Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

,,Nowe" filmy na APV. 

Dobry, zły i brzydki (1966)

Za kilka dolarów więcej (1965)

Wściekły byk (1980)

Za garść dolarów (1964)

Priscilla, królowa pustyni (1994)

Gwiazdy lombardu (2009)

Klatka dla ptaków (1996)

Nicholas Nickleby (2002)

Red Rocket (2021)

Nieznośny ciężar wielkiego talentu (2022)

Wiking (2022)

 

Mnie brakuje jeszcze ,,Pewnego razu na dzikim zachodzie". Z niezapomnianą muzyką Ennio Morricone .

Edytowane przez ronnie84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2024 o 11:12, darius010 napisał(a):

Jutro Różyczka 2 i Doppelgänger. Sobowtór

Ten pierwszy jest, a tego drugiego nie ma. A właśnie na niego czekam.

@Gizior89Najwięcej tytułów mistrza, najwięcej zdobytych PP. Gdzie przesadziłem? Tu też zdecydowanie prowadzą https://pl.wikipedia.org/wiki/Tabela_wszech_czasów_Ekstraklasy_w_piłce_nożnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nie ma wśród nowości po wejściu w aplikację. Należy go wyszukać, a więc trzeba wiedzieć, że pojawił się.

https://www.primevideo.com/detail/amzn1.dv.gti.eebf07fa-479c-46bc-8452-87f7a52be3a6?_encoding=UTF8&tag=upflixpl09-21

 

Premiera na vod jeszcze przed Playerem. Mimo, że film TVNu, konkurencyjna platforma daje szybciej. W Playerze są tylko kulisy produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał kiedyś problem z kontem w tym serwisie? 

Jakiś niespełna rok temu zakładałem konto, przeszdłem okres próbny, podpiąłem karrę, z której pobrało roczną subskrypcję. Podpiąłem serwis pod dwa urządzenia. I tak to sobie latało przez kilka miesięcy. 

Musiałem jedno z urządzeń sformatować i okazuje się że próbie logowania Amazon twierdzi że moje konto nie istnieje. Na drugim urządzeniu konto działa, subskrypcja aktywna. 

 

Mogę go zarejestrować ponownie ale Amazon widzi go jako nowe. O co tu chodzi? Miał ktoś podobny przypadek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem- jakiś czas temu była aktualizacja apki i od tego czasu zaczęła gorzej działać na tv Philips z Androidem. Nawet ją odinstalowałem i zainstalowałem ponownie i nadal często są przycinki obrazu i dźwięku. Mam też C+ online, HBO Max, Disneya, Apple i wszystkie działają w porządku. O co może chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może po prostu być "od starości". U mnie na starym tv samsung z tizen 4.0 powoli apki zaczynają się tnąć. Jeśli chodzi i amazon to wyskakuje raz po raz taka plansza z info aby na 30sek zrestartować tv i jest jakiś odnośnik amazon help. Na rocznym samsungu nie ma tego problemu ale jak każdy użytkownik samsunga zauważył samsung po ok 5 latach przestaje być  "smart". Być może podobnie jest z android tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2024 o 00:19, fillion napisał(a):

Według aplikacji w ciągu 30dni serwis opuści seria o Jamesie Bondzie.

Faktycznie Bond wylatuje i inne tytuły również:

 

https://upflix.pl/aktualnosci/ponad-70-tytulow-na-liscie-usuwanych-w-amazon-prime-video-polska-bond-i-inne-tytuly-opuszczaja-katalog-platformy-2024-01-19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest to wiadome od prawie trzech tygodni. Filmy wypadają nie tylko z oferty Prime, ale też MGM.
Niestety Upflix jest na tyle ułomny, że np w przypadku PV do jednego wora wrzucają filmy z Prime, kanałów i filmy do kupna/wypożyczenia. Jest to bez sensu i wprowadza zamęt.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...