Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Mam Netflix, Showmax, HBO GO i teraz do was pytanie drodzy koledzy z forum. ;) Jest sens brać Amazon Prime? Widziałem , że na konsoli też jest aplikacja. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili się nie opłaca, chyba, że znasz dobrze angielski, bo produkcje oryginalne Amazona nie mają polskiej wersji językowej. Z drugiej strony przez pierwsze 6 miesięcy koszt to 2,99 euro miesięcznie, więc to nie jest znowu jakiś wielki wydatek i można nadrobić kilka seriali czy filmów. Jakość świetna, porównywalna z Netflixem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

W tej chwili się nie opłaca, chyba, że znasz dobrze angielski, bo produkcje oryginalne Amazona nie mają polskiej wersji językowej.

Z tym problemu nie ma. :cool: No ale jak piszecie , że się nie opłaca to sobie odpuszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie opłaca się obecnie, można sobie triala na 7 dni wziąć i zobaczyć co mają, do swoich produkcji raczej nie ma szans na tłumaczenie przed oficjalnym wejściem, wszystkie produkcje original są w 4k w tym większość z HDR, jakość taka jak na Netflixie, tym bardziej że Netflix korzysta z serwerów Amazona. Z mojej strony mogę polecić American Gods i Electric Dreams, które lepiej się prezentuje od ostatniego sezonu Black Mirror a tematyka podobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Netflix, Showmax, HBO GO i teraz do was pytanie drodzy koledzy z forum. ;) Jest sens brać Amazon Prime? Widziałem , że na konsoli też jest aplikacja. :P

Mam tak samo i też czekam kiedy Amazon będzie przystosowany do polskiego rynku.U mnie jeszcze jest ten problem,że znam tylko rosyjski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam angielski, poradziłbym sobie, najwyżej napisy po angielsku bym włączył, żeby przy szybszym bełkocie wszystko zrozumieć. Nie chodzi tu jednak o to. Dla mnie ich usługa jest niepełnowartościowa, na polskim rynku. Nie będę kupował dla zasady, tym bardziej, że raczej wówczas zrezygnowałbym z Showmaxa na rzecz Amazona. Po prostu za dużo tego wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"The Looming Tower" będzie na Prime Video w zasadzie na całym świecie (oprócz USA), więc u nas na pewno też. Coraz bardziej podoba mi się ta platforma, zwłaszcza po tym jak dodali "The Office. Z kolei w marcu wraca "Sneaky Pete", jeden z moich ulubionych seriali ubiegłego roku.

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyłoby dodać polskie napisy do Originals i oferta byłaby ciekawsza. Naprawdę nie rozumiem ich podejścia, co im zależy by widzowie mogli już teraz obejrzeć polskie tłumaczenie, skoro to ich produkcje więc odpadają problemy licencyjne.

Zdarzają się tez niestety ciekawe pozycje innych producentów też bez polskiego tłumaczenia, np. "Deutschland 83".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że tak jest ale nie rozumiem takiego podejścia. Co ma jedno z drugim wspólnego ? To albo się chce zdobywać klienta w Polsce albo nie. Jaki jest cel udostępniania tylko częsci oferty w jeżyku polskim. Co to zmieni, co Amazon na tym zyska ? Jeśli chodzi o rozgłos przy wejściu na rynek to wystarczy że przetłumaczą aplikację, wprowadzą płatność w PLN i będzie i tak szum medialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że tak jest ale nie rozumiem takiego podejścia. Co ma jedno z drugim wspólnego ? To albo się chce zdobywać klienta w Polsce albo nie. Jaki jest cel udostępniania tylko częsci oferty w jeżyku polskim. Co to zmieni, co Amazon na tym zyska ? Jeśli chodzi o rozgłos przy wejściu na rynek to wystarczy że przetłumaczą aplikację, wprowadzą płatność w PLN i będzie i tak szum medialny.

jsk już pisałem oferta Video to dodatek a nie główny cel.To ne jest Netflix czy HBO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę masz ochotę obejrzeć serialową wersję "Władcy pierścieni"? Dzieła Jacksona na pewno nie przebiją.

Szczerze? Nie mam ochoty i oczywiście nie liczę, że przebije filmy kinowe, ale podałem ten przykład, aby pokazać, że Amazon coraz więcej inwestuje w oryginalne treści. To już nie będą tylko mniej lub bardziej niszowe seriale, ale serialowe blockbustery o których niezależnie od poziomu będzie głośno na całym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że tak jest ale nie rozumiem takiego podejścia. Co ma jedno z drugim wspólnego ? To albo się chce zdobywać klienta w Polsce albo nie. Jaki jest cel udostępniania tylko częsci oferty w jeżyku polskim. Co to zmieni, co Amazon na tym zyska ? Jeśli chodzi o rozgłos przy wejściu na rynek to wystarczy że przetłumaczą aplikację, wprowadzą płatność w PLN i będzie i tak szum medialny.

Na tę chwilę mają klientów tylko tych, którzy skądś się jakoś przez coś gdzieś dowiedzieli o dostępie do Amazon Video w Polsce. Podobnie było z Netfliksem. Najpierw odblokowane IP, a później oficjalne wejście na polski rynek, a od paru miesięcy także coraz odważniejsze i mocniejsze ruchy promocyjne z ich strony.

 

Amazon? Ciężko u nich jest cokolwiek przewidzieć. Póki co tylko czekamy i czekamy. Niby część produkcji miała być po polsku na początku obecnego roku. Za chwilę marzec, pierwszy kwartał się skończy, a coś im nie spieszno z tym… :/

Serial na podstawie "Władcy pierścieni" nie oznacza że to jest to samo co "Władca pierścieni". :cool:

Wykorzystujący markę The Lord of the Rings, ale niebędący bezpośrednią adaptacją książek, a ma przedstawiać nowe historie przed The Fellowship of the Ring (czyli prequel). Umowa gwarantuje także możliwość nakręcenia ewentualnego spin-offu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...