Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pawop napisał:


 


Najlepsze kanały w NTC to bzdety, ciekawe...
 

Paradokumenty, ogłupiające reality-show i filmy przerywane reklamami. Dla posiadaczy Netflixa i HBO GO brak wartości dodatnich. Chyba tylko fanboje Wojewódzkiego, Gesslerowej i Googgleboxa mogą pożądać dostępu linearnego do tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, swordfish napisał:

Paradokumenty, ogłupiające reality-show i filmy przerywane reklamami. Dla posiadaczy Netflixa i HBO GO brak wartości dodatnich. Chyba tylko fanboje Wojewódzkiego, Gesslerowej i Googgleboxa mogą pożądać dostępu linearnego do tych kanałów.

Netflix a oferta TVN czy Playera to są dwa światy i nie ma co tego porównywać. Poza tym TVN to prywatne kanały rozrywkowe, gdzie się kupuje modne i dostępne licencje i tak naprawdę czepianie się, że tam jest reality, które jest wszędzie (nawet na Netflixie) mija się z celem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz trzech kanałów Nickelodeon w pakiecie IPLA TV nie działają kanały Polsat Viasat History, AXN Spin, Polsat 2, Polsat Music, Disco Polo Music, MTV Polska, MTV Live, MTV Hits, MTV Club i VH1. Przy wszystkich kanałach jest kłódka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Masz telewizor LG?

Cytat

Na wskazanym urządzeniu liczba kanałów telewizyjnych jest ograniczona. Sprawdź dostępne kanały telewizyjne na swoim urządzeniu przed dokonaniem zakupu pakietu. Dostępność kanałów telewizyjnych może zmieniać się w czasie.

https://pomoc.ipla.tv/pytanie/tabela-dostepnosci-pakietow/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Samsunga, ale problem pojawił się tak samo na przeglądarce. Jeżeli przejrzysz zawartość pakietów na stronie Ipli to zobaczysz, że nawet nie będąc zalogowanym tych kanałow nie będzie w pakietach. Czyli coś zepsuli, albo co mam nadzieję, że nie usunęli tych kanałów z Ipli. Poza tym do tej pory te kanały działały, a teraz nagle ich brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Jaka przeglądarka? Zgodnie z tabelą dostępności w Firefox i Opera jest wszystko, a w Safari i Edge tylko wybrane kanały. Jak miałem telewizor LG to z ponad 100 kanałów były dostępne tylko 22. Dziwna ta Ipla, bo nigdzie indziej nie ma takiego cyrku. Kiedyś na Facebooku tłumaczyli, że chodzi o licencje, ale ile w tym prawdy to nie wiem.

Na Samsungu jest wszystko oprócz HBO.

Na Chrome jest wszystko łącznie z HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
1 godzinę temu, railroad napisał:

Moje też, weź tu teraz powiedz dziecku, że ulubionej bajki nie obejrzy.

Te kanały są w Canal+ Online w pakiecie Fun&News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodnik Szuwarek , jednak jest Ipla  na Xboxie. Trochę dziwne , gdyż nie wyszukuje jej sklepie , ale pogrzebałem w konsoli i jest u mnie zainstalowana.

Faktycznie to może oznaczać rebranding. Wydaje mi się , że jeszcze działa Ipla tym osobom co mają apkę zainstalowaną. Nowe osoby raczej jej już nie zainstalują.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
2 godziny temu, kingofsouth napisał:

@Wodnik Szuwarek , jednak jest Ipla  na Xboxie. Trochę dziwne , gdyż nie wyszukuje jej sklepie , ale pogrzebałem w konsoli i jest u mnie zainstalowana.

Faktycznie to może oznaczać rebranding. Wydaje mi się , że jeszcze działa Ipla tym osobom co mają apkę zainstalowaną. Nowe osoby raczej jej już nie zainstalują.

Jak masz zainstalowaną to tak, ale czy jest dostępna w sklepie jak ktoś jej nie ma zainstalowanej?

Najlepiej sprawdzić na liście aplikacji bez wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...