Skocz do zawartości

Eurosport 4K


DarwinShow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mara68, odpowiedz mi na najwazniejsze pytanie. Od niego powinno wszystko sie zaczac jesli chodzi o Eurosport ZIO 4K 😁 

Czy to Natywne 4K, czy mają tan kamery, czy skoki będą w 4K?Czy to ściema na styl Elevenu w 4K 🤪

 

 

Czy ktoś z was szanowni forumowicze odpowie na takie pytania.  Jak to jest z tym kanałem? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent sygnału zapowiada że cała olimpiada w Pekinie będzie w natywnym 4K.

Cytat z informacji OBS ( producenta sygnału )

,,Pekin 2022 to krok naprzód w technologii transmisji olimpijskich. Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 były pierwszymi, które zostały wyprodukowane i transmitowane w całości w wysokiej rozdzielczości (HD). Czternaście lat później Pekin 2022 będzie kolejnym kamieniem milowym w transmisji, stając się pierwszymi Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi, które będą produkowane natywnie w rozdzielczości Ultra High Definition (UHD) High Dynamic Range (HDR) z wciągającym dźwiękiem 5.1.4."

https://www.obs.tv/news/801

 

 

Edytowane przez mara68
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bgmnt napisał:

Eurosport 3-5 i 4K w IPTV Orange. Jest też info, że Inea i Vectra ich nie włącza.

 

https://www.press.pl/tresc/69192,olimpijskie-kanaly-eurosportu-w-orange_-inea-i-vectra-ich-nie-wlacza

A czy poza Polsat Box i IPTV Orange TV ktoś jeszcze włączy te kanały?. Bo mam wrażenie, że już nikt. Chyba coś TVN/Discovery ostatnio ma problem, aby się z operatorami dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netia jeszcze ma i wydawało się, że UPC zrobiło miejsce na te kanały przesuwając Polsaty Sport Premium na inne muxy, ale na razie cisza.

Tak czy inaczej, Polsat Box + Netia + Orange to jest luzem ponad 6 mln. klientów, więc zarówno zasięg jak i poziom opłat "od gniazdka" całkiem satysfakcjonujący.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bgmnt, ale co Ty porównujesz kanały tematyczne Canal+ czy Eleven 4K, które można dodać nawet za pół roku do kanałów pop-up, po których za dwa tygodnie nie będzie śladu. Polsat zawsze działał opieszale. Puls 2 HD też dodali z poślizgiem pomimo, że kodowanie PB wisiało przy tym kanale i czekali aż z satelity wyłączą przekaz w SD, aby dodać do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych transmisji w 4k będzie tylko kilka więc nie wiem czy się opłaca ja mam eurosport plsyer 
Kolego, nie interesuje mnie Player. Pytałem o dostęp 4K w aplikacji Polsat Box GO na urządzeniach: Mi Box S, Play Now BOX TV.
Czy ktoś z was posiada informację, w tym temacie? 
 
U mnie pieniądz nie gra roli   Chce wiedzieć, gdzie to 4K jest, czy tylko na urządzeniu od CP?  

Edit:
Zalogowałem się i widzę, że jest Eurosport 4K

356902632519dc68bbda08c40ad11530.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grreg2084 , dla mnie osobiście, lekkim nieporozumieniem jeśli chodzi o Canal+ jest brak Eurosportu 4K.

Platforma, która jako pierwsza w Polsce uruchomiła kanał 4K[Canal+UHD] powinna iść dalej w tym kierunku.  No cóż, widać że Canal+ Polska nie potrafi się odnaleźć w obecnych czasach.  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, _Artek_ napisał:

Nie wydaje wam się dziwne że abonenci c+ nie mają dostępu do kanałów grupy discovery która to ma część udziałów w c+..... mi się wydaje że po prostu chodzi o to żeby "zmusić" abonentów c+ do zakupu eurosportu w player.pl. 

Duża część abonentów nawet nie ma takiej świadomości.

Wystarcza im to co operator oferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _Artek_ napisał:

Nie wydaje wam się dziwne że abonenci c+ nie mają dostępu do kanałów grupy discovery która to ma część udziałów w c+..... mi się wydaje że po prostu chodzi o to żeby "zmusić" abonentów c+ do zakupu eurosportu w player.pl. 

 

Teoria dosyć śmiała, ale może być dosyć prawdziwa. Zwłaszcza, że sam Eurosport robi wiele, aby zmusić do zakupu ich pakietu w Player.pl (widzieliśmy to przy Australian Open i przy niektórych transmisjach ze sportów zimowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...