Skocz do zawartości

Tuner Pace DSR 2221


maciej120
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak to jest, czy wymienią sam pilot, czy cały Twój sprzęt czyli pilot + dekoder...

Wymienią od razu, na miejscu :) poszukaj tylko dystrybutora, który wymienia sprzęt, bo nie wszyscy to robią :) na stronie Cyfry masz linka do podanych punktów APS w Twoim mieście. Wejdź, poszukaj jaki dystrybutor z Twoich okolic zajmuje się wymianą, jedź i wymień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj. Sorry zapomnialem ze teraz Czwartek-Piatek jest soft z nowszego Pace 2231.

 

Dni i godziny dla Pace 2221 to: śr. 9:00 - cz. 9:00 - co 2 tyg. (w tyg. nieparzystych), wiec z tego wychodzi ze bedzie dopiero w przyszla Srode do Czwartku dostepny jesli dobrze licze. Przepraszam za wprowadzenie w blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też miałem problem z paskiem na dole ekranu w LCD Sony KDL-40D3500...zupełnie przez przypadek zmieniłem w ustawieniach AV system kolorów na Secam i pasek znikł, obraz wyświetlany jest na całej płaszczyżnie ekranu. Może powyższa informacja komuś się przyda. Tunerek jest podłączony do Sony przez euro i ustawiony sygnał RGB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam, mam problem, mam w domu spliter medium IV, dekoder philips pvr hd oraz Pace Dsr 2221(kupiony na allegro), wszystko pięknie działało, do wczoraj. Mianowicie Philips śmiga super, Pace zaczął szalec, raz działa, zazwyczaj nie, po włączeniu wyskakuje komunikat wlóż karte abonenta do czytnika, po czym się zawiesza, nie mogę zmienic kanału, ani wejsc do menu, jedyne co moge zrobic to wyjac zasilacz i wlaczyc go od nowa, a tu znowu to samo, karta od splitera jest ok, bo sprawdzałem ją w philipsie i wszystko jest w porządku. Dekoder Pace zaczął strasznie wariowac, co może byc przyczyną?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam taki problem.

Chciałbym zakupić dekoder PACE DSR 2221 do Multiroomu w Cyfrze+.

Ale nie wiem czy będzie dobry do mojego telewizora, zakupiłem wcześniej dekoder Sagem SD i przy obrazie 4:3 obcina mi obraz, np. przy TVP 2 nie widać tego znaczka oraz informacji od ilu lat jest nadawany program. Moje pytanie jest takie. Czy jeżeli zakupie ten dekoder za 49 zł nie będzie przycinał obrazu? Zaznaczam że przy obrazie panoramicznym 16:9 wyłącza się Sagem SD. Proszę o szybką odpowiedź, dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

z tego co wiem to na stronce cyfry pace 2221 jest za 99zl dla multiroomu a nie 50zl chyba ze jest inna cena dla obecnych klientow.. (wiem ze troszq nie na temat ale pisze o tym zeby ewentualnie sie Pan nie zdziwil ze cena jest inna - w przypadku kiedy mialbym racje..)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spokojnie kupić, nic nie obcina, obraz 16/9 robi w letterbox, nie tak jak Sagem SD obcina obraz 16/9. To chyba jedyny stabilny dekoder od Cyfry SD, jedyna wadą tego dekodera jest brak EPG przy wyświetlaniu kanału, żeby zobaczyć co aktualnie jest nadawane trzeba naciskać funkcję pilot co jest bardzo irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...