Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, PowerTV napisał:

...

 

A czemu Wam tak przeszkadzają kabarety w ramówce jako treści rozrywkowe? Kabarety to wyższa kultura rozrywkowa. Ludzie przychodzą na występy kabaretowe do teatrów, płacą za bilety czasem nawet po 200zł i sale zawsze są pełne. To nie jest rozrywka dla patologii.

 

Litości. Porównywanie "antenaTV" do wizyty w teatrze, a nawet kabaretu, to tak na poważnie?

Edytowane przez HansKlos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rafik206790 napisał:

Bo oczywiście na CP nie ma co liczyć, tutaj zawsze to co nowe trafia z opóźnieniem. 

A po co Ci ten kanał? Szczerze lepszymi są powtórki kultowych już Świata według Kiepskich, Daleko od noszy, Rodziny zastępczej czy nawet nieco nieaktualnej już Awantury o kasę, niż to co próbuje MWE FILM FABULARNY NETWORKS.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:

Chyba im sie skończyli odcinki Bonanzy, bo znowu powtarzają Rewolwerowców z 1 sezonu.

Bo tylko mogą pokazywać odcinki które są w domenie publicznej. Nie myśl ze kupią odcinki kolejnych sezonów, bo za to trzeba zapłacić, a Winnicki chcę wszystko za darmo i zarabiać na reklamach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
1 godzinę temu, Sky021 napisał:

Winnicki chcę wszystko za darmo i zarabiać na reklamach

Bo to jest biznes (a nie fundacja charytatywna).

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam całkiem inne nastawienie od większości tu komentujących. Często już tak miałem, że jak akurat szukałem coś ciekawego w NTC, to nie trafiałem na nic przyciągającego moją uwagę, o ile nie leciały gdzieś kabarety. A nie zawsze oglądam tv akurat wtedy, gdy na którymś z kanałów lecą. Dla każdego coś miłego. Jak ja będę sobie oglądał kabarety, wy możecie obejrzeć np. „Kozacką Miłość” na TVP2, czy „Handlarzy historią” na Fokus TV, albo co was tam zainteresuje na innych stacjach :).

Edytowane przez pavl6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym kontekście, już nawet tego nie liczę, ale wierzę na słowo

11 godzin temu, Jantar napisał:

Widzę właśnie w EPG po 6 godzin kabaretów codziennie w ramówce i żadnego filmu - nawet w weekendy.

jestem ciekaw jak to się ma do złożonego wniosku w konkursie na podstawie którego kanał go wygrał

Pisał o tym kolega

 

W dniu 21.04.2021 o 14:57, Poland napisał:

Tymczasem dzięki koncesji Anteny znamy procentową zawartość tej stacji i jej konkurentów z którymi sobie porównać:
👉 Antena HD (wcześniej Silver TV) (Michał Winnicki)
Adresatem programu będą osoby po 50. roku życia, bez względu na płeć i aktywność zawodową (osoby pracujące, emeryci i renciści), z wykształceniem średnim bądź wyższym. Program będzie nadawany codziennie przez 24 godziny na dobę.)
🔵Struktura programowa:
🔹filmy fabularne – 20%
🔹dokument – 3% 
🔹audycje rozrywkowe – 20%
🔹audycje edukacyjne – 10%
🔹audycje poradnicze z różnych dziedzin – 10%
🔹audycje o tematyce religijnej – 2%
🔹audycje artystyczno-kulturalne – 2%
🔹audycje prezentujące muzykę rozrywkową – 2%
🔹audycje prezentujące muzykę poważną – 1%
🔵Czas powtórek: 50% tygodniowego programu

 

 

Ile teraz jest filmów fabularnych? 20%?

A audycje rozrywkowe zajmują 20%? Kabarety to chyba audycja rozrywkowa, jeśli jest 6 godzin dziennie, to chyba więcej niż 20%?

