Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Musi się wypowiedzieć ktoś kto ma słabsze łącze od mojego i używa APV. :)

Kto wie, może twoje łącze jest za słabe lub karta sieciowa w Sony nie daje rady.

Na PS4 u mnie jest 1080p, bo nie mam UHD telewizora. Córka oglądała jakiś czas temu bajkę i działało bardzo dobrze. Ja oglądam "Grand Tour" i też bez zastrzeżeń.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Żadne Amazon Originals nie mają polskiego tłumaczenia.

Film "The Only living Boy in New York" z polskim napisami. :D

 

 

2018-03-03_161731.jpg

 

Seriale faktycznie nie mają polskich tłumaczeń.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Może coś ruszy serwis do przodu. Samą jakością nie przyciągną takiej ilości abonentów jak Netflix. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"This Is Us" dostał już polskie napisy

 

Dzieki za info. Przy "The Looming Tower" widze ze sa tylko te napisy, który sa zawsze przy Amazon Original. Ten serial jest oznaczony jako Amazon Exclusive więc licze ze po oficjalnym starcie też dodadzą polskie napisy.

Problemy z odbiorem były tylko w piątej, widocznie coś było nie tak z moją siecią. W sobotę i niedzielę wszystko szło idealnie. Obraz żyleta, choć zależy to od konkretnego tytułu. Tak wyrywkowo sprawdzałem kilka seriali i filmów i np. "American Gods" ma niesamowicie dobrą jakość, szkoda ze nie można podejrzeć bitrate ale obraz wydaje się jeszcze lepszy niż w Netflixie. Generalnie Amazon to poziom Netflixu, oglądanie takiego obrazu to przyjemność.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Darmowy dostęp to miesiąc czy 7 dni. ?

Byłem przekonany, że 7 dni a sprawdziłem swoje konto i mam napisane, że opłata będzie 4 kwietnia.

To jak to jest ?

Sprawdzałem konto i tylko mam pobrane 1 PLN przez Amazon, tydzień temu. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Rasheed, wiem że jest ta informacja , czytalem to jak zakladalem konto. 7 dni minęło mi wczoraj. :)

Tak u mnie to wyglada:

 

image.jpg

 

Nawet mam od nich e-mail i tam jest , 7 dni.
No ale jak będzie w kwietniu pierwsza opłata to tragedi z tego powodu nie będzie. ;)

 

https://s25.postimg.org/jjpva6qv3/image.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według magazynu Netfilm w kwietniu na bieżąco z USA będzie dodawany 3 sezon serialu "Into the Badlands" (z napisami i lektorem). Do tej pory serial był u nas premierowo w AMC, a w Prime Video na chwilę obecną jest udostępniony tylko pierwszy sezon.

 

W kwietniu oryginalne seriale Amazona powinny mieć już tłumaczenie, bo zapowiadają także nowy sezon serialu "Bosh" (premiera 13 kwietnia) z polskimi napisami.

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś może być na rzeczy bo przecież kolejne przedłużenie promocji jest właśnie do końca marca. Jeśli by się to potwierdziło to opłaca się teraz skorzystać z promocji bo przez kolejne 6 miesięcy mamy cenę 3 euro przy spolszczonej ofercie. Jak ruszą oficjalnie to pewnie już takiej ceny nie będzie, tylko 7 dniowy trial a potem regularna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

My już nie musimy się o to kolego martwić. :)

Mam nadzieję że wprowadza również karty podarunkowe jak ma Netflix.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@leonk1974, pamiętaj że jest ograniczona ilość materiału w języku polskim ;)

Jakościowo to obraz "żyleta".

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem,że jest jeszcze mało treści po polsku.Liczę na to,że wkrótce to się zmieni, a skoro promocja jest do końca marca to co mi szkodzi.Od stycznia pożegnałem się z nc- więc jak wydam 13 zł zamiast 170 zł to nie zbiednieje.

Edytowane przez leonk1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Pawop, cierpliowści, jeśli traktują nasz rynek poważnie , to dobrze wiedzą że u nas Netflix jest.

"Nie od razu Rzym zbudowano". ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Można oglądać na 3 urządzeniach jednocześnie ale nie można oglądać tego samego.

Można oglądać równocześnie. :D

Mam odpalony "Grand Tour" i zarówno na laptopie jak i smartfonie działa ten sam odcinek w tym samym czasie.

Edit:

To samo tyczy się PS4. :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...