Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na android tv prawie cała pierwsza połowa była bardzo dobra jakość. Dopiero od ok. 42 minuty co kilkanaście sekund zaczęło się kręcić kółko i pokazywało niską prędkość internetu ( 5 lub 9 Mb/s ).
Mam internet na światłowodzie symetryczny 400/400 więc nie sądzę żeby aż tak mocno spadła jego jakość. W przerwie zrobiłem restart androida i od tej pory nie ma żadnych już problemów.
Na jakim konkretnie urządzeniu tak Ci się podobała transmisja 4K? Bo u mnie na dwóch pudełkach nie było płynności (25 fps). 50 fps było na transmisji FHD.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzanie jakości w Ipl-i to tylko ,,na oko". I na moje oko to 4K w Ipla bardzo dobrze wyglądały finały LE i LM. Reszta wyglądała gorzej. U siebie w sony na Ipli mam w ustawieniach obrazu w opcji Ruch wszystkie parametry ustawione na max. Przy wcześniejszych transmisjach efekt uboczny takich ustawień był taki że np. szybko lecąca piłka wyglądała jak mały meteoryt a na zbliżeniach szybko biegnący zawodnik jak na kreskówce gdzie nogi kręcą się dookoła. W finałach już czegoś takiego nie było.

 

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, all999 napisał:

LG C9 płynność w transmisjach Ipla 4K jest zła.

W jaki sposób oglądasz transmisję na LG? U mnie na B9 z WebOS 5, w aplikacji Ipla nie ma dostępnych kanałów PSP. 

Oglądam przez Canal+box. I tam transmisje w 4k na oko są w 25fps + dźwięk 5.1. Dodatkowo do tej pory obejrzałem wszystkie mecze dostępne w 4k w tym sezonie LM i finał LE i ani razu nic się nie zacięło ani nie było żadnych problemów z transmisją. Net to światło z Netii 1Gb, box podpięty kablem do routera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób oglądasz transmisję na LG? U mnie na B9 z WebOS 5, w aplikacji Ipla nie ma dostępnych kanałów PSP. 
Oglądam przez Canal+box. I tam transmisje w 4k na oko są w 25fps + dźwięk 5.1. Dodatkowo do tej pory obejrzałem wszystkie mecze dostępne w 4k w tym sezonie LM i finał LE i ani razu nic się nie zacięło ani nie było żadnych problemów z transmisją. Net to światło z Netii 1Gb, box podpięty kablem do routera.
Pokręciłem. Oglądam na C9, ale źródłem jest Shield Pro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2021 o 17:17, Telewizja Urbanski napisał:

@specjalista cyfrowy polsat

Czy w najbliższej przyszłości w ipli nie będzie czystki spowodowanej zniknięciem archiwalnych audycji Polsatu sprzed lat które były w ipli tj. Disco Polo Live, Na każdy temat czy pierwsze odcinki Interwencji ? - to po pierwsze.

A po drugie - Czy na 30. urodziny Polsatu powstanie w ipli dział Klasyka Polsatu z programami archiwalnymi takimi jak Disco Polo Live, Na Każdy Temat. Disco Relax, Jak oni śpiewają czy reality show Dwa Światy czy Bar ?


Witam. Nie posiadam informacji na ten temat. Zachęcam do obserwacji naszej strony: www.ipla.tv a nic Cię nie ominie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja „7 dodatkowych kanałów TV w prezencie" dostępna jest w okresie 1-30.06.2021r. Każdy Abonent Plusa, który w okresie trwania promocji zaloguje się do IPLA numerem telefonu w Plusie, otrzyma dostęp bez dodatkowych opłat za treści do dodatkowych 7 kanałów TV: Cbeebies, Da Vinci, Disney Channel, Disney Junior, Nick Jr., Nickelodeon, Nicktoons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zalogowałem do IPLA, pierwsza moja styczność z tym i testuję to na SMART TV PANASONIC, system MY HOME SCREEN 5.0 i na aplikacji IPLA na nim zainstalowanej, internet-tylko neostrada do 10 mB/s,

pierwsze wrażenia reklamy od razu na wejście przy włączeniu dajmy kanału POLSAT nie dość, że na nim już lecą też, z 10 minut czekania na uruchomienie tego,

nie zapamiętuje tam loginu ani hasła do tego serwisu IPLA, za każdym razem trzeba go ręcznie wbijać przy uruchamianiu tego,

ani nie ma tam opcji zapamiętaj mnie, kanał POLSAT NEWS coś przycina, przerywa i zamrażanie obrazu co jakiś czas,

POLSAT PLAY z kolei włączyłem działa w miarę bez przycinek, więc co to za przyczyna, za słaby serwer na ten kanał POLSAT NEWS czy co?

W sumie może być, ale te przycinki i co opisałem powinni poprawić i dodać opcję przy logowaniu zapamiętaj mnie.................

TVP1, TVP2, TVP INFO, TVP SPORT, TVP3, TVN, TVN24 te brakuje podstawowe kanały..........żeby nie przełączać powinno to być razem jakoś poskładane i powinni to dodać kiedyś w końcu.

TV4 HD widzę ładnie działa jakby w HD ładny obraz, Da Vinci też ok, tu gorzej z jakością, ale ten kanał tak ma i nadaje.

