Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, maks27 napisał:

Jak z reguły zachowuje się odbiornik gdy coś zaprogramujemy do nagrania i zmieni się EPG ?

U mnie przynajmniej nagrywało się wg starego programowania na dysk podłączony do dekodera. Przeważnie jednak nagrywam na nagrywarce dvd, a na dysk dekodera programuję raczej pozycje stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Widz naziemnej telewizji napisał:

Kanał powinien być w stylu HBO/BBC EARTH/ NATIONAL GEOGRAFIC ITP...

Za odbiór takiego kanału musisz zapłacić abonament. Widzom dvb-t wystarczy 10 godzin paradokumentów, a nadawcy to wystarczy do uzyskania zysków. Tyle w temacie.

 

I skończ już powtarzanie w kółko tego samego, bo od dłuższego czasu każdy twój wpis to jedno i to samo. Spamujesz temat.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mtv napisał:
 
 

@PowerTV Które programy na Antena HD mają największą oglądalność i czy oglądalność kanału wzrasta czy jest na tym samym poziomie co wcześniej?

Jakiś czas temu @STARS.TVpisał, że w panelu wyświetla się tylko ogólna oglądalność Antena HD, bez podziału na programy, więc być może nikt tego nie wie...

2 godziny temu, Simplus napisał:
 
 

@PowerTV kiedy planowane jest przejście Mux L3  na DVB-T2 (Jakość tragiczna)

Moim zdaniem najlepiej nie wcześniej, niż ogólnopolskie multipileksy, bo jednak nie wszyscy już zaopatrzyli się w nowe odbiorniki. 

2 godziny temu, Widz naziemnej telewizji napisał:
 
 

Od 20 do północy nie powinno być żadnego kabaretu, tylko jakiś dokument albo film 

Kanał powinien być w stylu HBO/BBC EARTH/ NATIONAL GEOGRAFIC ITP...

Czyli kodowany, w płatnych pakietach? Ja bym jednak wolał, żeby został w NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, pavl6 napisał:

Jakiś czas temu @STARS.TVpisał, że w panelu wyświetla się tylko ogólna oglądalność Antena HD, bez podziału na programy, więc być może nikt tego nie wie...

Moim zdaniem najlepiej nie wcześniej, niż ogólnopolskie multipileksy, bo jednak nie wszyscy już zaopatrzyli się w nowe odbiorniki. 

Czyli kodowany, w płatnych pakietach? Ja bym jednak wolał, żeby został w NTC.

nie kodowany 

ja też wolę, żeby był w NTC 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Widz naziemnej telewizji napisał:
 
 

nie kodowany 

ja też wolę, żeby był w NTC 

No, a nie ma niekodowanych HBO, BBC, NatGeo itd.

11 godzin temu, STARS.TV napisał:
 
 

Ale jest przecież możliwość sprawdzenia po czasie. Jak nadawca wie co o której emitował to wszystko widzi :)

Czyli nadawca może sobie spokojnie analizować wyniki oglądalności i wyciągać wnioski. A my póki co musimy zadowolić się wynikami z podziałem na dni:
antena%20tv%20pierwsze%209%20dni.png 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy sytuację następującą. Nadawca widzi że kabarety przynoszą większe korzyści niż ambitniejsze pozycje programowe dla seniorów, to pomału kabarety zjadają ramówkę.

Już widzę że późno wieczornego filmu w ramówce nie ma po 22:00, są za to kabarety prawie do północy.

I takiego wyboru dokonała KRRiT.

Jak tak dalej pójdzie to ATM Rozrywka przy Antena HD, to był kanał premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ruchy w ramówce są naturalne na początek bo nadawca sam poznaje co i kiedy się (nie) ogląda. 

 

Widać, że majówka była OK i we wtorek wynik się obniżył. Trochę szkoda więc, że nie utrzymano majówkowej ramówki w mijający weekend i w ostatniej chwili usunięto seriale. No chyba, że to same kabarety zrobiły ten wynik w pierwszych dniach.

Jednak rating z ostatniej soboty i niedzieli był (już bez seriali) slabszy niż 1-3 maja, więc nie wiem czy to była najlepsza decyzja. W tygodniu ludzie mają swoje wyrobione rytuały serialowe, a weekend mógłby dobrą okazją by to przełamać. Może chociaż popołudniowe powtórki seriali z tygodnia? 

 

Co do konkretnych seriali... odcinki MnS mogły być odrobinę lepsze na start. Zabrakło w nich najbardziej rozpoznawalnej postaci, bohaterowie omawiali przez tydzień wydarzenie które miało miejsce w niepokazanych epizodach. W kontekście Nielsena, to pewnie nie ma znaczenia. Ale mimo wszystko myślę, że w tym tygodniu może być nieco lepiej, potrzeba trochę czasu żeby przyzwyczaić widzów. Przydałby się też nieco lepszy zwiastun.

"Serial opowiadający o rodzinie wychowujących dzieci w ciepłej, rodzinnej atmosferze" 😮 😮 - Nie można powiedzieć wyraźnie że ma się premierowe odcinki? Albo nakreślić w dwóch zdaniach fabułę po latach np. nawiązując do losów dwóch klasycznych członków obsady (pojawiających się w zapowiedzi raptem na ćwierć sekundy).

 

Samo zestawianie premierowych "MNS" z Bonanzą w artykułach prasowych to według mnie mocny "under-selling". Oczywiście to też nie ma przełożenia na 2500 pomiarowców Nielsena, ale widzę tu niekonsekwencję. Albo się buduje widownię świeżego serialu codziennego albo betonuje się stereotyp filmu dla dinozaurów. Antena wybrała chyba obydwie opcje jednocześnie.

 

"Tata a Marcin powiedział" chyba najlepiej się ogląda, bo dostał też weekendy. Sam polubiłem, ale w dawce codziennej może być zbyt wiele. 

 

Te poranne programy dokumentalno-poradnikowe wyglądają całkiem nieźle. Szkoda, że nie dostają trochę lepszego czasu antenowego. 

 

 

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...