Skocz do zawartości

Oferty nc+ typu prepaid - tunery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

A próbował kolega wgrać nowy soft:) bo z tego co widziałem do tego tunera jakieś poprawki wprowadzono.A może coś z antenką ja na kumpla fx 7600z najnowszym softem nie zauważyłem problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jakieś szczegółowe dane techniczne?

Na szybko wrzuciłem to w google ale nie chce mi się grzebać w poszukiwaniu specyfikacji. :P Wydaje mi się, że to sprzęt od Sky z UK, czyli nie ma szans za zadziałanie.

 

Kup nowy tuner z czytnikiem Conax, w cenie do 200 zł wybór jest bardzo duży. Szkoda czasu na grzebanie w złomie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać na obrazku, to modułu nie ma po co kupować do tego tunera, bo nie ma on wejścia CI na takowy moduł, a jedynie wejście na samą kartę i w dodatku - co widać na obudowie - jak byk widnieje logo Premiere - niemieckiej platformy cyfrowej, korzystającej z systemu kodowania Nagravision,a dla TNK trzeba Conax, więc sama karta TNK raczej też w żaden sposób na tym tunerze nie odpali :roll: Zresztą ten kto sprzedaje, to pisze, że do odbioru kanałów beż abonamentu, czyli FTA :]

 

PS. A link i tak pewnie zostanie usunięty, bo jest to niezgodne z regulaminem forum, ale o tym zdecydują moderatorzy albo admin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z kanałami tvp1 i tvp2 a mianowicie przeczytałem że są one dostępne na ustawieniach 10892H 27500 ¾ Tylko że jak ustawie tak dekoder to nie mam sygnału no i nie mam tych programów. Mam dekoder Ferguson 8900 HF z softem 11.12.2E i talerz ust. na Hotbird. Reszta programów działa (nSport nawet nie szukałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze jeśli zależy na pełno sprawnym pvr to odradzam fredka 8500choć o nim słyszałem pozytywne opinie:)A napewno nie kupować 8900 przereklamowane(patrz problemy z nagrywaniem trza resetować cudowac itd.) Myślę ze tanim rozwiązaniem będzie np globo. ten tuner brzmi obiecująco. viewtopic.php?f=17&t=8738 Fakt z tnk dziala ok ale lepiej nie pakować się w to cudo;/w postaci fredka hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...