Skocz do zawartości

Oferty nc+ typu prepaid - tunery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawy tuner: http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=4&id=750 Ma swoje wady, gdyż jeżeli później zdecydujesz się na Cyfrę, trzeba by dokupić moduł CI pod Cyfrę, albo na odwrót. Za to jest pewność, że wszystko będzie działać należycie, trzeba jednak trochę więcej wyłożyć funduszy na to.

 

Tańszym rozwiązaniem byłby ten tuner z dwoma czytnikami kart: http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=4&id=808 Nie wiem czy problem nadal jest aktualny, ale ponoć TnK i Cyfra "gryzą" się ze sobą nawzajem, producent musi poprawić soft do tego tunera.

Ewentualnie Ferguson FX6600 z dwoma czytnikami kart (i to byłaby najtańsza opcja) z odpowiednim softem (dostępny na stronie producenta), który obsługuje karty TnK. Ta trzecia opcja jest najtańszą, ale trzeba by dokładniej się dowiedzieć, czy tuner nie sprawia żadnych problemów przy jednoczesnym korzystaniu z ofert Cyfry i TnK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jaki dekoder do 300 zł pod: TnK, Cyfre+ (w przyszłości planuję zakupić.)

Ale chcesz to używać razem, czy albo TNK, albo C+

Jesli tylko jedna "platforma" to wystarczy z pojedynczym czytnikiem. Nawet taki najprostszy LinBOX i wyrabiasz się poniżej 200 zł.

 

Jeśli obie platformy "na raz" to coś co wyżej dostałes od RafiXa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karol91 - ponownie wielkie dzięki, dużo mi rozjaśniłeś.

Jeśli chodzi o tunery, które wybrałem, to kierowałem się zasadą: jeden jak najtańszy, a drugi z obsługą usb (w sensie możliwości nagrywania na dysk, odtwarzania zdjęć, muzyki, filmów). Myślałem jeszcze nad Fergusonem 6900. Czy to dobry pomysł? Jakie móżnaby polecić dwa tunery zgodnie z taką zasadą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "to" obsłuży kartę TNK, ale jak w przyszłości chciałbyś zmienić na Cyfrę+, to musiałbyś prawdopodobnie zmienić oprogramowanie - wkońcu to dekoder z CA, a to oznacza, że bez zmiany oprogramowania nie obsłuży karty Cyfry+. Może ten :arrow:http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=15&id=1151.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Posiadam cyfrowy Polsat (dekoder Samsung DSB 305G) i chciałbym kupić sobie telewizję na kartę. Dlatego też mam pytanie czy mogę połączyć samsunga z dekoderem telewizji na kartę za pomocą tak zwanej przelotki. Oczywiście nie chodzi mi o ten który znajduje się w zestawie czyli dekoder Technisat Digit S2-CD, ale jakiś inny który posiada dwa wejścia LNB (proszę o sugestię dotyczące takich dekoderów). Czy po takim podłączeniu wszystko będzie działać czy też mogą wystąpić jakieś kłopoty. Dziękuję za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Do TNK używałem sobie fergusona tego nowego 6900 i powiem tak TNK OK C+ śmiga ok.Nie widzę aby były jakieś większe problemy.ładnie dziala tnk na fergusonie 8900.Co powiem jeszcze testowałem sobie ich tuner firmowany i tez nie zauważyłem większych problemów.Zależy czego oczekujecie od tunera.Wiec wybrać jest naprawdę latwo ale trzeba wiedzieć czego chcecie czy pvr czy hd i inne dodatki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do TNK używałem sobie fergusona tego nowego 6900 i powiem tak TNK OK C+ śmiga ok....

No własnie. Przymierzam się do TnK i oprócz Fergusona 6900 mój sklepowy doradzca poleca bardzo podobny funkcjonalnie Linbox 7818 CR. Nie mam wielkich wymagan, ani jakichs planów rozwojowych instalacji, ale czy mógłby ktoś wypatrzyć istotne różnice między tymi modelami, albo ktoś ma jakieś doświadczenie w użytkowaniu?

Ceny obu bardzo podobne (około 220zl) i nie wiem na który się zdecydować :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ogólnie na większości sprzętu co ma uniwersalny czytnik nie widziałem większych problemów:)Bardzo spodobało mi się własnie działanie na 6900 ferdku tuner bardzo tani a możliwości wielkie:)C+ TNK i inne nawet xxx można kupic;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Orientuje się ktoś jak odbiera ferguson 6900cr? Gdzieś słyszałem ze podobno te tunery mimo bogatych funkcji nie oferują takiej jakości obrazu jak chociażby mediasaty cyfry, zdarza się pikseloza itp. Czy ktoś mógłby odnieść się do tego i ewentualnie polecić jakiś inny dekoder do 250zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...