zaoferować tylko wymianę, lub Pace'a HD z dyskiem za 20zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...