Jump to content

IPLA - wszystko o usłudze, aplikacji, opłatach itp.

Recommended Posts

Za tydzień oba mecze bardzo ciekawe z punktu widzenia postronnego kibica ale i przede wszystkim mecze z Polakami w składzie. Jak dzisiaj nie wytrzymało to za tydzień, dodając do tego 4K może być ciężko :)

No cóż, mimo wszystko dla mnie niespodzianka patrząc na ceny pakietów LM w Ipli. 

Od kiedy pamiętam, zawsze były jaja na Ipli podczas dużego obciążenia. Lepiej niech się skupią na porządnym full hd zamiast wygłupiać się z 4K. Szkopuł w tym, że magia cyferek związana z rozdzielczością jest bardzo skutecznym magnesem na wszelkiej maści Januszy, więc dalej będą brnąć w zacinające się 4K.

Ipla nie potrafi zrobić nawet poprawnej aplikacji na LG Smart TV więc i wczorajsza wpadka z niedziałaniem aplikacji zupełnie mnie nie dziwi. Ale zaraz wpadnie specjalista cp i powie że to super usługa i taki Netflix, który potrafi zrobić poprawną aplikację może się od nich uczyć :).

Edited by diabeu

Nie że nie potrafi...... po prostu im się to nie opłaca w Polsce większość TV to samsungi coraz więcej ludzi chcących oglądać materiały na vod kupuje mi boxsa po kosztach chociaż teraz jak jest koronawirus to pewnie mniej..... na Apple TV napisali bo doszli do wniosku że sadowników jest mało ale nie mają problemu z wydawaniem kasy...... sam polsat nie pisze aplikacji po prostu szuka deva. 

• Haha 1
W dniu 18.02.2020 o 09:39, Hakuna1992 napisał:

i co z tą aplikacją ipli na lg web os tv? bo dzis liga mistrzow...

@Specjalista Cyfrowy Polsat

Witam,
zgodnie z tabelą dostępności, która znajduje się na stronie, Pakiet Polsat Sport Premium nie jest wspierany w aplikacji LG Web OS. Staramy się ciągle rozwijać nasze usługi, tak aby odpowiadały wszystkim Klientom.

18 minut temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam,
zgodnie z tabelą dostępności, która znajduje się na stronie, Pakiet Polsat Sport Premium nie jest wspierany w aplikacji LG Web OS. Staramy się ciągle rozwijać nasze usługi, tak aby odpowiadały wszystkim Klientom.

Jak coś jest do wszystkiego to....... kiedy dokładnie pojawi się aplikacja na ATV 4k?

24 minuty temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

. Staramy się ciągle rozwijać nasze usługi, tak aby odpowiadały wszystkim Klientom.

Że tak powiem, ale kijowo wam to wychodzi :P .

W dniu 10.02.2020 o 09:53, michal_dragon napisał:

Do oglądania w ipla w fullhd to ile trzeba Mb/s pobierania i wysyłania łącza?

Prędkość wymagana dla materiałów w FullHD to 6 Mb/s.

2 godziny temu, _Artek_ napisał:

Jak coś jest do wszystkiego to....... kiedy dokładnie pojawi się aplikacja na ATV 4k?

Aplikacja dla Apple TV wkrótce zostanie udostępniona.

Ważne, że będzie. Czy w tym roku doczekamy się przewijania o 7 dni albo chociaż o 24h jak na playerze? Obecne 3h to trochę mało, a równoległe usługi Cyfrowego Polsatu już to uwzględniają.

Ciekawe czy tym razem transmisja LM w 4K będzie miała dźwięk 5.1?

Edit:

@MartinFC kody do Ipla to żadna ściema.

W zeszłym tygodniu zgarnąlem kod do PSP.

Dzisiaj do HBO.

W obu przypadkach przedłużyłem sobie o kolejny miesiąc te dwa pakiety :)

Sam zobacz

Było tak :

e5e135a56eb5553c023b62fe4674c210.jpg

A jest tak :

0a1c4dc75387c2b06870317166a6cc2c.jpg

Edited by kingofsouth

Net 50/6, do 20 30 gadka szmatka na PSP 1 bez żadnych zacięć, od 20 40 lekkie problemy, a teraz jak piłkarze na boisku się znaleźli to buforowanie. To są jakieś ja ja.

Nie mogę się doczekać jak to będzie wyglądało z 4K jak za tydzień ruszy transmisja , będzie się działo ;)

Do tej pory się nie zawiodłem,  ale tu już będzie trochę więcej ludzi oglądało.

• Haha 2
13 minut temu, diabeu napisał:

Ja nie mogę się doczekać prawidłowej aplikacji na LG Smart TV żeby miała wszystkie kanały dostępne w ofercie, ale dla specjalistów z CP to widać za trudne.

Samsung Smart TV czeka na HBO.

Na mi Box S śmiga to na wypasionym Samsungu też powinno działać:)

31 minut temu, _Artek_ napisał:

Zmień telewizor albo kup tv boxsa będzie szybciej. :D

Problem w tym że na wielu telewizorach czegoś brakuje co @kingofsouth przypomniał. Pomijam już fakt zmieniania telewizora dla jakiejś usługi, która nie jest u mnie najważniejsza. Netflix, HBO GO, Amazon, Chili, Rakuten jakoś potrafią działać poprawnie, a tylko wielka Ipla nie potrafi ;) .

Edited by diabeu
  • Upvote 3