Skocz do zawartości

Tuner Pace DSR 2221


maciej120
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba pisać to Cyfry żeby dali w tych tunerach możliwość układania własnej listy, lub choć modyfikowanie kanałów fta. Jeśli dali taką możliwość w Sagemie to w Pace oraz w Philipsach. Jutro napisze do Cyfry w tej prawie jak będę na komputerze, im więcej e maili z tą prośbą tym większa u nich mobilizacja będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego braku wyświetlania EPG na danych kanałach odpowiedz dostałem nadzwyczaj zbywającą mnie, cytuję:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że wymienione przez Pana kanały są nadawane niezależnie od CYFRY+. W związku z tym, CYFRA+ nie może zagwarantować poprawnego wyświetlania informacji o aktualnym programie - funkcji Pilot.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

 

Dział Relacji z Abonentami

 

Normalnie jak do ściany, napisałem jeszcze raz, że jest EPG tylko się nie wyświetla po naciśnięciu pilot, mam nadzieję, że się domyślą o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

prosector, odpowiedz do tematu "PACE DSR 2221 - zacinanie obrazu." https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=6&t=12739

powinieneś się tym zgłosić do działu technicznego, ponieważ takie rzeczy nie powinny się dziać, spróbuj może jeszcze sprawdzić samo złącze w telewizorze bo może ono jest walnięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedawno zmienilem umowe i dekoder na PACE DSR 2221. Bez wzgledu na kanal jaki ogladam co kilka minut obraz zacina sie na chwile i pojawiaja sie charakterystyczne kratki. Trwa to sekunde, ale jest bardzo denerwujace. Wczesniej mialem inny dekoder i nic takiego nie mialo na codzien miejsca, chyba ze byla np. burza. Z dzwiekiem nie ma problemu - zacina sie tylko obraz. Zastanawiam sie, czy moge sobie jakos samemu z tym poradzic, czy tez powinienem wymienic dekoder? Sila sygnalu jest prawie max. - miedzy 4 a 5. Prosze o podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam plazme Panas i ten tuner.Od wczoraj TV ni włącza mi się przy starcie na EURO i nie działa automatyczna zmiana proporcji z 4/3 na 16/9 i odwrotnie jak do tej pory.Jesli na tv miałem ustawione 4/3 to gdy wybierałem TVN24 obraz sam zmieniał się na 16/9.

 

Czy to wina tvczy tunera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej do pierwszego gniazda SCART w telewizorze podłącz. W razie potrzeby podociskaj wtyki. Możesz też spróbować z innym kablem. Zobacz też, czy w menu tunera na pewno masz 16/9.

 

Ja również mam pytanie. Czy czasami zegar w Pace pokazuje Wam nieprawidłową godzinę? Znów od jakiegoś czasu mam z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie wiem gdzie w sumie napisać pytanie. Dziś włączyłem sobie pakiet komfortowy w cyfrze i mam taki problem, że nie odbiera mi kilka kanałów. Nie mam no tvp sport, nie ma history channel i jeszcze kilku innych. Czy muszę coś zresetować żeby się pojawiły?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam taki problem, że jak wybieram na pilocie funkcję PROGRAM, a potem np. opcję FILM to nic się nie dzieje. Wcześniej działało ok, a od dzisiejszego poranka tylko przez chwilę szuka, a potem przeskakuje do głównego menu.

 

Odłączyłem dekoder z gniazdka na jakieś 2 godziny, ale nic nie pomogło. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zauważyłem, że mój nowy "Pace DSR-2221" przesuwa (przycina) obraz w lewo - sygnał wizyjny: PAL, na dodatek, po przestawieniu sygnału na RGB następuje jeszcze większe przesunięcie.
Potwierdzam fakt opisany powyżej.Na CRT 14' :przy sygnale RGB przesunięcie lekkie w lewo w porównaniu z sygnałem naziemnym (np. TVP1,TVP2).Przy sygnale PAL jest mniejszcze.
O przesunięciu obrazu w lewo wiadomo. Zauważyłem jeszcze, że na dole ekranu jest czarny pasek.

Proszę o wrzucenie fotki obrazu wychodzącego z tego tunera na TV (np. z programu TVP1, czy TVP2). Chciałbym zobaczyć jak mocno uciążliwe jest to przesunięcie obrazu (i ten czarny pasek u dołu ekranu) zanim zdecyduję się na wybór tego tunera. Czy Thomson TS4P pozbawiony jest tych problemów?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Obraz jest przesunięty w lewą stronę około pół centymetra (przynajmniej u mnie), na dole ekranu żadnego czarnego paska nie mam. Zanim nie przeczytałem o tym przesunięciu obrazu nawet tego nie zauważyłem. Ogólnie polecam ten tuner, nie mam z nim żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...