Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Amazon na świecie ma taką pozycję, że allegro smart to dla nich żadna rywalizacja. Narazie wygląda to na badanie rynku zanim zaczną ostro konkurować o klienta np. kiedy już zaczną kupować prawa sportowe - stąd cena dumpingowa. Tam na pewno nie ma takich ekspertów jak w viaplay. Jak widać zaczęli powoli kombinować z dodawaniem różnych zakładek i filmów dodatkowo płatnych aby sprawdzić czy w cebulandi to się przyjmie. Borek coś mówił na KS, że będą zainteresowani pokazywaniem 1go meczu LM. Czas to pokaże. Na pewno nie rzucą się na prawa sportowe jak to zrobili szwedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tyrla napisał(a):

@Arkon to jakie filmy polecasz na APV ? ;) 

Już tu polecałem "Pogrzebanych", "Przymierze", "Air". Wszystkie 3 z tego roku i naprawdę dobre.

@Pawop

Oczywiście, że cena ma znaczenie. Nie widzisz różnicy między samochodem za 20 tys. a tym za 200? Jeśli coś jest kilkanaście razy droższe, to i wymagania znacząco wzrastają. Dla mnie to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebanych oglądałem. Mi kompletnie ten film nie przypadł do gustu.

Godzinę temu, Pawop napisał(a):

@Arkon serwis należy oceniać po ofercie, a nie po stosunku ceny do jakości. Jakby PV kosztowało ok 30, to Twoja ocena byłaby inna?
Cena jest taka ponieważ PV to dodatek do Prime, a jak wiadomo mocno rywalizują ze Smartem od Allegro.

To chyba oczywiste że jak za coś nało p-łacę to duzo nie wymagam. Ja ostatnio najwięcej pozycji oglądałem na C+ i Netflixie. Tradycyjnie najsłabsze HBO ostatnio 3 pozycje wybrane 2 szybko zakończyłem 3 dotrwałem do końca ale też mnie nie powrała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazon na świecie ma taką pozycję, że allegro smart to dla nich żadna rywalizacja. Narazie wygląda to na badanie rynku zanim zaczną ostro konkurować o klienta np. kiedy już zaczną kupować prawa sportowe - stąd cena dumpingowa. Tam na pewno nie ma takich ekspertów jak w viaplay. Jak widać zaczęli powoli kombinować z dodawaniem różnych zakładek i filmów dodatkowo płatnych aby sprawdzić czy w cebulandi to się przyjmie. Borek coś mówił na KS, że będą zainteresowani pokazywaniem 1go meczu LM. Czas to pokaże. Na pewno nie rzucą się na prawa sportowe jak to zrobili szwedzi.
Tu nie jest ważna pozycja na świecie. Polsce przegrywają z Allegro i stąd taka, a nie inna cena Prime'a.
Jeśli chodzi o kanały PV, to poza MGM są to kolekcje firm trzecich i nie jest to próba dodatkowego zarobku (choć na tym też zarabiają), tylko chodzi o rozszerzenie oferty, a tymże nadawcą umożliwia to dotarcie do większego grona odbiorców.

@Arkon @czerstwy ja oceniam serwis wyłącznie po ofercie i albo jest dobry, albo nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle dla niektórych cena nie ma znaczenia. :) Mnie tam cieszy, że mogę taniej płacić za abonament komórkowy albo niecałe 40 zł za HBO Max, Disneya i Amazona. Tym bardziej, że mam tam ciągle co oglądać. Gdyby na Amazonie nie było ciekawych produkcji nawet tych 49 zł bym nie zapłacił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, swordfish napisał(a):

Za tą cenę nawet głupawa komedia świąteczna z Eddie Murphy ujdzie. Gdyby dali do Netflixa, hejtowałbym na całego. A tu obejrzałem od razu jako tzw. "guilty pleaserue".

Ty serio piszesz ? Emisja filmu na Netflix = hejt, a na PV to już guilty pleasure ? Czegoś chyba nie rozumiem.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...