Skocz do zawartości

Tuner Pace DSR 2221


maciej120
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, można, oczywiście jeśli doprowadzisz do dekodera sygnał z 19.2E :wink: O ile dobrze pamiętam to na liście głównej programy z Astry zaczynają się gdzieś koło 650 numeru. Niestety ta część listy chyba nie jest zbyt często aktualizowana a tym samym brakuje pewnie części kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Od około tygodnia posiadam ten dekoder i wszystko było ok do dnia w którym dokonywana byla zmiana godziny czyli niedziela. Od niedzieli moj pilot zwariował działa jak chce. Czasami muszę włączać dekoder przyciskiem na panelu przednim dekodera bo dekoder nie odbiera sygnału z pilota :/ po odłączeniu dekodera z gniazda sieciowego i ponownym podłączeniu pilot działa przez jakiś czas później pojawia się ten sam problem. Z pilotem jest wszystko ok był sprawdzany podejrzewam że przyczyna leży po stronie technicznej samego dekodera, czyli pewnie przy zmianie godziny wystąpiły jakieś problemy z softem i jest tak a nie inaczej :/ Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i dał sobie z nim radę ? Dodam że mieszkam w Anglii i nie uśmiecha mi sie odsylanie dekodera do Polski :/. Wersja mojego oprogramowania to 100/s10 cyf1.9 czyli z tego co sie orientuję raczej jest ono nie aktualne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj testowałem oto ten przełącznik:

http://www.sklepsaturn.pl/diseqc-2-1-gd-21d.html

I niestety nie działa na tym PACE a pisze DiSEqC » 2/1

Wiecie może dlaczego nie działa?

 

I jeszcze jedno jak mam podłączyc audio do wieży mam taką kostkę

HamaAdapterScart-YUV+VideoIn-Out.jpg

 

ALE niestety nie wejdzie bo budowa dekodera uniemożliwia macie jakieś inne sposoby??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

u mnie mam problem z dźwiękiem na kanałach 4 (TVN) i 5 (TVN7). na innych jest ok. czy te ostatnie zmiany w kanałach nie spowodowały problemów

z fonią :?:

 

czy ktoś jeszcze ma podobny problem z tymi 2-ma kanałami? dzięki za uwagę :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...