Skocz do zawartości

Eurosport 4K


DarwinShow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Albo pakiet sport, albo wcale. Polsat Box Go po zmianie pakietów ma rzeczywiście bardzo prostą pakietyzację. W zasadzie są trzy pakiety: Sport - jak sama nazwa wskazuje - to wszystkie treści ze sportu, od Polsatów Sport po Premiumy z LM, także Eleveny i Eurosporty. Poza tym jest pakiet HBO, który ma swego rodzaju autonomię. A cała reszta leci do PREMIUM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
Na przykład w przeglądarce wyświetlają się trzy dodatkowe Eurosporty, ale nie da się ich uruchomić, jest komunikat że wejdź na innej platformie bla bla bla.
Masz rację. Ciekawe gdzie mam wejść
Coś mi się wydaje, że to tylko dla osób posiadających umowy z CP.....
..... ten tego lipa. 
 
1.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Nolan napisał:

A to nie jest plansza z Astry z trp. canal+ Fr ?😁

Tam w dalszym ciągu  ,,okno otwarte" dla Eurosport 4K. Ramówka jest taka sama na niemieckiej i pewnie polskiej wersji. W tej chwili leci łyżwiarstwo figurowe.

Kto ma dostęp do astry może korzystać.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tyrla napisał:

@tomi8181 wydaje mi się że jakość na ES1 i ES 4K niczym się nie różni.

Dokładnie, tylko biorą kasę od ludzi, a ludzie głupi płacą za pseudo jakość, ja mam za darmo, ale będzie więcej takich player, viaplay, pbgo,jak ludzie będą wykupywać - na chwilę obecną warto tylko netflix, amazon, czy wkrótce hbo ma ale wiadomo to filmy i seriale, programy telewizyjne tylko przez telewizję liberalną, zrozumcie to ludzie i nie dawajcie się robić w bambuko 😎🙂Wlaczcie sobie normalnie tvp2 i porównajcie obraz do tego co macie w streamingu te eurosporty

Telewizję lineralną miało być 😉

Tvp1

Lub tvp sport 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomek1623 napisał:

Na PB4K obraz inna bajka.

Czyli, każdy co napisze, że obraz pierwsza klasa na przystawkach : Mi Box S, Play Now Box TV , to nie wie jak wygląda Natywne 4K? :P

Szkoda, że nie mogę o tym sam się przekonać. 

PBG 4K to te Polsatowske urządzenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kingofsouth napisał:

Czyli, każdy co napisze, że obraz pierwsza klasa na przystawkach : Mi Box S, Play Now Box TV , to nie wie jak wygląda Natywne 4K? :P

Dokładnie nie wie, tylko się jara że ma znaczek 4k,kiedys miałem przez iptv canal plus 4k i obraz był super nawet z hdrem, ale płynność tego obrazu bardzo słaba bo to streaming jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomi8181, ciekawe czy Apple TV też taki sam obraz daje jak wymienione przystawki? 

Musieli tak skompresować obraz, tylko w jakim celu? Byc może bali się o serwer. Do tego co jest źródłem sygnału dla nich?  

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...