Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
17 minut temu, grreg2084 napisał:

Na C+ Online na ten moment oferta jest znacznie ciekawsza:

 

Za 10 zł miesięcznie można dokupić dostęp do Eleven Sports

Na dniach będzie jeszcze ciekawsza, bo Polsat udostępni C+ Online swojego asa w rękawie, czyli PSP. Pakiet Eleven + PSP ma kosztować 15 zł, a z podstawą C+ wychodzi łącznie 60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał:

To dziwię się, że udzielasz się w tym temacie, bo ich VOD jest ubogie i kiepskiej jakości. Jedyne co jest pozytywne w tej usłudze, to sport na żywo z LM na czele.

A ja się dziwię że ty się dziwisz iż na forum trwa dyskusja o pakietach.

Do tej pory w usłudze VOD były także wszystkie materiały publicystyczne z PN, ba nawet niektóre transmisje były na żywo. W nowej usłudze spora część materiałów znikła, a na żywo nie ma praktycznie niczego.

Tu nie chodzi o jakość VOD, tylko to co do tej pory oferowano, a co mamy obecnie. Nawet darmowa usługa jest dużo bardziej uboższa.

W zamian proponuje mi się pakiet za docelowo 40zł, z którego 3/4 jest poza zasięgiem mojego zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, michael112 napisał:

Paradoksalnie zwykłe Polsaty Sport robią się bardziej "premium" niż PSP, bo PSP będzie można dokupić taniej w C+.

Dokładnie. 

Na Ipli można było kupić: 

Polsaty Sport + Eurosporty za 20zł

paczkę Eleven za 15zł

Wychodziło 35zł, albo odpowiednio 20zł i 15 zł. 

Teraz płać 50zł nawet za to czego nie potrzebujesz, czego nie oglądasz. Owe PSP straciło Ligę Europy, więc już nie jest tak atrakcyjne jak poprzednio. Mecze Legii w LE trzeba szukać u konkurencji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy Polsat Box Go zgrają się z Viaplay wzorem tego jak C+ ustawił się z Netflixem.

Paczka sportowa za powiedzmy 50 zł

Polsat Sport

Polsat Sport Premium z LM

Eurosport

Eleven Sport

Viaplay z Bundesligą a potem PL i F1

 

Paczka filmowa za 30 zł

Premium Box Go z filmami Cinemax i innymi w łącznie 1500 filmów jak na Ipla

HBOGO z podobną bazą filmowo-serialową

 

Razem za wszystko 70 zł do podziału na dwa ekrany. 

Canal+HBO+Netflix kosztuje 75 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bredny napisał:

Paczka filmowa za 30 zł

Premium Box Go z filmami Cinemax i innymi w łącznie 1500 filmów jak na Ipla

HBOGO z podobną bazą filmowo-serialową

 

Razem za wszystko 70 zł do podziału na dwa ekrany. 

Canal+HBO+Netflix kosztuje 75 zł.

 

No tego to na pewno nie będzie, bo ustawili to na dwa pakiety, z czego pierwszy sam kosztuje 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Na dniach będzie jeszcze ciekawsza, bo Polsat udostępni C+ Online swojego asa w rękawie, czyli PSP. Pakiet Eleven + PSP ma kosztować 15 zł, a z podstawą C+ wychodzi łącznie 60 zł.

Rewelacja - tym bardziej, że można ekstra pakiet dokupić w każdej chwili. LM mamy w dniach 14-15 IX oraz 28-29 IX. Ja mam pakiet podstawowy C+ wykupiony do 29 IX (z vouchera o wartości 10 zł). Jeśli 14 września wykupię pakiet Eleven + PSP, to zapłacę za niego niespełna ... 8 zł (w cenie 2 kolejki LM oraz - to co osobiście chętnie obejrzę - 3 kolejki z włoską Serie A) - płaci się tylko za pozostały okres rozliczeniowy.

 

Cała miesięczna przyjemność za ok. 18 zł (już sam pakiet podstawowy C+ pozwala sporo oglądać - nie tylko piłkę nożną, żużel, ale również filmy/seriale itd; a jak się wkomponuje to Eleven + PSP to po prostu jest rewelacja).

 

Z całym szacunkiem, to bardziej oferta C+ Online wpisuje się w Polsatowe hasło "Teraz Ty rządzisz". Za naprawdę bardzo rozsądne pieniądze można ofertę dopasować do własnych potrzeb. W przypadku Polsat Box Go nie widzę "kokosów" za niemały koszt, który należałoby uiścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Na dniach będzie jeszcze ciekawsza, bo Polsat udostępni C+ Online swojego asa w rękawie, czyli PSP. Pakiet Eleven + PSP ma kosztować 15 zł, a z podstawą C+ wychodzi łącznie 60 zł.

