Skocz do zawartości

Tuner Pace DSR 2221


maciej120
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a działa dobrze to epg?? bo niektórzy narzekali coś w tym wątku

jak on wypada w porównaniu do nboxa?

Działa na wybranych kanałach, EPG nie ma(oczywiście wszystkich nie pamiętam) na, TV4, Superstacja, Filmbox, Universal Channel, Si-FI channel, Travel, Cartoon Network, TVN Meteo, dużo nie pamiętam, nie mam dostępu do dekodera to bym wymienił wszystkie kanały, jak będę miał dostęp dodam wszystkie kanały.

Nieprawda. Miałem ten dekoder przez kilka miesięcy i EPG działało na FilmBox, Cartonn Network. Na SI-Fi i Universal nie działa funkcja "pilot", ale jeżeli włączysz ją na innym kanale i wpiszesz numer programu to pokaże Ci program dla tych dwóch stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież wiem, funkcja pilot ma działać tak jak na np tvn24 czyli się włączać kiedy oglądam dany kanał, znam ten sposób korzystam z niego, ale epg nie jest dopracowane w tym dekoderze. Mam obecnie ten dekoder więc lepiej wiem od ciebie co działa a co niedziała. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież wiem, funkcja pilot ma działać tak jak na np tvn24 czyli się włączać kiedy oglądam dany kanał, znam ten sposób korzystam z niego, ale epg nie jest dopracowane w tym dekoderze. Mam obecnie ten dekoder więc lepiej wiem od ciebie co działa a co niedziała. ;)

 

Też go mam w domu, więc mogę podłączyć i sprawdzić ;) Na Universal i Si-Fi faktycznie jest problem (zresztą jest on również na PVR), ale na reszcie u mnie było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem z tym tunerem

Dziś przy próbie włączenia w ogóle nie reagował na pilota,nie pulsowała lampka na panelu przednim

Po odłączeniu od sieci na 15 minut wszystko wróciło do normy na kilka minut i sytuacja się powtórzyła

Dzieje się tak za każdym razem

Mam ten badziew od trzech dni :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu mojemu Pace kompletnie odbija z godziną. Fakt, że wyłączam go z reguły na tvn24. Ale do rzeczy. Po wyłączeniu czasami na wyświetlaczu jest godzina dosłownie z kosmosu. Wydaje się,że losowa. Po włączeniu wraca do normy. Podobnie jest czasami przy włączaniu. Wtedy pomaga wyłączenie i włączenie. Dlatego też zapytowuję: czy u Was jest podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać ten tuner w konfiguracji z dwoma konwerterami przez diseqc: jeden konwerter na HotBird'a, a drugi skierowany na EuroBird'a 1 (28,5^E)? Mogę zdefiniować własną listę programów czy wgra się z Eurobirda? Sorry za pytanie, ale jestem początkujący :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy taki tuner Pace DS810XE jest dobry pod cyfrę? czy bedzie działał ze spliterem? czy trzeba coś dokupować, może ktoś go użytkuje i da znać - mogę go kupić za 200zł używany przypwożony z niemiec i chciałbym wiedzieć czy to się opłaca czy lepiej wybrać coś innego/tylko z hd/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...