Skocz do zawartości

Tuner Pace DSR 2221


maciej120
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączyłem dziś Pace, który otrzymałem podczas wymiany. Wersja oprogramowania 100/S10 CYF1.9 Dolegliwości identyczne jak przy 59/S10 CYF1.8 Nadal na TVN24 bywają zacięcia.

Może to jakaś wersja testowa...

 

Aha, jeszcze jedno. Pierwsze włączenie było błyskawiczne. Tuner zwolnił bo wybraniu swoich kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z 59 nie widać żadnej różnicy. Działa identycznie. Kompletne zero poprawek. Nadal potrafi obraz klatkować (pomaga przełączenie na inny kanał i powrót), na TVN24 czasami łapie zatrzymanie na ok. 2 sekundy. Może chociaż ten zegar poprawią...

Nie rozumiem kompletnie, dlaczego nie pozwalają na swobodne wyszukiwanie stacji na 13E. W Canal Sat Horizons są identyczne tunery i nie ma z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem w nowym tunerze wersję 100 a wczoraj po wyłączeniu tunera zaczął sobie wyświetlać jakieś napisy na wyświetlaczu (store i coś jeszcze), potem go włączyłem ale nie było obrazu tylko dźwięk - myślałem że się popsuł ale ożył po 5 minutach w trybie stand-by. Okazało się że soft zmienił się na 59.

On sobie zmienia te softy jak chce?

Jest możliwość powrotu do 100?

Też mam cienki czarny pasek na dole.

Ciekawostka: tuner nie działa ze starszym telewizorem crt - jest obraz ale dźwięk zanika i pojawia się mocny szum. Na tym samym tv inne tunery działają dobrze. Z nowszym crt i lcd działa bez problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakich godzinach i dniach tygodnia można dokonać aktualizacji oprogramowania dla tego tunera bo ja mam oprogramowanie 58 i gdy chcę zaktualizować to pokazuje mi brak dostęnych aktualizacji?

Klatkowanie obrazu równiez u mnie występuje np. dzisiaj miałem na tvp czy tvn7.Brak tez u mnie wyswietlania nazwy programu który leci w danej chwili tylko pokazuje nazwę programu przy zmianie kanałow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Wszystkich...

- proszę powiedźcie co jest nie tak. Nie mogę włączyć menu... a zatem ustawić dokładnie anteny. Czy jest to wina karty (brak uprawnień) czy może jakaś usterka dekodera. Włączam go normalnie. Wypisuje brak sygnału (czy coś podobnie) i kupa... mogę przełączać programy, widzę na tv jak przeskakują cyferki informujące który kanał mógłby być oglądany, ale oczywiście nic nie widać... a do menu nie wejdę. Dlaczego? Dzięki bardzo za ewentualne podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-no właśnie tak sprawdzałem również. niestety efekt taki sam , czyli bez dołączonego kabla antenowego także nie mogę dostać się do menu dekodera. Dekoder się załącza i wyłącza normalnie, przechodzi w stan uśpienia prawidłowo, "przerzuca" kanały również - tylko nie mogę dostać się dostać do menu. Widać,że dekoder przyjmuje sygnał wysyłany z pilota - mrugnięcie diody na dekoderze, tylko niestety żadnej innej reakcji już nie ma... szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...