Skocz do zawartości

MTV 00s


IDTH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, tripper123 napisał:

W jaki sposób najtaniej oglądać cała paczkę kanałów MTV przez internet?

 

Jeżeli chodzi o legalne sposoby to Play Now pakiet Extra za 20 zł miesięcznie, ale chyba trzeba być abonentem Play.

 

Oprócz tego masz do wyboru WP Pilot za 24 zł miesięcznie, ale tam jest tylko MTV 00s, MTV 80s i MTV Live HD, więc oferta jest niepełna. W Polsat Box Go masz tą paczkę w pakiecie za 30 zł. Kiedyś w Ipli był tańszy pakiet za 20 zł ze wszystkimi kanałami MTV, ale w nowej usłudze nie ma takiej oferty.

 

Jak chcesz mieć całą paczkę i nie jesteś w Play zostaje więc ci tylko Polsat Box Go.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W połowie września MTV HITS i MTV CLUB odświeżyły szatę graficzną i zrezygnowały z pasków informujących jaki teledysk poleci następny, które to paski zaśmiecały ekran przez ostatnią minutę klipu (MTV LIVE też analogicznie odświeżyło szatę, jednak oni paski z informacją o następnym klipie wyświetlają raz po raz). Teraz wyświetlane są tylko dyskretne paski identyfikujące bieżące klipy: Pierwszy 20 sekund od rozpoczęcia i drugi 30 sekund przed końcem. 

W kontekście MTV 00s - czy nie drażni was ta grafika rozdzielająca poszczególne klipy i te inwazyjne strapy końcowe? MTV CLUB też miało taką grafikę ale wraz z odświeżeniem szaty wypisali się z tego. Teraz wygląda to schludnie i i mam nadzieję, że MTV 00s wyrówna do szeregu w tej kwestii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniśmy iść z duchem czasu. Tak jak brak zapowiedzi klipu był standardem 15 lat temu, tak teraz normą jest tych zapowiedzi umieszczanie. Lecz brytyjskie MTV zrobiło to niechlujnie, wrzucając wspomnianą belkę dwa razy, zamiast raz, tak jak na kanałach „holenderskich” (czyli na samym końcu mijającego teledysku).

 

Uważam, że strzelili sobie w kolano kasując podpisy „NEXT”.

Powyższa forma, czyli emisja tego na samym końcu, była moim zdaniem najrozsądniejsza.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, jackie :- napisał:

Właśnie w paśmie Class of 2001! puścili "Sick and Tired" od Anastacii z 2004 roku. 🤡

Tak samo raz na MTV 90s widziałam jakiś teledysk z lat 80 😂

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Zastanawia mnie jak długo pociągnie ten kanał? Playlista jak i ramówka są strasznie monotonne i mam wrażenie, że stacja emituje w kółko to samo. Jaki jest sens takiego kanału, gdzie nie zmienia się nic i wszystko jest grane jak z puszki wybrane ileś miesięcy temu. Jedyna zmiana w nadchodzących dniach, to specjalny dzień z okazji Światowego Dnia Kobiet. Jednak muzycznie nie będzie to zapewne nic innego od obecnych pasm. 

 

Szkoda wielka wcześniejszego VH1 Europe, MTV 00s to dla mnie straszny niewypał. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wywiad z Danielem Reszką sprzed kilku tygodni, wywnioskowałem że ViacomCBS miał aspirację do bycia w 20 najlepszych stacji TV w Polsce.

Jak widzimy, odniosło to efekt odwrotny od zamierzonego. Całą nieudolność szefostwa ViacomCBS Reszka tłumaczył odejściem widowni do internetu, co nie jest do końca prawdą.

 

A skutkiem tych działań są właśnie twory takie jak MTV 80s, 90s i 00s - kanały na odwal się, których mizerność niektórzy userzy jeszcze tu bronią.

