Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy pamiętam, zawsze były jaja na Ipli podczas dużego obciążenia. Lepiej niech się skupią na porządnym full hd zamiast wygłupiać się z 4K. Szkopuł w tym, że magia cyferek związana z rozdzielczością jest bardzo skutecznym magnesem na wszelkiej maści Januszy, więc dalej będą brnąć w zacinające się 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipla nie potrafi zrobić nawet poprawnej aplikacji na LG Smart TV więc i wczorajsza wpadka z niedziałaniem aplikacji zupełnie mnie nie dziwi. Ale zaraz wpadnie specjalista cp i powie że to super usługa i taki Netflix, który potrafi zrobić poprawną aplikację może się od nich uczyć :).

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie że nie potrafi...... po prostu im się to nie opłaca w Polsce większość TV to samsungi coraz więcej ludzi chcących oglądać materiały na vod kupuje mi boxsa po kosztach chociaż teraz jak jest koronawirus to pewnie mniej..... na Apple TV napisali bo doszli do wniosku że sadowników jest mało ale nie mają problemu z wydawaniem kasy...... sam polsat nie pisze aplikacji po prostu szuka deva. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2020 o 09:39, Hakuna1992 napisał:

i co z tą aplikacją ipli na lg web os tv? bo dzis liga mistrzow...

@Specjalista Cyfrowy Polsat

Witam,
zgodnie z tabelą dostępności, która znajduje się na stronie, Pakiet Polsat Sport Premium nie jest wspierany w aplikacji LG Web OS. Staramy się ciągle rozwijać nasze usługi, tak aby odpowiadały wszystkim Klientom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam,
zgodnie z tabelą dostępności, która znajduje się na stronie, Pakiet Polsat Sport Premium nie jest wspierany w aplikacji LG Web OS. Staramy się ciągle rozwijać nasze usługi, tak aby odpowiadały wszystkim Klientom.


Jak coś jest do wszystkiego to....... kiedy dokładnie pojawi się aplikacja na ATV 4k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2020 o 09:53, michal_dragon napisał:

Do oglądania w ipla w fullhd to ile trzeba Mb/s pobierania i wysyłania łącza?

Prędkość wymagana dla materiałów w FullHD to 6 Mb/s.

2 godziny temu, _Artek_ napisał:


Jak coś jest do wszystkiego to....... kiedy dokładnie pojawi się aplikacja na ATV 4k?

Aplikacja dla Apple TV wkrótce zostanie udostępniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy tym razem transmisja LM w 4K będzie miała dźwięk 5.1?

Edit:

@MartinFC kody do Ipla to żadna ściema.

W zeszłym tygodniu zgarnąlem kod do PSP.

Dzisiaj do HBO.

W obu przypadkach przedłużyłem sobie o kolejny miesiąc te dwa pakiety :)

Sam zobacz

Było tak :

 

 

 

e5e135a56eb5553c023b62fe4674c210.jpg

 

A jest tak :

 

 

0a1c4dc75387c2b06870317166a6cc2c.jpg

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, informatyk2017 napisał:

to raczej nie jest wina IPLI tylko dostawcy internetu-za duze obciazenie

 A słyszał w szkole rzekomo informatycznej, że za przepustowość serwerów się płaci? Rzucę ci linkiem, bo twoje zdolności informatyczne, to chyba jedynie twoje fantazje. 

https://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/upgrade-przepustowosc.xml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, diabeu napisał:

Ja nie mogę się doczekać prawidłowej aplikacji na LG Smart TV żeby miała wszystkie kanały dostępne w ofercie, ale dla specjalistów z CP to widać za trudne.

Samsung Smart TV czeka na HBO.

Na mi Box S śmiga to na wypasionym Samsungu też powinno działać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, _Artek_ napisał:

Zmień telewizor albo kup tv boxsa będzie szybciej. :D

Problem w tym że na wielu telewizorach czegoś brakuje co @kingofsouth przypomniał. Pomijam już fakt zmieniania telewizora dla jakiejś usługi, która nie jest u mnie najważniejsza. Netflix, HBO GO, Amazon, Chili, Rakuten jakoś potrafią działać poprawnie, a tylko wielka Ipla nie potrafi ;) .

Edytowane przez diabeu
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...