Skocz do zawartości

Tuner Pace DSR 2221


maciej120
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Dlaczego na tym dekoderze nie działa na niektórych kanałach funkcja PILOT? Chciałbym zobaczyć co jest aktualnie emitowane, lub co będzie, a tu klops. W ogóle się nie pojawia belka u góry. Tak jest na BBC Entertainment, BBC Knowledge, VIVA Polska i innych jeszcze kanałach. Ktoś tak ma prócz mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie - dlaczego ten dekoder aż tak ucina mi kanały z lewej strony? Mam telewizor kineskopowy 4:3, jednak kanały 4:3 są tak ucięte, że kilka centymetrów z lewej strony nie widać. W 16:9 tak samo. Dlaczego ten dekoder robi tak, że kiedy na BBC Knowledge leci coś w 4:3 (kanał nie zmienia swojego formatu i nadal jest w 16:9, a jedynie program leci z pasami po bokach) to dekoder taki robi zoom, że pasy znikają a po prawej i po lewej stronie brakuje kilku centymetrów obrazu?

 

 

PS. Przepraszam, że post pod postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie - dlaczego ten dekoder aż tak ucina mi kanały z lewej strony? Mam telewizor kineskopowy 4:3, jednak kanały 4:3 są tak ucięte, że kilka centymetrów z lewej strony nie widać. W 16:9 tak samo. Dlaczego ten dekoder robi tak, że kiedy na BBC Knowledge leci coś w 4:3 (kanał nie zmienia swojego formatu i nadal jest w 16:9, a jedynie program leci z pasami po bokach) to dekoder taki robi zoom, że pasy znikają a po prawej i po lewej stronie brakuje kilku centymetrów obrazu?

 

 

PS. Przepraszam, że post pod postem.

Spróbuj przestawić z RGB na CVBS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chciałem puścić dźwięk poprzez wyjście SPDIF w dekoderze PACE DSR 221.

Podpiąłem kabelek i w menu dekodera zmieniłem ustawienia "Dźwięk AC3" z "wyłączone" na "włączone". Według instrukcji w tym momencie powinien zniknąć dźwięk w wyjściu EURO a pojawić się na wyjściu SPDIF. Niestety nic takiego się nie dzieje. Nadal mam dźwięk w TV (poprzez EURO) a brak jest dźwięku na wyjściu SPDIF. Czy coś robię nie tak? Czy kanał musi nadawać wielokanałowy dźwięk aby wyjście SPDIF się uaktywniło? A przy stereo to wyjście nie zadziała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Czy mogę (i czy warto) aktualizować oprogramowanie dekodera?

Mam wersję 59/S10 CYF1.8, a z tego co przeczytałem jest dostępna wersja "100" w śr. 9:00 - cz. 9:00 - co 2 tyg. (w tyg. nieparzystych) więc chyba za tydzień?

Czy gdy właczę w tym czasie dekoder to oprogramowanie samo się zaktualizuje?

Jakie różnice są w tym oprogramowaniu i czy nowe jest z czymś lepsze (a może gorsze?)

Mam nieaktywną już kartę prepaid odblokowującą dekoder tylko na FTA, czy w takim przypadku też możliwa jest aktualizacja oprogramowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie? Kuzym ma ten dekoder w dzierżawe i ma praktycznie 2 euro złącza uszkodzone, ruszają się i raz jest obraz, raz nie ma dzwięku. Przy wymianie dekodera będzie jakaś kara od cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił kuzyn żeby ewentualnie odkupić dekoder i nie ma możliwości.

 

Z tego co na innym forum czytałem to nie odpuszczą i karę za zniszczenie to 90 zł naliczą. Ale to jego problem, tylko kazał mi się dowiedzieć. Dzięki wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też coś mi tak się zdaje, te dekodery przechodzą do lamusa i tylko taka gatka konsultanta. A co do tego forum co czytałem to ostatni wpis był z sierpnia tamtego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam!

 

posiadam w/w dekoder od cyfry (dsr2221/91) i skonczyla mi się umowa z nimi. próbowałem wyciągnąć kartę i odbierać programy satelitarne i pojawia się brak sygnału:(

 

pytananie: czy da coś zrobić żeby ten dekoder odbierał bez karty cyfry programy stalitarne które są darmowe?

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...