Główny kanał POLSAT HD ta jakość też odbiega od normy nie jest najlepsza, tu przycinek nie ma jak na POLSAT NEWS, ale można by było dać ten główny kanał przynajmniej jak te TV4 HD i troszkę lepiej.

Przycinki na razie tylko na POLSAT NEWS, reszta płynnie odbiór.

W sumie może być jako dodatkowa telewizja kablowa jakby to dopracowali co opisałem, dali w IPLA podobnie jak w CANAL+ONLINE w tym jakieś darmowe pakiety i kanały dodatkowo dla abonentów swojej oferty satelitarnej Cyfrowego Polsatu jak to zrobił CANAL+. I troszkę więcej dla klientów ofert Plus.

I te 14 dni darmowej oferty w pakietach do testowania powinno być bez żadne opłaty na próbę lub stały pakiet jakiś na próbę na dwa tygodnie do testu lub na miesiąc powinni włączać, a to nic nie ma takiego. 14 dni niby darmowe, a za pół miesiąca jest opłata i tak...........

 

Resztą opinii podzielę się napiszę potem, jako neutralny użytkownik jak więcej po testuję, bo tylko co to włączyłem i takie są moje pierwsze wrażenia po kilkudziesięciu minutach korzystania z tego pierwszy raz na SMART TV Panasonic.

Edytowane przez blondynek102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ipli nie ma Polsat HD, tylko jest w wersji SD. Czasem zdarzy się w zakładce live transmisja koncertu z Polsat HD.

Masz za słaby internet i dlatego może Tobie przycinać. Spróbuj obejrzeć archiwalne mecze LM w 4K. Wystarczy, że wpiszesz 4K w wyszukiwarkę. Tu dopiero możesz mieć problem z odtworzeniem.

Z kanałów must-carry ma pojawić się TVP1, TVP2, TVN i TV Puls. I to będzie wszystko.

TVN24 nie jest podstawowym kanałem. To produkt "premium", bo jest w droższych ofertach u operatorów. Prawie nikt tego nie oferuje w podstawce w pakietach nisko budżetowych. Jak bardzo jesteś zainteresowany dostępem do TVN24, szukaj w Player i w TVN24GO. W TVN24 GO masz za 100 zł ofertę na rok, gdzie dostajesz jeszcze materiały bonusowe (transmisje specjalne, reportaże, rozszerzone wywiady), których nie dają na antenę.

TVN24 nie pojawi się w IPLI, tak jak Polsat News nie pojawi się w Player.

IPLA powinna popracować nad swoją aplikacją, aby działało przełączanie kanałów na pilocie góra/dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blondynek102Jak jesteś zainteresowany ofertą Ipli ale brakuje Ci TVN24 to proponuję Ci dokupić pakiet na stronie TVN24 GO. Koszt - 10 zł/miesiąc. W pakiecie są kanały linearne TVN24 i TVN24BiS, a także dodatkowe transmisje i VOD.

Pozostałe kanały podstawowe (m.in. TVP) mają się w Ipli pojawić wkrótce - niestety nie wiadomo dokładnie kiedy i nie wiadomo czy w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza zasadnicza sprawa to powinni podnieść jakość tych kanałów wszystkich w IPLA, do taka jakość jak jest na kanałach w CANAL+ONLINE lub TVP VOD, czyli przynajmniej do HD na wszystkim i dla wszystkich, UHD dajmy już dodatkowo płatne,

a wychodzi to w IPLA w słabszej marnej jakości SD, tak jakby obraz śnieżył, nie wspominając o marnej jakości na głównym kanale POLSAT i przycinkach na POLSAT NEWS i słabych serwerach dla kanałów najczęściej oglądanych, oprawę tego powinni poprawić bez tej strzałki w rogu do cofnięcia i żeby dało zmieniać rozdzielczość w zależności od urządzenia i prędkości internetu w zależności kto jaki ma jakby coś nie działało w danej. Powinni podpatrzyć w CANAL+ ONLINE i TVP VOD i zrobić podobnie.

 

Edytowane przez blondynek102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Polsat News HD chodzi normalnie. I na internecie z Plusa na telefonie, na Play Boxie i na telewizorze z Hbbtv (wtedy, gdy wciskam czerwony przycisk na naziemnym przekazie Polsat News SD z MUX-4). Nie mam żadnych przycinek. 

W C+ Online nie ma Polsat News, gdy chcesz wykupić usługę przez internet i nie jesteś abonentem satelitarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla abonentów satelity Canal+ jest dostępny ten POLSAT NEWS w CANAL+ONLINE i to w jakości HD i tam nic nie tnie i nie przycina.

W naziemnym MUX-4 też ci nie będzie zrywało ten POLSAT NEWS, ale tylko jak będziesz w dobrym zasięgu tego MUX-4 to po pierwsze, po drugie nie będziesz na terenie zalesionym mocno, bo tam powieje mocniej i też będą szły zakłócenia z anteny na urządzenia, bo fale telewizyjne inaczej rozchodzą przy ruszających na wietrze drzewach i może nie dochodzić. Przycina ten POLSAT NEWS na ta IPLA do tego w jakości SD, widocznie duże obciążenie serwerów tym kanałem i każdy to ogląda i sprzęt nie wyrabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...