Skocz do zawartości

Oferty nc+ typu prepaid - tunery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Niedługo podam moje małe faq dotycząc TNK będzie zawierało troszkę informacji właśnie o które sporo ludzi pyta i dzięki temu powoduje bałagan.Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:P ale dzieło na/razie jest w fazie tworzenia;) Wracając do tematu @Bogdan nadal nie poprawiłeś;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam może się powtórzę ale jestem zainteresowany TNK, ale nie gotowym zestawem za ok. 200zł. tylko chcę kupić kartę i dekoder z tym że nie wiem jaki mile widziany był by taki który czyta inne karty np.cyfry+ lub polsatu jak by mi się znudziła tnk upatrzyłem model Ferguson fx7600 uci/2cr czy coś takiego czy jest to możliwe żeby właśnie on spełnił moje oczekiwania bez zmian softu czy innych ustawień czy jest to możliwe z tym modelem czy to moje marzenie? Po prostu wsadzić karte i żeby latało. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu dla karty TnK dodatkowo należy dokupić moduł CAM Conax

A w wbudowaną kieszeń na kartę można wykorzystać do umieszczenia karty C+ wyprowadzeniami chipa do dołu !!! (bez jakiegokolwiek modułu CAM).

W sumie ten tuner to dobry wybór :wink:

 

Edycja: doczytałem, że ma drugi czytnik UCAS, więc TnK powinien w drugiej kieszeni zadziałać bez potrzeby nabywania modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tuner ten posiada czytnik kart przystosowany do współpracy z różnymi kartami (Conax - TNK, Viaccess, Seca - Cyfra+), więc żeby oglądać tylko TNK wydaje mi się, że nie trzeba kupować modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację.Prawdę mówiąc nie bardzo temat jest mi bliski.Ponieważ wymieniłam telewizor na plazmę ,a nie bardzo chcę wiązać się teraz z C+,CP postanowiłam spróbować TNK. Zobaczymy.Wszystko gromadzę etapami.Trochę poczytałam na forach i myślę że tuner co prawda nie HD ,a na jakiś czas będzie. Myślałam też przy wyborze tunera o przekazie cyfrowym naziemnym(DVB-T) /ewentualna przyszłość/. O edukacji z mojej strony nie ma mowy ,ale próbuję zarazić tematem syna.Teraz czekam na tuner.Pozostaje mi jeszcze wybór anteny,konwertera.Myślę już o komplecie też Golden Interstara i nie bardzo wiem, co jeszcze będę potrzebować? A jeśli chodzi o instalację, to już jak będzie wszystko,to wtedy będzie /pranie mózgu/Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zrobiłem dokładniejsze rozeznanie na temat dekodera FERGUSON FX 7600 I 6600 i dzięki stronie podanej przez użytkownika "markar" doszedłem do wniosku że odpuszcze FERGUSONY. Teraz szukam czegoś na temat odbiorika INTERSTAR GI-T/S870 niby odpowiadał by mi ale tak jak pisała "annamaria2005" mam pytanie jak to jest z tym czytaniem kart TNK czy muszę kupować dodatkowy moduł czy nie? Bo jedni piszą że tak a inni że nie??? Proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tuner jest ok.a czy działa z dwoma konwerterami i jak wygląda odbiór kanałów FTA i lanałów z TNK czy są osobne listy chcę go kupić ale się boje bo ok.5 lat temu kupiłem Globo miało ono być super jak na tamte czasy kosztowało troche a okazało się że to lipa i teraz jest na śmietnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa elegancko z dwoma konwerterami (ja mam monoblocka twina i jest dobrze), mozesz tworzyć listy ulubionych - fabrycznie są chyba trzy: Cyfra+, CP i nie pamietam czy nie Muzyka... można stworzyć 8 grup ulubionych kanałów, bądź także odbierać je na liście głównej...

jak ostatnio widziałem cena tego tunka waha się chyba w okolicach 330-350 zł... ja kupowałem go rok temu i dałem za niego razem z przesyłką ponad cztery stówy, ale nie żałuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co do ceny to coś koło tego widziałem w necie chyba 380 coś plus przesyłka ale troche się boje tych internetowych przesyłek elektroniki kupowałem drobiazgi a to nie to samo kolega kupił ostatnio kamere przez neta i miał zbity ten ekranik od wyświetlacza i miał prablemy z wymianą tego...a co do tego tunka to ma jeszcze jakieś bajerki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu kupowania tak drogiego tunera GI - T/S 870 CRCI Xpeed-425zl/

Lepiej jest kupić GI-S 780 CRCI Xpeed- POSIADA wszystko co 870 za wyjatkiem odbioru DVB-T czyli możliwości odbioru telewizji cyfrowej naziemnej.

DVB-T- dopiero rusza w kilku miastach-będzie powszechnie za jakieś 10 lat-wtedy te tunery bedą do wyrzucenia.

GI-S780 można kupić chyba najtaniej za 310zł w saturnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. tym bardziej, że GI T/S 870 nie ma wbudowanego modułu MPEG 4 (który będzie obowiązywał w POlsce), a tylko MPEG 2 - o czym zresztą dystrybutor lojalnie uprzedza. sam swego czasu nabrałem sie i kupiłem GI T/S 8300 - i nic mi to nie dało (bo ma moduł MPEG 2).

GI 780 to dokładnie ten sam tuner satelitarny co GI 870 - tylko pozbawiony tunera tv cyfrowej naziemnej. więc po co przepłacać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...