Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy system PBG automatycznie usuwa urządzenie z konta po wylogowaniu się?

Chodzi mi o oglądanie transmisji meczów, jednym udaje się oglądać w trojkę  w różnych lokalizacjach a innym już jedno urządzenie blokuje miejsce dla innych? Infolinia tego nie ogarnia :/ 

Pamiętam ,że przez ICOK można było usunąć ręcznie urządzenie, a kolejne dopiero za 7dni?

W IPLA było tak :

-do konta abonenta IPLA przypiszesz trzy dowolne urządzenia,

-do jednego konta może być zalogowanych dwóch użytkowników,

-obsługa kanałów TV odbywa się tylko na jednym urządzeniu w danym momencie, przy czym dotyczy to tego samego kanału,

-transmisje LIVE dostępne są tylko na pierwszym urządzeniu, które daną transmisję rozpocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, salva napisał:

Niestety, jedna jaskółka(Eleven 4K) wiosny nie czyni. Oglądam właśnie mecz ŁKSu na Polsat Sport w Polsat Box GO i to jest dramat. Płynność woła o pomstę do nieba, tak samo jak szczegółowość i ostrość obrazu. Dziwnym trafem nikt tu nie robi takiej samej g0wnoburzy jak facet o nicku Zuzia i jemu podobni w temacie Viaplay.

 

Bo jest tutaj pewna różnica. Treści należące do Grupy Polsat Plus można oglądać też w innych kanałach dystrybucji jak satelita czy kablówka. Serwis Polsat Box GO to nie jedyne źródło dostępu do treści takich jak LM, siatkówka, 1 liga, F1 i inne. Natomiast streaming od Viaplay to jedyny kanał dostępu do takiej ligi niemieckiej.

Oczywiście, należy naciskać na Polsat tak jak na Canal+, żeby zrobili to porządnie, bo jak na razie mam wrażenie, że mimo możliwości i chyba jakiś chęci wyszła im padaka. Z jednej strony są w stanie nadawać w dobrej jakości Eleven Sports 1 4K czy Polsat Sport Premium, z drugiej inne kanały sportowe lecą ze wszystkimi tutaj wskazanymi mankamentami jak 25 klatek, efekty komety itd. Jeżeli nie byli gotowi na to wdrożenie teraz to powinni poczekać jeszcze trochę i skończyć wszystko na tip top, żeby ruszyć z kopyta i wszystkich pozytywnie zaskoczyć. Dla mnie największą wtopą z ich strony jest pozbawienie wielu klientów dostępu do działającej aplikacji IPLA i przedłużające się wydanie PBG na wiele urządzeń które obsługiwali do tej pory. Dużo lepiej by to przebiegło jakby serwisy IPLA i PBG działały jednocześnie np. z miesiąc, z kampanią w IPLA o konieczności migracji do nowego serwisu. Wtedy nawet wydawanie PBG mogłoby sobie trwa ten tydzień czy dwa stopniowo na wszystkie platformy. Ale zrobiono to w taki sposób, żeby wywołać jak największy chaos. Dodatkowo sama migracja własnych abonentów przebiega z problemami i do dziś nie naprawili problemów z uprawnieniami. Ja mam na telefonie ciągle niezaktualizowaną aplikacje Cyfrowy Polsat GO, ona ciągle działa, co prawda nie na moim koncie, ale no koncie abonenta CP i tam wszystko śmiga bez problemu, lista działających kanałów zgodna z umową, w PBG ciągle braki w dostępach. O chorej sytuacji z PSP PPV 3-6 w ogóle nie wspomnę, w CP GO te kanały pojawiały się zawsze na liście w czasie transmisji, a w takim Canal+ Online czy UPC TV GO obecne są cały czas w aplikacji nawet jak nadają planszę.

Edytowane przez kubus.kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2021 o 16:29, danielpes5 napisał:

I mam już aktywny pakiet Sport po wielu wielu perypetiach. Pierwszy Box Canal+z aplikacji Polsat Box Go   Działa Eleven 4K. . Ale żeby nie było za pięknie, połowa kanałów zgłasza się z błędem 1002 i 1003. Dym uszami  !

Całe szczęście na Samsungu wszystkie kanały działają poprawnie, ale tutaj Eleven 4 K nie ma na liście.

