Skocz do zawartości

Tuner Pace DSR 2221


maciej120
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję 2 tunera do cyfry posiadam Spliter Small 1 interesuje mnie tuner PACE 2221 lub PACE 2231, który wybrać a może jakiś inny tuner musi mieć obsługę diseq, io ma być prosty bo to do teściowej, aby nie było problemu z wyszukiwaniem kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam następujący problem. Mam telewizor LG ktory otryzmalem od Cyfry i do niego podłączony tuner DSR 2221 i na poczatku wszystko jest OK. Pilot działa, moge przełączać programy. Z czasem (ok 10 razy oglądanie TV) pilot łapie tylko z określonych kierunków aż do takiego stanu (po 13 oglądaniach) że pilot nie działa, tzn dekoder na niego nie raguje, nie miga kontrolka jak przełączam. Dodam że już raz wymieniałem dekoder i scenariusz sie powtórzył. Tak jakby kontrolka/czujnik który odbiera sygnał od pilota się psuł. Co to moze być i jak rozwiązać ten problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję 2 tunera do cyfry posiadam Spliter Small 1 interesuje mnie tuner PACE 2221 lub PACE 2231, który wybrać a może jakiś inny tuner musi mieć obsługę diseq, io ma być prosty bo to do teściowej, aby nie było problemu z wyszukiwaniem kanałów.

 

proponuje ci stronga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam następujący problem. Mam telewizor LG ktory otryzmalem od Cyfry i do niego podłączony tuner DSR 2221 i na poczatku wszystko jest OK. Pilot działa, moge przełączać programy. Z czasem (ok 10 razy oglądanie TV) pilot łapie tylko z określonych kierunków aż do takiego stanu (po 13 oglądaniach) że pilot nie działa, tzn dekoder na niego nie raguje, nie miga kontrolka jak przełączam. Dodam że już raz wymieniałem dekoder i scenariusz sie powtórzył. Tak jakby kontrolka/czujnik który odbiera sygnał od pilota się psuł. Co to moze być i jak rozwiązać ten problem??

a może po prostu rozładowuje się bateria?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous
Mam taki problem tuner nie pokazuje prawidłowej godziny...

Miałem kiedyś ten tuner i również był problem z wyświetlaniem godziny. Raz wyświetlał prawidłowo, raz nie. Innych problemów z nim nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem przed wymianą zepsutego Thomsona TS4 i z tego co wiem jest możliwość wymiany tego modelu na Pace 2221, dlatego bardzo proszę forumowiczów o informacje na temat tego dekodera, czy taka wymiana będzie korzystna. Szczególnie interesuje mnie zasięg i precyzja pilota i "doniesienia" o pojawiającym się czarnym pasku na dole ekranu.

http://dl.dropbox.com/u/34511207/Bez%20nazwy.jpg

Wiem, że pisano już o tym w tym wątku ale było to już jakiś czas temu i jestem ciekaw czy te problemy obecnie również występują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne ze podczas lekkiego deszczu sporo programow albo nie dziala, albo obraz jest mocno znieksztalcony? Antena 60 cm, sygnal 4.5/5, pasek zielony w pogodny dzien (wtedy programy dobrze dzialaja) (teraz gdy pada deszcz jest pomaranczowy (klatkowanie obraz znieksztalcony na wiekszosci programach), a gdy mocnej pada to pasek jest nawet czerwony ), oprogramowanie 100/S10 CYF 1.9.

 

Inny problem to taki, ze obraz na travel channel niezaleznie od pogody lekko klatkuje.

 

Trzeci problem to jest taki, ze dekoder jak by to powiedziec "[beep]zi" tzn. przy calkowitym wyciszeniu glosu slychac z glosnikow telewizora "prrrrrrrrr", wczesniej tego nie mialem (cyfre mam od kilku dni).

 

Ostatni problem to taki, ze ten ichniejszy epg nie dziala na kilku programach, a jak dziala to nie mozna wyswietlic opisu (pod przyciskiem +).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...