Skocz do zawartości

Oferty nc+ typu prepaid - tunery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam C+ w salonie a teraz chciał bym mieć TNK w innym pokoju.Czy jeśli kupie np. Linbox 7818 i starter TNK będę mógł czasem zamienić w nim sobie po prostu kartę TNK na C+ i pooglądać C+ bez żadnego zmieniania softu itp ?

 

Co jest lepsze z PVR przez pendriva ? Ferdek 6900 czy ten linbox ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam dekoder Fergusona model fx - 6600, ostatnio kupiłem sam zestaw startowy telewizji na karte TVN, po przełączeniu na system conax niektóre kanały działają ale problem polega na tym że na TVN i TVN7 jest obraz ale nie ma głosu, natomiast nSport, TVPinfo i TVPsport niema na liście, zadzwoniłem do biura obsługi ale tam powiedzieli mi że dają wsparcie techniczne tylko dla ich dekodera. Pani z biura obsługi podała mi częstotliwość 11508 MHz, ale wpisując ją nie znajduje żadnych kanałów. Czy ktoś z Was mógł by mi pomóc, nie chciał bym płacić za coś czego nie mam.

Mam nadzieje że mi pomożecie

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem polega na tym że na TVN i TVN7 jest obraz ale nie ma głosu,
Wyłącz dźwięk AC3 lub ręcznie przestaw na inną ścieżkę dźwiękową
natomiast nSport, TVPinfo i TVPsport niema na liście, (...) podała mi częstotliwość 11508 MHz, ale wpisując ją nie znajduje żadnych kanałów.
Przeskanuj tą częstotliwość z opcją aby wyszukało też kanały kodowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Telewizji Na Kartę musisz poszukać sobie innego tunera. Ten się nie nadaje. Po skończonej umowie, Twój Echostar będzie odbierał tylko kanały FTA (chyba, że ponownie podpiszesz umowę).

Od tego momentu, proszę już nie drążyć tematu Echostara, ponieważ to nie ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od siebie polecam ci tuner ferguson 6900 .Jego cena wynosi około 220zł zalety??Ma opcje pvr czyli możesz nagrać sobie dany materiał z tv:)Na nośnik np pendrive:) Doskonale działa z kartą TNK:)Możesz też zakupić jakiegoś używanego tunerka np linboxa;) Ogólnie każdy tuner posiadający uniwersalny czytnik kart UCAS powinien bez problemu odebrać TNK:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam serdecznie.

Moderator RafiX odesłał mnie do tego wątku z moim zapytaniem.

 

Największą ciekawostką jest to ze zamknął mi temat twierdząc że tuner jest analogowy :woot:

Dlatego też nasuwa mi się pytanie: Od kiedy tunery DVB są analogowe ?

No nieważne. Jak już tu trafiłem proszę o pomoc wedle mojego tematu:

 

Przerzucone z poprzedniego wątku:

 

Więc potrzebuję pomocy i jakiejś konkretnej odpowiedzi. Chcę mieć TNK i mam zleżały tunerek DVB Grundig DTR1200.

Szczerze to niema nic na necie o nim. Tragedia, bo pewnie taki już rupieć :) ale wyglądam cacko bo z pudełka.

Tunerek działa i jak już w menu przeszperałem jest informacja że działał w Canal+. Czy mogę go wykorzystać do TNK ?

 

:> Czy to przestarzałe pudełko jeszcze mogę do czegoś wykorzystać ?

Tylko takie cosik znalazłem - LINK

 

Proszę o konkrety a nie o gdybanie, bo zależy mi na wykorzystaniu tego czegoś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mnie wyprzedziłeś, w takim razie muszę napisać ripostę do Twojego posta, tzn. przenieść naszą dyskusję z PW na Forum ;)

 

No niestety, w temacie zamkniętym piszesz o jakimś starym rupieciu, w dodatku nawiązałeś do Canal+ (zamiast konkretyzując, dokładnie co na nim odbierałeś) więc od razu skojarzyłem sobie z tunerem analogowym.

Dobrze zrobiłeś, że teraz podałeś link do tego tunera, ponieważ stał się on kluczem do rozwiązania Twojego problemu, o czym napisałem wcześniej na PW.

 

Aha, znaczek "DVB" posiada też mój stary Huth 1000, i co z tego, jeżeli odbiera tylko programy analogowe...

 

EDIT: Mam nadzieję, że powstały problem został już w pełni wyjaśniony (wnioskuję po PW) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

:idea: Dodam do powyższej wypowiedzi mojej i moderatora iż na PW myślałem o zastosowaniu BLOKERA jeśli ten Grundig nie obsługuje kart conax (bo nigdzie niema mowy o jego parametrach).

 

Czy takie rozwiązanie było by dobre do tego DTR1200 ? Może ktoś wie ? Proszę o wskazówki jeśli tylko jakieś są :)

(Może ktoś ma takie urządzonko i je używa)

 

Z serdecznym podziękowaniem dla każdej mądrej głowy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niestety blokery tylko do tunerów typu piooner od c+:) a to cudo wątpliwe;) Bo nawet softu z lista tnk nie widze do niego:) lepiej wydaj 200zł i kup jakies cudo pod tnk a nie męcz się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Niestety blokery tylko do tunerów typu piooner od c+:) a to cudo wątpliwe;) Bo nawet softu z lista tnk nie widze do niego:) lepiej wydaj 200zł i kup jakies cudo pod tnk a nie męcz się:)

 

:D Kto pyta nie błądzi.

 

Zanim wyląduje na "złomie" warto zapytać mądrzejsze głowy 8)

Czasem można wydać grosz żeby mieć cudeńko :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No tak rację masz ale jednak jeśli naprawdę chcesz zaszaleć i myslisz w przyszłości np o c+ lub Polsacie to ciekawy jest tuner ferguson 8900:) Ma pvr hd:) ogólnie polecam jego oraz tuner ferguson 6900:)( tylko jeśli nie myślisz o hd )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Conax;)ale poprawiać moda nie wypada :oops: Wracając do tematu soft zmienić na inny niż oryginał i bez problemu będzie można uruchomić TNK:) Jak to zrobić znajdziesz na najsłynniejszym forum satelitarnym po satkurierku:)A wracając do tematu tak w skrócie: Bedziesz potrzebował:

Kabla rs232 z tzw przeplotem soft z listą kanałow przygotowaną dla TNK oraz zewnętrzny Konwerter Seca-Conax . W takim zestawie nie ma możliwości aby przechodziły uprawnienia!! Ważne jest to że w takim zestawie będziesz musiał samodzielnie przy użyciu phoenixa ''posyłać karcie uprawnienia do odbioru programem Malinowy''Co miesiąc.Gdybyś miał problemy zagadaj do mnie na gg a chętnie dopomogę z TNK na tym tunerku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...