Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bierz tego do siebie, chodziło  mi o porównanie z warunkami oglądania.  Jedni chcą Full HD, z napisami, bez loga a inny zadowoli się emisją z lektorem, z logami, przerywane reklamami iw jakości 720p. Ludzie są różni. Tylko tyle, mogłem to inaczej zobrazować ale tak mi się skojarzyło. Jesli się poczułeś urażony to przepraszam.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuje do wiadomości ich pokrętną logikę, że Originals nie mają tłumaczeń. OK, trudno. Dlaczego jednak dziś dodali ciekawy serial "Tacy jesteśmy / This Is Us" bez polskiego tłumaczenia, skoro to jest serial o ile pamiętam NBC. A już miałem ich zakupić ;)

To gdzie leci serial, to nie ma znaczenia, ważne kto produkuje. W tym przypadku jest to Fox (serial jest emitowany w USA na Foxie)

Serialu nie ma ze względów licencyjnych. Zresztą Fox jakoś się nie chętnie udostępnia swoje filmy i seriale serwisom streamingowym

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do "The Looming Tower", biorąc pod uwagę obsadę czy świetne recenzje to prawdopodobnie najważniejsza premiera miesiąca w Amazonie. Niestety potwierdziło sie, że nie ma polskiego tłumaczenia. Amazon kupiło ten serial do ponad 200 krajów więc pewnie to nie są sprawy licencyjne bo wątpie by akurat pominięto w zakupach Polskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem sobie 7 dniowy okres próbny żeby się trochę pobawić nową zabawką. Obraz żyleta ale 2 razy podczas odcinka serialu pojawił się komunikat że "bandwidth too low" i przerwało oglądanie. Faktyczna przepustowość w tym momencie sprawdzona w aplikacji netflix to 14 mb/s. Przecież to powinno wystarczyć.

Z ciekawostek, serial "4 Blocks" ma polskie napisy ale nie można go oglądać bo "nie jest niedostępne w twojej lokalizacji".

 

Serial "The Looming Tower" dostał już napisy ale bez polskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Rasheed, nie wiem czy powinno. ;)  U mnie 100 Mbps, ale mam na kablu konsolę podłączoną. To najlepsze rowiązanie. :cool:

Musisz jednak przyznać , ze usługa ciekawie zrobiona, czy masz inne zdanie w tym temacie?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja mam na PS4, smartfon i laptop. Tam tego serialu nie ma.

W taki razie masz na wifi , bo inaczej by ci to nie sprawiało problemów.

Kabel i stabilność gwarantowana. :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...