Skocz do zawartości

MTV 00s


IDTH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te klipy to nic nadzwyczajnego, bo były hitami w UK. Jeszcze na bank puszczą Nessaja, bo w UK dotarł do 4 miejsca. Playlista jak na pozostałych kanałach typowo brytyjska. I na tym kanale już codziennie widać te same klipy tak jak to było na MTV 90s. Nie powiem...ogląda się i słucha przyjemnie, ale za miesiąc już większość będzie miała dość.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Fragmy. Czy jakieś kanały muzyczne, np. wspomniany Clubland TV grają Toca's Miracle? Z tym popularnym utworem jest związana pewna afera. Toca's Miracle to tak na prawdę mash-up (nie do końca legalny) utworów "Toca Me" Fragmy i "I Need A Miracle" Coco Star stworzony przez niejakiego DJ'a Vimto. Fragma przywłaszczyła sobie ten remix i wydała oficjalnie jako swój singiel. Początkowo sprawa miała być załatwiona polubownie i Coco Star wystąpiła nawet w klipie do pierwszej wersji "Toca's Miracle". Niestety, Coco ostatecznie została wykiwana na tantiemach do utworu i w wyniku podjętych przez nią działań prawnych legalna dystrybucja singla została mocno ograniczona. Toca's Miracle nie posłuchacie na popularnych serwisach streamingowych i nie kupicie np. w iTunes. Dostępne jest jedynie Toca Me i remixy tego utworu bez wokalu Coco. Fizycznych wersji singla nie nabycie także poprzez portal Discogs.com. W związku z tym zamieszaniem jestem ciekaw czy niektóre stacje wciąż grają ten klip. Na MTV raczej go nie uświadczymy, gdyż Viacom raczej przestrzega tego czy mają pozwolenie na emisję klipów.

Edytowane przez saliman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dancefloor Fillers! (27.08.2021): 

1. Agnes - Release Me (2009)

2. The Shapeshifters - Lola's Theme (2004)

3. Dizzee Rascal - Bonkers (2009)

4. Darude - Sandstorm (2000)

5. Dannii Minogue - I Begin To Wonder (2003)

6. Melanie C - I Turn To You (Hex Hector Remix) (2000)

7. Black Legend - You See The Trouble With Me (2000)

8. Fedde Le Grand - Put Your Hands Up For Detroit (2006)

9. DB Boulevard - Point Of View (2002)

10. Ida Corr Ft. Fedde Le Grand - Let Me Think About It (2007)

11. Michael Gray - The Weekend (2004)

12. David Guetta - Love Is Gone (2007)

13. Boogie Pimps - Somebody To Love (2003)

14. Spiller Ft. Sophie Ellis Bextor - Groovejet (If This Ain't Love) (2000)

15. Bodyrockers - I Like The Way (2005)

16. September - Cry For You (2006)

17. Madonna - Celebration (2009)

18. Rihanna - Don't Stop The Music (2007)

Edytowane przez Mularczyk45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to prawie te same klipy co w pierwszym odcinku 🤨 Wtedy też chyba tak było: Agnes pierwsza, potem Shapeshifters, trzecie Bonkers. Na 100% nie jestem pewny, ale tak mi się kojarzy. Sandstorm, Point Of View, You See Trouble With Me, Love Is Gone, Don't Stop The Music, The Weekend, Groovejet, Somebody To Love, I Like The Way było na 100% w pierwszym odcinku. Dannii Minogue i Melanie C chyba też, ale tu już na 99% 😄 Brak słów na tą żenadę... Żeby nawet takiego Davida Guettę wałkować jeden klip? Zajrzałem na wiki i gość ma 16 teledysków z lat 2000-2009.

 

Serio, jestem ciekaw jak wygląda praca w Viacomie. Po ułożeniu pierwszych playlist rotacja jest na poziomie kilku klipów tygodniowo. Czym ci ludzie się tam zajmują na co dzień? Chyba, że jeden typ układa playlisty do wszystkich kanałów MTV: 80s, 90s, 00s, Live HD. Przy takim podejściu nie dziwię się, że komuś może się nie chcieć wysilać 😀

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca w Viacomie UK (który również zajmuje się tym kanałem) wygląda tak, że priorytetem są kanały UK. Po ułożeniu playlist na te kanały zwyczajnie nie chce im się pracować nad playlistami na kanały europejskie :))). To jest moja organoleptyczna analiza, bo oczywiście nie pracuję tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fee, zacznijmy od tego, że w UK masz MTV Classic, a na Europę rozbili to na trzy kanały, tj. MTV 80s, MTV 90s i MTV 00s. Biorąc pod uwagę, że czasy się zmieniły i teraz ludzie wolą skorzystać z You Tube'a czy streamingów, ViacomCBS powinno pójść po rozum do głowy i zrobić jeden dobry kanał, zamiast to wszystko dzielić na 3, które kiedy nie włączę, to mielą te same utwory.

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...