Skocz do zawartości

Eurosport 4K


DarwinShow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, andjaw napisał:

Popatrz jak wyglądają zagraniczne kanały 4K a jak polskie. Wtedy zrozumiesz o czym mowa. I nie mam na myśli tylko Eurosportu ale również Eleven i C+4K.

A mie wuj interesują inne kanały po za tym o którym tu mówimy, Eurosportowi 4K z HDRem, nie brakuje niczego w porównaniu do zagranicznych UHD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał robi robotę, oby więcej takich kanałów powstawało i więcej szli w jakość niż ilość

Robi robotę, ale trzeba pamiętać, że to nie jest nasza produkcja. My dajemy tylko polski komentarz, więc kosztuje nas to stosunkowo niewiele. Zwróć uwagę na to, że nawet nie ma studia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena szkolna to taka miedzy 4+ a minus 5.Celujący niestety zasługuje.

Co do plusu:

-Jakość UHD z HDR robi wrażenie zwłaszcza trasmisjach dziennych na świeżym powietrzu tzw.biegi narciarskie czy biathlon tu lepiej 4K można oświadczyć oraz pokazy łyżwowe

-trasmisje najważniejsze  puszczane są na żywo i te dla Polski i Europy jest to jednak wersję Europejską prosta bez studia

CO do minusu:

-to dostępność kanału jest niezależna zgodna  dla operatora 

-Jakość pojedynczych dyscyplin jak skoki to obraz chwilami zamdły i mleko jak na 4K brak ostrości 

Podsumowanie:Dostępność dla operatorów jeszcze znikoma a jakość pośrednią a mogło być lepiej widocznie wina HDR to to że nie każda dyscyplina do niego się nadaje.Wole trasmisje bez HDR-u są bardzie naturalne i lepsza ostrość.

 

Edytowane przez viva-91_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Posiadam telewizor LG SM 8600 i mam problem z jakością obrazu na tym kanale,obraz jest ciemny,nie ostry ,wygląda dużo gorzej niż kanały hd , mimo maksymalnych ustawień.Na testach youtube jest wszysko w porządku.Dzwoniłem na infolinę,pani powiedziała skoro w aplikacji jest ok to nie telewizor jest winny. Czy może ktoś mi pomoże to wyjaśnić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

TVN Grupa WB. Discovery nie ma miejsca aktualnie na swoich tp by nadawać na sat ESP 4K. Przejmują wszystkie swoje kanały z paczki Discovery Polska w HD na swoje tp od C+ i PB. Już nie będą dzięki temu płacić za ich uplink z pojemności C+ i PB. Na tp 11,258 H, który jako nowy wynajęli na HotBirdzie nie dawno i gdzie wcześniej nadawali ESP 4K PL nie ma już miejsca w tej chwili na ponowny jego przekaz tam a ostatnio tylko PB dodał go do swojej listy i wykupił dostęp dla swoich abonentów. C+Polska SA i Orange TV nie były tym zainteresowane.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...