Skocz do zawartości

Oferty nc+ typu prepaid - tunery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pytam tutaj , bo chyba słabo szukałem . TnK nie chodzi mi pod Ferdkiem HF 8800 , moze to wina softu "11.06.6f" .Jeśli jest ktoś kto wie co mam zrobic to prosze o pomoc . Wgrywanie softu i listy kanałów nie stanwi problemu , ale dzisiejsza próba wgrania nowego softu firmowego nie powiodła się ..nie wiem dlaczego .Prosze o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiornik Digitavio S1 CX.

Wyświetla na TVN-ach Brak karty smart.

Nie wiem czy to złe tłumaczenie czy też faktycznie nie widzi włożonej karty,

Karta wystaje ok 8 mm, stykami do dołu, obcięty róg na zewnątrz - to chyba dobrze? Głębiej nie wejdzie bo sprężynki wypychają.

A Hollex nie dołącza polskiej instrukcji.

Asystent instalacji pokierował mnie na ściągniecie nowszego oprogramowania. Nota bene trwało to ok 3 godzin :/ a napis twirdził że kilka minut.

Wyszukałem kanały TVN-u. Aktywowałem przez internet i dalej - Brak karty smart. W dostepie warunkowym też taki sam napis.

Czy ktoś aktywował taki tuner?

Bo nie wiem czy czekać te 48 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak zmienisz oprogramowanie na legalne, na którym da się oglądać TnK i Cyfrę na tym dekoderze to nie będzie Ci potrzebny bloker. W sprawie zmiany oprogramowania itd. to już niewiele pomogę, bo na ogół się tym nie zajmuję. Krótko: nie kupuj blokera, zmień oprogramowanie i listę kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja też mam pytanie. Czy TNK będzie działała w Dreambox DM 7020 Si? Proszę o pomoc.

U mnie na DM7025 TNK śmiga że aż miło na NewCS+MgCamd więc u Ciebie na DM7020 też będzie :)

DM7025 testowałem kiedyś w sieci kablowej i ładnie śmigało na Conaxie do czasu aż karta zamilkła i potem działała tylko na szajsie dostarczanym przez kablówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegar - standby

 

Witam,

 

Który z popularnych, w przedziale cenowym powiedzmy ok. 200-300 PLN tunerów obsługujących Conax z wyświetlaczem pokazuje w trybie standby godzinę?

 

Nie wszędzie idzie się doczytać tej niby błahej informacji w opisach tunerów porównując chociażby opticum, head, ferguson, linbox, techinisat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...