Polsat pod hasłem "Teraz Ty rządzisz" miał na myśli Canal+  :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie tak że Wam wyparowały zniżki dla Plusa w starej Ipli? Odpaliłem nowe konto w Ipli, aktywowałem nowy numer Plusa, ale zniżki się nie naliczyły. Tylko pakiet "Ipla Plus".

 

 

P.S. W nowym PB GO do pakietu "Sport" dodano Canal+Sport 3 i 4. Tych kanałów nie było w Ipli dla subskrybentów. Pewnie to jakiś deal dwustronny - C+Sport3-4 za PSP weszły do online.

 

 

Update: Przez chwilę strona z pakietami Ipli zniknęła w ogóle. Nie wiadomo, czy jak teraz coś się kupi, to będzie to działało w PB GO.

 

Nie powiem, nie podoba mi się ostatni bałagan w Ipla / PBG.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się powiązać konto z ICOK dziewczyny, ale nie ma ona aktywnych kanałów Cinemax, które ma dostępne w abonamencie. 

Mojego konta nie udało się jeszcze powiązać, gdyż wyskoczył komunikat, że podany login jest już zajęty. 

Konsultant twierdzi, że dane są przenoszone i że do jutra powinno być wszystko ok. 

Co do w/w przykładu Cinemax to należy zgłosić im mailem prośbę o odświeżenie uprawnień. 

Jakość na 32" Ok

 

Edit: moje konto też udało mi się powiązać i też nie mam Cinemax ów

Edytowane przez Dawid88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co widzicie poniżej to screen z podstrony wydarzeń sportowych na żywo PB GO:

 

sport-live-polsatboxgo.jpg

 

No przecież to masakra jakaś... Jak użytkownik ma się zorientować który link do czego prowadzi? Jedyną opcją żeby sprawdzić to najechać myszką na ikonę.

Już nawet na Ipli było to dużo lepiej zrobione, tam była lista na dany dzień i wszystko podpisane jak trzeba.

 

Dodajmy do tego fakt że w PB GO są tylko dwa główne kanały z paczki Polsat Sport Premium. Wszystko co leci na tych 3-6 PPV jest wrzucone jako wydarzenia live właśnie do tej sekcji.

Tymczasem, konkurencyjny C+ online, jak właśnie się dowiedziałem od @kingofsouth, wrzuca całą szóstkę do listy kanałów telewizyjnych niezależnie od tego czy aktualnie nadają program czy też nie.

No jak to jest że konkurencja dużo czytelniej pokazuje content od Polsatu niż sam nadawca? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe mecze też tylko w pakiecie internetowym. Jak ktoś posiada dostęp za darmo odzwierciedlający satelitę to nie ma dostępu do żadnego z tych meczów. Ani 1 liga, ani Liga Mistrzów, ani eliminacje. Będzie można oglądać to tylko to co będzie bezpośrednio na kanałach, tutaj wykazuje dla każdej transmisji tylko możliwość wykupienia pakietu za 40zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, michael112 napisał:
 
 

To co widzicie poniżej to screen z podstrony wydarzeń sportowych na żywo PB GO:

 

sport-live-polsatboxgo.jpg

 

No przecież to masakra jakaś... Jak użytkownik ma się zorientować który link do czego prowadzi? Jedyną opcją żeby sprawdzić to najechać myszką na ikonę.

Już nawet na Ipli było to dużo lepiej zrobione, tam była lista na dany dzień i wszystko podpisane jak trzeba.

 

Dodajmy do tego fakt że w PB GO są tylko dwa główne kanały z paczki Polsat Sport Premium. Wszystko co leci na tych 3-6 PPV jest wrzucone jako wydarzenia live właśnie do tej sekcji.

Tymczasem, konkurencyjny C+ online, jak właśnie się dowiedziałem od @kingofsouth, wrzuca całą szóstkę do listy kanałów telewizyjnych niezależnie od tego czy aktualnie nadają program czy też nie.

No jak to jest że konkurencja dużo czytelniej pokazuje content od Polsatu niż sam nadawca? :D

 

Ogólnie C+online jest dużo bardziej czytelne. Przez dwa miesiące swego czasu korzystałem i bardzo mi się spodobało czytelne przedstawienie programu tv - zarówno do przodu, jak i do tyłu i czytelniejszą formę przewijania kanałów. W c+online można sobie łatwo cofnąć do początku poprzedniego programu, nawet kilku poprzednich. Tutaj przewijanie też oczywiście jest, ale trzeba to robić tak na oko, a program tv sprawdzać w zewnętrznych serwisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...