Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Pawop napisał:

W filmie "Trzynastu", w kwestiach nieanglojęzycznych są wymuszone napisy pomimo lektora.
 

Prime Video bierze przykład z Netflixa. Tam to częsta przypadłość. A biorąc pod uwagę że w Netflixie kto inny robi tłumaczenie napisów a kto inny tłumaczenie dla lektora, to wychodzi z tego niezły misz masz gdy w takich chwilach napisy swoje a lektor swoje :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równo za tydzień a mianowicie 26 sierpnia premiera na Amazon filmu Samaritan. Główna rola Sylwek.

Akcja filmu „Samaritan” przedstawi 13-letniego Sama Cleary'a (w tej roli Javon "Wanna" Walton), który zacznie podejrzewać, że jego sąsiad pan Smith (Sylvester Stallone) nie jest tym, za kogo się podaje. Nastolatek będzie miał rację, bo choć tytułowy „Samarytanin” jest uważany za martwego, to tak naprawdę od 25 lat nie wychodzi z cienia i nie pomaga już mieszkańcom Granite City. Gdy jednak przestępczość wzrośnie, Sam będzie chciał nakłonić Samarytanina do pomocy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Drmscape napisał:

Film Midway, na jego karcie jest napisane, że to pozycja w 4K z HDR. Po włączeniu filmu jest tylko HD. Da się to 4K jakoś wymusić, czy po prostu błędne info na karcie? Apka na Google TV.

Przynajmniej na 4 takie wtrafiłem mi.in. Greenland i Lokum. To drugie nawet pełnego FHD nie ma. Aczkolwiek dzięki bitrate 9mb/s nie powinieneś odczuć pixelozy no chyba że masz 100'' na ścianie 😉 PV akurat dobrze wygląda jeśli chodzi o HD. W weekend oglądalem 3 sezon Turbulencji na N i tam kilka odcinków nawet nie miało bitrate 3mb/s no chyba że serwery mieli przepełnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2022 o 21:29, spotify napisał:

Równo za tydzień a mianowicie 26 sierpnia premiera na Amazon filmu Samaritan. Główna rola Sylwek.

Akcja filmu „Samaritan” przedstawi 13-letniego Sama Cleary'a (w tej roli Javon "Wanna" Walton), który zacznie podejrzewać, że jego sąsiad pan Smith (Sylvester Stallone) nie jest tym, za kogo się podaje. Nastolatek będzie miał rację, bo choć tytułowy „Samarytanin” jest uważany za martwego, to tak naprawdę od 25 lat nie wychodzi z cienia i nie pomaga już mieszkańcom Granite City. Gdy jednak przestępczość wzrośnie, Sam będzie chciał nakłonić Samarytanina do pomocy.

 

 

Oglądałem i wcale nie był zły.Miło sie oglądało a i jakoś technczna taka jako powinna być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, leonk1974 napisał:

Jak wasze wrażenia po dwóch pierwszych odcinkach Władca Pierścienia?

Oglądałem pierwszy odcinek i jakościowo bardzo ładnie wygląda. Treściowo się nie wypowiem bo każdy ma inny gust. Pod optykiem nie wykrywa mi 5.1.

20220903-113230.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...