Widzieliście w ramówce "audycje prezentujące muzykę poważną – 1%" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, dvbtowiec napisał:

jeśli jest 6 godzin dziennie

Wg EPG kabarety są:

- 12.45-15.45 - 3 odcinki pod rząd

- 16.50-17.50 - 1 odcinek

- 21.55-23.55 - 2 odcinki

 

I jeszcze 5 godzin ciągiem power karaoke. Tym samym już jest zapełnione 11 godzin z dobowej ramówki, czyli 2 pozycje na 24 godziny emisji. Seriale wydają się więc być zapchajdziurą. Sikoro już powtórek nie ma na antenie to pytanie, kiedy zdejmą premiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:

Ważne, że jest "Tata, a Marcin powiedział". Dzisiaj były fajne odcinki a jeden o Owsiaku 😁 I uśmiałem się z Wazektomi Ridga 😂

O, to było nas dwoje, chyba, że nie liczą gospodarstw domowych, tylko ilość osób, więc u mnie 4 osoby. Nam się najbardziej podobał odcinek o "nieomylności urzędnika". 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się pastwicie bezdusznie. Kanał, jak na sam początek, nie jest zły.

Produkcje z innych stacji MWE w naziemniej to ciekawy dodatek.

Kabarety, choć sam ich nie toleruję, są dla seniorów pozycją ciekawą i chętnie je oglądają.

Moda na sukces to ryzykowny ruch i nie wiem, czy generuje dobrą oglądalność. Może tylko nieumiejętnie rozmieszczono w ramówce.

Szkoda, że jest mało filmów fabularnych.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie pastwie. Wiem, że trzeba dać szanse na rozkręcenie. Wole już kabarety niż paradokumenty ;)

10 minut temu, Jantar napisał:

nie ma nawet jednego filmu fabularnego???

Ale na początku były. Może wrócą  znowu jak już się ustabilizuje ramówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ten format obrazu. Bonanza raz w "znaczku pocztowym", raz w 14/9 z rozciągniętym obrazem, że oczy bolą...

 

Dla mnie na kanale na razie tylko Moda na sukces.

 

Liczyłam na więcej. Nawet nie od razu, bo jest oczywiste, że trzeba dać czas na rozkręcenie się ramówki. Jednak stopniowo miałam nadzieję, że pojawią się jakieś klasyczne seriale. I przede wszystkim nie brałam nawet pod uwagę rozciąganego sztucznie formatu 14/9 przy starych produkcjach. Jakoś inne kanały potrafią dać w oryginalnym formacie, więc po co to cudowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Fan WWE Superstars napisał:

Jakby chcieli to by mogli.

Od innej stacji co najwyżej mogą odkupić wersję lektorską. Ale licencje na seriale i filmy muszą zawrzeć z dystrybutorami i opłacić. Nie ma opcji, że sobie wezmą od innego nadawcy ot tak, za darmo. Na sublicencje także nie ma możliwości - tylko w prawach sportowych to funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jantar napisał:

I jeszcze ten format obrazu. Bonanza raz w "znaczku pocztowym", raz w 14/9 z rozciągniętym obrazem, że oczy bolą...

 

Dla mnie na kanale na razie tylko Moda na sukces.

 

Liczyłam na więcej. Nawet nie od razu, bo jest oczywiste, że trzeba dać czas na rozkręcenie się ramówki. Jednak stopniowo miałam nadzieję, że pojawią się jakieś klasyczne seriale. I przede wszystkim nie brałam nawet pod uwagę rozciąganego sztucznie formatu 14/9 przy starych produkcjach. Jakoś inne kanały potrafią dać w oryginalnym formacie, więc po co to cudowanie?

A mnie się naprawdę fajnie oglądało "Tata, a Marcin powiedział" i te czarne paseczki po bokach w niczym nie przeszkadzają, a wolę to, niż niejeden film z poprzedniej epoki, w którym twarze są nienaturalnie rozciągnięte na boki, żeby tylko 16:9. Wygląda to przekomicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...