Skocz do zawartości

Eurosport 4K


DarwinShow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

@tomi8181 , to są pytania. Nie jakiś tam Player. :D

Wykupiłeś dostęp ?  

Już miałem wcześniej, podejrzewam, że nie będzie z hdrem i jakość i tak będzie gorsza bo to streaming a nie typowo kanał lineralny puszczony tak jak tvp4k w kablówkach jak były me w piłce nożnej. Wystarczy zobaczyć te pseudo 4k i bez hdru jak jest puszczana liga mistrzów w polsat box go, mam nadzieję że się mylę... Jak były letnie igrzyska to w Vectrze nawet te 4k w miarę wyglądało, był hdr ale chyba nie było Natywnie, szkoda tylko że tak długo mieli problem z synchronizacją dźwięku 

Oglądanie kanałów w 4k przez aplikację - streaming zawsze będzie gorsza jakość niż przez satelitę, naziemną, czy kablówkę, czyli taki player lub inne aplikacje to tylko chwyt marketingowy, znaczek 4k jest i na znaczku pozostańmy... 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oglądanie kanałów w 4k przez aplikację - streaming zawsze będzie gorsza jakość niż przez satelitę, naziemną, czy kablówkę, czyli taki player lub inne aplikacje to tylko chwyt marketingowy, znaczek 4k jest i na znaczku pozostańmy...


Daleko idący wniosek, z którym się nie zgadzam. Z technicznego punktu widzenia, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jakość streamu HD, czy UHD, była taka sama lub lepsza niż z satelity.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

80 Mb/s . Wystarcza . Trzy konsole, milion usług, smartfony i śmiga.

Natywny przekaz 4K mnie interesuje na Eurosporcie :D 

Ż Pekinu mają nadawać Natywnie, ale zapomnij że doświadczysz tego przez aplikację typu polsat box go, bardzo się zdziwię jak wogóle będą nadawać chociaż z hdrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

Oglądałem pierwszy sezon LM 4K (IPLA) Tizen co rozdawali kody do kajzerek w grze na telefon :D 

Było sympatycznie. Jakość obrazu pierwsza klasa. 

Z jednym wyjątkiem. Nie było 5.1 😂 

Jak byłeś zadowolony to wykup dostęp, ja oglądałem na sonyxh9500 i uważam że nie warto, odbiegało to jakościowo bardzo do kanałow 4k sportowych uruchomionych przez Vectrze na czas igrzysk letnich i tvp4k na me w piłce nożnej, jutro się przekonany, zawsze to 4k ale cudów bym się nie spodziewał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomi8181 , nie spodziewam się fajerwerków z jakimi miałem/mam do czynienia:  Canal+4K, TVP 4K, Vectra 4K :D

Może przynajmniej będzie lepiej jak Eurosport z satelity :P 

 

Gdyby nie to, że nie mam możliwości oglądać na Tizenie (PBG), tzn mam , ale nie chce mi się zmieniać regionu TV. To jestem zmuszony oglądać na przystawkach.

Oczywiście jeśli się zdecyduje wykupić 4K Eurosport. Ciekawe czy dzwięk 5.1 będzie. Bo z tym był zawsze problem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kingofsouth napisał:

@all999 , twoim zdaniem warto wydać 30 zł na Eurosport 4K w Polsat Box GO? 

Mam zamiar to oglądać na Play Now Box lub Mi Box S. Mam nadzieje, że 25 FPS to nie będzie :D 

 

W ogóle nie wiadomo czy puszczą to dla użytkowników bez abonamentu.

Na przykład w przeglądarce wyświetlają się trzy dodatkowe Eurosporty, ale nie da się ich uruchomić, jest komunikat że wejdź na innej platformie bla bla bla. Zwykle takie coś pojawia się jak spróbuję wejść na jeden z kilku kanałów dostępnych ekskluzywnie tylko na abonament.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michael112 , coś w tym może być. Odpaliłem Play Now Box, dałem na pierwszy lepszy kanał z pakietu Premium i pokazało mi opłata 30 zł.

Wybrałem później Eurosport 1 i już 40 zł(pakiet sport). Zeby się nie okazało, że trzeba "premium" + "sport" lub samo sport. ;) 

Te kanały mają być aktywne dla wszystkich subskrybentów , nie ważne jaki pakiet czy do pakietu sport? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...