Myślę, że programy w takim kształcie już zostaną. Poniekąd skończyły się formy ich „ewolucji”, a wracać do poprzedniego nie wypada. I właśnie w ten sposób zrobili darmowe maszynki do zarabiania pieniędzy.

Edytowane przez mastano
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, IDTH napisał:

Zastanawia mnie jak długo pociągnie ten kanał? Playlista jak i ramówka są strasznie monotonne i mam wrażenie, że stacja emituje w kółko to samo. 

Dopóki operatorzy będą za to płacić - a przestać nie zamierzają. Zawartość w tym przypadku się nie liczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 4.03.2022 o 20:08, dancehits napisał:

Ogladam Dancefloor Fillers, a tam... Eminem - Stan 😶 i jak tu traktować poważnie tą stację i całą firmę? 🤷 Fani muzyki tanecznej poszkodowani nawet w programach przygotowanych bezpośrednio dla nich. 

Czyli zaraz należy się spodziewać także Beyonce i Mariah Carey na tym paśmie 🤦🏻‍♀️😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2022 o 19:48, Michu_97 napisał:

To samo odczucie mam wobec tworu "dla młodzieży" NickMusic. Tam to w ogóle nie ma żadnych pasm i playlista według mnie składa się z 40 piosenek max przeplatanych w kółko...Nie mogę uwierzyć, że zastąpiło to VIVĘ i tak po 4 rebrandingach. 

Ja ciągle trafiam na Katy Perry i jej "Smile" ha ha. 

PS. NickMusic teoretycznie jest kierowany dla przedziału wiekowego 6-11 lat, TEORETYCZNIE

Edytowane przez Rocznik 02
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasma na kanale MTV 00'S to jakaś TRAGEDIA! Same klipy z USA i UK prawie. Klipów z Europe kontynentalnej z tamtego okresu mało co jest puszczanych. Widać że robi to oddział MTV z UK. Nie da się tego oglądać bo kanał wygląda jak Videografia Justin Timberlake, Beyonce itd. W kółko tylko prawie klipy tych artystów. :-( Jak sobie przypomnę naszą VIVA Polska to było więcej muzy z Europy. :-(

Nick Music to jakiś w ogóle SZAJS. Tego się nie da oglądać jeszcze bardziej niż MTV 00'S. :-( Ten Viacom i jego MTV to nic nie umieją nadawać i tylko wszystko psują. :-(

Edytowane przez pablo21
  • Popieram 4
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.05.2022 o 10:27, Rocznik 02 napisał:

Ja ciągle trafiam na Katy Perry i jej "Smile" ha ha. 

PS. NickMusic teoretycznie jest kierowany dla przedziału wiekowego 6-11 lat, TEORETYCZNIE

No, a czasem tam też widzę utwory Nicki Minaj czy Cardi B. Artystki na pewno dla dzieci w wieku 6-11 lat 😂

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Takich klipów mi brakuje na MTV 00's. Powinni brać przykład z naszego Music Box Polska i ich pasma "Kapsuła Czasu". :-)

Takie klipy i wiele innych się pojawiają także w innych pasmach na Music Box Polska w tym na nocnym "Night Express". Ostatnio widziałem także mój ulubiony klip Ferry Corsten - Fire. :-)

Oto przykłady:

 

Na kanałach dekadowych MTV brak jest bardzo dużo klipów z tamtych lat z Europy kontynentalnej niestety. Oddział MTV w UK, który tworzy te wszystkie kanały skupia się i preferuje klipy z tamtych lat z rynku brytyjskiego i amerykańskiego. Brak klipów z naszych Regionów. WSTYD! Oni puszczają to tylko to co królowało w USA i UK. ZERO klipów, które królowały we Francji, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Holandii, Szwecji, Norwegii, Danii, Włoszech itd. :-(

Tych kanałów po prostu nie da się oglądać! :-(

Zdecydowanie wolę nasz Music Box Polska, który jest bardzo podobny do naszej dawnej VIVY PL czy VIVY DE. :-)

 

Edytowane przez pablo21
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...