Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że jesteś zorientowany w temacie. Można liczyć jeszcze w tym roku na filmy z WB czy raczej dopiero wraz z oficjalnym startem usługi? Na razie mają od nich tylko serial "Dwóch i pół".

 

Spodziewam się, że na początku 2018 roku ruszą z polską wersją, bo na naszym rynku VOD robi się już bardzo ciasno. Netflix, Showmax, Player+, a być może wkrótce także HBO GO bez abonamentu. Będzie im ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że już niedługo The Grand Tour oraz inne produkcje Amazon Original obejrzymy opatrzone językiem polskim (napisy lub/i lektor)! Taką informację podała polska strona poświęcona właśnie The Grand Tour.

 

Amazon planuje szersze wejście do Polski z usługą VOD, która będzie się nazywała Prime Video. Spowoduje to dodanie do własnych produkcji polskich napisów i polskiego lektora. Taką zmianę również czeka długo wyczekiwany The Grand Tour.

Jeżeli rzeczywiście tak będzie, to może przy okazji wyjaśni się również to czy Amazon naprawdę przejął od polskiego HBO prawa do pokazywania na nadwiślanym rynku produkcji od Warner Bros.

 

Mnie osobiście cieszy ta informacja, bo The Grand Tour to bardzo dobry program. Na pewno lepszy od "nowego" Top Gear, które okazało się niewypałem i wielu fanów chyba zdążyło już o nim zapomnieć. Ale także oferta Amazon Original to dostęp do nowych seriali, których dotąd nie można było nigdzie obejrzeć (mówiąc oczywiście o legalnych źródłach), jak np. The Man in the High Castle, Hand of God, Good Girls Revolt czy Mozart in the Jungle oraz wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widocznie musiało mi umknąć. Zwłaszcza, że obserwuję Gazetę.pl oraz naTemat.pl (związane z INNPoland.pl) na Facebooku, a te muszą wykupować na nim niezłe spamowanie postów w Aktualnościach, bo odnośniki występują dosyć często.

 

No nic, pozostaje czekać! Oby polskojęzyczne wersje przy Amazon Original były dostępne międzynarodowo, tak jak to jest w przypadku Netfliksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zgodnie przewidywaniami część filmów, które usunięto na Netflixie (głównie tytuły dystrybuowane przez Fox i Sony) trafiły dziś do oferty Prime Video. Takie rotacje były już wcześniej m.in z produkcjami Paramountu i Universalu. Z kolei 5 stycznia znikają z Netflixa chyba wszystkie filmy z WB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Fox jest dystrybutorem większości z nich, ale chyba tylko w USA.


Amazon zakupił międzynarodowe prawa do najnowszego serialu BBC "McMafia", który wczoraj miał premierę w Wielkiej Brytanii. Pierwszy odcinek można już oglądać także u nas w Prime Video - napisy i lektor do wyboru.

 

Rozkręcają się. Oby tak dalej.

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goodfight i Taken ma lektora i napisy, Shameless również, Magicy tylko napisy póki co, poza tym jest lektor w The Tick stara wersja i Damages, u nas tylko w niektorych odcinkach...jest jeszcze Tudors z lektorem i napisami, poza tym cała reszta filmów z Regency, które pewnie dodadzą 1 kwietnia jak je usuną z Netflixa, mamy też Shameless UK od 4 do 11 sezonu z napisami, ale to już pewnie całe FilmRise wejdzie, a tam już dużo fajnych staroci jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenia są co nawet potwierdzi pomoc techniczna na czacie, ale kiedy zostaną udostępnione tego nie wiadomo, Amazon nie udziela żadnych informacji na ten temat...w przypadku Amazona po dodaniu nowego tłumaczenia automatycznie zmienia się link do danej pozycji, więc trochę to wszystko jest pokręcone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest tam materiałów z polskim lektorem?Ile obecnie kosztuje abonament i czy warto brać?

 

Posprawdzaj na upflix.pl, trochę tego jest choć głownie starszych pozycji. Możesz też zalogować się i poprzeglądać bez podawania danych karty. Ja zarejestrowałem się na stronie a potem zalogowałem na Smart TV i mogę nawet pooglądać za darmo pierwsze odcinki większości Amazon Originals, dzięki temu można sprawdzić jakość odtwarzania (dodatkowo mamy 7 dni na pełne testowanie). Obraz i dźwięk rewelacja, tak jak Netflix. HBO GO może się schować pod tym względem. Brakuje natomiast spolszczonego Amazon Originals, brak ich produkcji jest odczuwalny.

 

Cena kusząca bo tylko 3 euro przez pierwsze 6 mies a później 6 euro (można korzystać na 2 urządzeniach jednocześnie). Nie doczytałem tylko czy oni ściągają od razu za 6 miesięcy czy też normalnie co miesiąc i w każdej chwili można zrezygnować ? Mógłby mi to ktoś wyjaśnić ?

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...