I jak to ci się udało ? Ja 1 kupiłem na stronie i od tego czasu nic, na maile nie odpowiadają, nikt nic nie wie, pakiet nie działa do dziś,  już sam nie wiem jak to ugryźć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się za 7 razem aktywować...na telewizorze Samsung. Natomiast dużo wcześniej aktywacja przez stronę internetową, przez aplikację na telefonie oraz przez aplikację przez Box-a w żaden sposób nie mogła przejść autoryzacji płatności za pomocą Plusa. Oczywiście dzwoniłem na infolinię i blisko godzinę konsultant próbował coś zdziałać-bezskutecznie.  Odwiedziłem też salon Plusa. Tam wszystko zwalili na..system. I kazali mi dzwonić na infolinię :D Na całość złożyłem

stosowną reklamację.

 

Pakiet przetestuje sobie przez miesiąc. Na Boxie i stronie internetowej Kanały działają na zasadzie randomu. Raz się załączają, a za innym razem wyskakuje błąd 1002 i 1003. I tak w koło macieju. 

Na Samsungu wszystko działa płynnie ale nie ma tam Eleven 4K ( ciekawe czemu ? )

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2021 o 13:34, salva napisał:

Niestety, jedna jaskółka(Eleven 4K) wiosny nie czyni. Oglądam właśnie mecz ŁKSu na Polsat Sport w Polsat Box GO i to jest dramat. Płynność woła o pomstę do nieba, tak samo jak szczegółowość i ostrość obrazu. Dziwnym trafem nikt tu nie robi takiej samej g0wnoburzy jak facet o nicku Zuzia i jemu podobni w temacie Viaplay.

Za takie pomówienia dawno powinieneś dostać bana, bo to nie pierwszy raz.

Poza tym pisałam, że nowy serwis to dno i nie dostaną ode mnie nawet złotówki, wszystko co mnie interesuje jest gdzie indziej.

Tylko trzeba czytać co jest pisane, a nie wpadać od czasu do czasu, żeby komuś naubliżać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Polsat z czasem się ugnie i doda do swojej listy możliwość wykupienia samej paczki Polsat Sport lub PS + Eurosport za 10-20 zł oraz paczki z produkcjami Polsatu i TV4 bez reklam za 15 zł.

 

Nie każdy chce brać cały sport z LM, Eleven czy Ekstraklasą za 40 zł. Tak samo jak nie każdy potrzebuje paczki Premium z kanałami telewizji + biblioteką Cinemaxa za 30 zł.

 

Tak więc powinny wrócić paczki Sport i Premium Lite za około 15 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś pisał ale w T-Mobile w aplikacji Mój T-Mobile jest kilka pakietów do wybrania w Polsat Box Go np. Jest jak kiedyś w Ipli Sport za 20 zł czy też PSP za 40 zł,również chyba nowość Premium Mix w Polsat Box Go za 15 zł czyli materiały beż reklam.

Edytowane przez endriuno1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, endriuno1 napisał:

Nie wiem czy ktoś pisał ale w T-Mobile w aplikacji Mój T-Mobile jest kilka pakietów do wybrania w Polsat Box Go np. Jest jak kiedyś w Ipli Sport za 20 zł czy też PSP za 40 zł,również chyba nowość Premium Mix w Polsat Box Go za 15 zł czyli materiały beż reklam.

U mnie w aplikacji nie mam tych pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Nie działa cofanie kanałów w Samsungu.

Tak myślałem. Polszajs box. Nic nie potrafią zrobić dobrze. Niepełnowartościowy produkt za pełną cenę.

 

Działa przewijanie na innych platformach oprócz Android?

Edytowane przez regedit32
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania do użytkowników aplikacji Polsat Box Go na telewizorze Samsung (2020). 

1. Czy macie problem z działaniem Polsat Sport? Od pewnego czasu zauważyłem tylko na tym kanale, że średnio co kilkadziesiąt sekund na dosłownie moment znika dźwięk i co parę minut kanał cofa się samoczynnie o kilka sekund. Na początku, gdy pojawiła się aplikacja tego problemu nie było.

2. Czy na wszystkich kanałach spoza grupy Polsat bezpośrednio po włączeniu kanał wiesza się przez kilka sekund, po czym zaczyna normalnie działać?

 

Dodam, że wykonałem reinstalacje aplikacji, ale to nie rozwiązało problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...