Skocz do zawartości

Oferty nc+ typu prepaid - tunery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Może ktoś wie o co chodzi: tuner globo 6010CR z najnowszym oficjalnym fw ze strony producenta, a odbiornik po kilku minutach gubi się, pokazuje komunikat, że program zakodowany. Pomaga jedynie wyłączenie, ponowne włączenie STB.

Jakieś podpowiedzi?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno na stronie producenta, jak i serwisu zajmującego się naprawą Proserwis, zostały uwzględnione tylko najnowsze softy, tj. wersja 3_3_24 i Ty taką pewnie posiadasz. Chyba nie da się znaleźć starszego oprogramowania oficjalnego, można wgrać nieoficjalne, ale tutaj już Ci więcej nie pomogę, ponieważ taki soft zawiera nielegalne dodatki, a na Forum takie dyskusje są zabronione - Regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest waszym zdaniem najlepszy (choć tani) dekoder do odbioru Telewizji na Kartę ??? :wink:

Ferguson FK 6900 CR mimo wad, o których obszernie pisałem w innych wątkach, też jest całkiem niezły. W każdym razie chodzi z TNK w 100% stabilnie. Umożliwia też nagrywanie przez USB na Pendrive'a, ma dobrego pilota i jest bardzo energooszczędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam:)

mam Fergusona 5918CI i nabylam do niego moduł conax technicrypt oraz kartę telewizji na kartę.

tuner wykrywa modul w slocie 1, ale nie widzi karty sim, nie ma informacji o subskrypcji itd. dzwonilam do serwisu i na pewno karta zostala aktywowana...

poki co odbieralam z satelity programy darmowe - przy tvn i innych programach z pakietu pojawia mi się nadal znaczek $. mam w ustawieniach anteny wybrany hotbird. to co jest nie tak?? moze ktos pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej wyjdzie kupując odbiornik He@d SD-8500 HD Black Panther z czytnikiem między innymi dla karty TNK za 639 zł, albo odbiornik Optibox HD 2CICX PVR Ready za 599zł.Ten drugi tuner również posiada czytnik obsługujący kartę TNK oraz dodatkowo port USB i alfanumeryczny wyświetlacz. Więcej na :arrow: hollex.pl

Znalazłem jeszcze tuner Optibox HD 2CICX z czytnikiem dla TNK za 499zł. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość slawek_009

Witam.

Posiadam tuner OPTICUM 9500HD. Mam do niego 2 karty Cyfry + i TNK. Mam to od kilku dni. Podczas oglądania TVNowskich kanałów zawiesza mi się obraz po ok. 15 sekundach oglądania. :evil:

I tak wszystkie TVNy oraz kanały TVP. Jak można to naprawić żeby wszystgo grało normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cały czas szukam tunera który pozwoliłby na odbiór TNK oraz naziemnej DVB-T. Czyli takie combo SD. myślę że od września, czyli od startu DVB-T byłby to dosyć dobrze sprzedawany tuner.... Są takie urządzenia ale tylko w wersji HD i cena ich wynosi ok 900 zł. Czy ktoś z Was zna coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc może problem leży w tym że programy TNK nadawane w SD to MPEG 2 (dvb-s) a naziemnie MPEG-4 (DVB-T) i tu jest dość istotna różnica. Przy cenie użycia głowicy na MPEG 4 + SD - cena i tak pewnie byłaby zblizona do odbiorników HD. Niemniej byc może pod koniec roku (lub w marcu gdy będzie 2 faza DVB-T) Coś takiego będzie zasadne. mam nadzieję że wtedy i tunery naziemne będą o wiele tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas szukam tunera który pozwoliłby na odbiór TNK oraz naziemnej DVB-T. Czyli takie combo SD. myślę że od września, czyli od startu DVB-T byłby to dosyć dobrze sprzedawany tuner.... Są takie urządzenia ale tylko w wersji HD i cena ich wynosi ok 900 zł. Czy ktoś z Was zna coś takiego?

 

Golden Interstar GI-T/S 870 Xpeed z modułem Neotion NP4. Cena kompletu w granicach 550zł w różnych sklepach, m.in. Hollexie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...