Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiedź nie ma polskich napisów? To jeszcze o niczym nie świadczy. Z tego co pamiętam z "Electric Dreams" było podobnie, a dodali zarówno napisy jak i lektora. Generalnie chyba wszystkie głośniejsze seriale do których kupili międzynarodowe prawa, a które nie są stricte ich produkcjami pojawiały się u nas z polskim tłumaczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Kolego @Emil.1603, mylisz się. Jest naspisane €2.99 i pół roku okresu próbnego. :cool:

@Conan, na nasz kraj to jest ta sama oferta?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja już mam. :cool:
Dobrze @Conan, prawisz można zrezygnować
Edit:
Uprzedzam aplikacja wyłącznie po angielsku. :P
Jakość obrazu rewelacja.  :cool:
 
2018-02-25_185450.jpg
 
Na PS4 obraz żyleta.

https://s25.postimg.org/p6kulgm9b/image.jpg

"Klopsiki i inne zjawiska pogodowe" również tłumaczone. :D
 
 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak szczerze 3 Euro to jak za darmo.  :D

Jakość obrazu jest taka jak na Netflix. Produkcję 4K również są dostępne.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Amazonu bije na głowę Showmaxa, jakościowo i apkowo też są lepsi. Tylko dlaczego tak zwlekają z tłumaczeniami Orignalsów... Za samo "Grand Tour" bym im płacił ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

"Grand Tour" rewelacja, nawet bez tłumaczenia. :)
Nowy "Top Gear" wypada przy tym mizernie.

Wczoraj odpaliłem "Electric Dreams" z Anna Paquin "Czysta Krew" i Terrence Howard "Hustle & Flow" , serial pierwsza liga z polskim tłumaczeniem. :cool:

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Testuję aplikacje i muszę przyznać, że jest bardzo fajnie zrobiona. Już wiem , że te 3 Euro to dobrze wydane pieniądze. :D

Czekamy na więcej tłumaczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Myślę , że to kwestia czasu jak się pojawi polska wersja serwisu. ;)

Mam zamiar przez pół roku być ich abonentem i mam nadzieję , że nie zawiodą moich oczekiwań.

@Rasheed, tak sczerze to tylko 12 pln. Jakość obrazu jest taka jak w Netflix. Dla mnie to dobry serwis nawet bez tłumaczeń, bo język człowiek sobie utrwala. :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przynajmniej niech do wszystkich nowych seriali nie-Originals dodają polską wersję. Samo uruchomienie polskiego serwisu nie oznacza, że uzupełnią zaległości w "obcych" serialach.Takich braków jest więcej, np. dodany do serwisu w lipcu zeszłego roku "Deutschland 83" do dziś nie ma polskiej wersji a serial warto obejrzeć (ma wysokie noty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuje do wiadomości ich pokrętną logikę, że Originals nie mają tłumaczeń. OK, trudno. Dlaczego jednak dziś dodali ciekawy serial "Tacy jesteśmy / This Is Us" bez polskiego tłumaczenia, skoro to jest serial o ile pamiętam NBC. A już miałem ich zakupić ;)

Przecież ten serial jest teraz emitowany w kanale Fox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon: FOX nie ma napisów,  ma smietnik na ekranie z różnymi logami czy reklamami, przerwy na reklamy, nie ma takiej jakości jak Amazon i muszę pamiętać o nastawianiu kolejnych odcinków. Co się z tym ostatnim wiąże w usługach streamingowych mam wszystkie odcinki naraz lub mogę spokojnie poczekać na emisje wszystkich bez troski o miejsce na dysku. Oglądam w takim tempie jak mi odpowiada.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...