Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, pavl6 napisał:

Nikt takiej propozycji nie przedstawiał.

Ależ przedstawiał:

10 godzin temu, Bartosz10 napisał:

@PowerTV tak się zastanawiam - jak jest jutrznia to dlaczego nie ma reszty wszystkich Liturgii godzin z Brewiarza (tj. nieszpory, kompleta) i np. koronki do Bożego Miłosierdzia o 15?

Wiem że to nie ma być kanał religijny (jak np. TV Trwam), ale jak już będziecie transmitować jutrznie to dlaczego by nie transmitować także innych liturgii kościelnych?

A tak przy okazji - zamierzacie transmitować Msze Św. np. w niedzielę?

Oto i ta propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, pavl6 napisał:

Nikt takiej propozycji nie przedstawiał.

 

A wystarczyło wrócić na stronę przed moją wypowiedzią

 

10 godzin temu, Bartosz10 napisał:

@PowerTV tak się zastanawiam - jak jest jutrznia to dlaczego nie ma reszty wszystkich Liturgii godzin z Brewiarza (tj. nieszpory, kompleta) i np. koronki do Bożego Miłosierdzia o 15?

Wiem że to nie ma być kanał religijny (jak np. TV Trwam), ale jak już będziecie transmitować jutrznie to dlaczego by nie transmitować także innych liturgii kościelnych?

A tak przy okazji - zamierzacie transmitować Msze Św. np. w niedzielę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poprawy precyzyjne czytanie wypowiedzi w kontekście, bo nie krytykowałem już istniejących programów religijnych, do czego Ty się odniosłeś, ale propozycję ich rozszerzenia.

Połowę dnia użyłeś obrazowo Ty w swojej wypowiedzi, ja tylko obrazowo do niej nawiązałem. Teraz widzę że to punkt zaczepny :)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukjan napisał:

Który odcinek mody na sukces?

Zaczynają od 7138.

 

Godzinę temu, exmartino napisał:

Strona internetowa www.antena-tv.pl wystartowała. Jednak z tego co szukałem nie mają jeszcze profilu w mediach społecznościowych np. na Facebooku. Start stacji oceniam pozytywnie. To dopiero początek więc warto poczekać. Przydały by się jakieś programy z Biznes 24.

Na Facebooku jest jakiś profil ale jeszcze nie ogarnięty: https://www.facebook.com/Antena-HD-103899348496183/?tsid=0.12259522934883971&source=result

7 minut temu, matik napisał:

@PowerTV

Irytujące w zapowiedziach jest podkreślanie, że np. Moda na sukces codziennie na Antenie HD. Brzmi to tak głupio i nienaturalnie po prostu. Po co na siłę pchać to HD? Żaden inny kanał prócz TVP HD nie podkreśla HD w nazwie. Wystarczy samo na Antenie.

Zgadam się z przedmówcą ponieważ w telewizji naziemnej mamy jakby nie patrzeć jakość SD.

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dvbtowiec napisał:
 
 

Do poprawy precyzyjne czytanie wypowiedzi w kontekście.

Połowę dnia użyłeś obrazowo Ty w swojej wypowiedzi, ja tylko obrazowo do niej nawiązałem. Teraz widzę że to punkt zaczepny :)

Pół dnia jest kabaretów. W kontekście programów religijnych takie pomysły nie padły.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że Kurski robi kanał religijny z TVP1 - w niedziele programy religijne są od 7-ej do 14-ej jeden po drugim, z dwiema mszami i modlitwą z Watykanu. Polska wg Konstytucji jest państwem świeckim. Nie ma powodu, żeby wszystkie kanały, także prywatne, były podporządkowane wyłącznie jednej religii, tym bardziej, że mieszkają też wyznawcy innych, a ci mają ledwie jedną mszę na tydzień na wszystkich kanałach państwowych i prywatnych. Muzułmanie nie mają zresztą żadnej transmisji, a także w Polsce mieszkają.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ....poszły konie po betonie.

Start kanału udany, co prawda parę niedociągnięć jest (np. brak EPG w kablówce) znikające od czasu do czasu logo. Oraz grafika ekranowa wyjęta żywcem z lat 90,robiona tak trochę na kolanie.

Za plus uważam zapowiedzi programowe---fajnie się tego słucha.

No ale stronę internetowa http://www.antena-tv.pl/#page-content to chyba jakiś student robił w ramach zaliczenia. :D

Mówiąc krótko z czym do ludzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Poland napisał:

Jedyne co mogliby dołożyć to Koronkę do Miłosierdzia Bożego ale ta już jest w TVP3.  

Wolę dodatkową powtórkę kabaretów i "Mody na sukces" niż usilne epatowanie jakąkolwiek religią. W NTC istnieje już dedykowany katolikom kanał, który dostał miejsce metodą siłową. Nie namawiaj teraz pozostałych nadawców, aby w świeckim państwie zamęczali widzów. 

Edytowane przez Karol
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Karol napisał:

Wolę dodatkową powtórkę kabaretów i "Mody na sukces" niż usilne epatowanie jakąkolwiek religią.

Nie zauważasz tego, że seniorzy to w bardzo dużej części ludzie wierzący, często głęboko. A jednocześnie nie podzielają światopoglądu pana z Torunia. Dla nich właśnie jest ta oferta.

Jeśli chodzi o logo ekranowe, to powraca sytuacja sprzed dwudziestu lat. Pewnie mało kto pamięta w prawym górnym roku PULS, a po przekątnej TN. W czasie reklam TN było bardziej transparentne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, matik napisał:

@PowerTV

Irytujące w zapowiedziach jest podkreślanie, że np. Moda na sukces codziennie na Antenie HD. Brzmi to tak głupio i nienaturalnie po prostu. Po co na siłę pchać to HD? Żaden inny kanał prócz TVP HD nie podkreśla HD w nazwie. Wystarczy samo na Antenie.

Właśnie byłem na początku zdezorientowany, bo przez zdanie Na Antenie HD  myślałem że dany program będzie na antenie o nazwie HD.

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, paskud napisał:

Nie zauważasz tego, że seniorzy to w bardzo dużej części ludzie wierzący, często głęboko. A jednocześnie nie podzielają światopoglądu pana z Torunia. Dla nich właśnie jest ta oferta.

Jakoś nie zauważyłam w mojej rodzinie żadnego głęboko wierzącego seniora.

 

Logo może być. Nie prezentuje się tak źle na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciele, nie od razu Kraków zbudowano, w pierwszy dzień czy też nawet w pierwszym tygodniu nie należy się spodziewać tego co byśmy chcieli, np ja Grom w raju ktoś inny coś innego, pamiętacie ttv z początku?? Same powtórki z tvn przez tydzień nawet, a teraz co mamy? Świetne produkcje własne jak Googlebox czy te programy z Kossakowskim.

@PowerTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, wolfik186 napisał:

Właśnie byłem na początku zdezorientowany, bo przez zdanie Na Antenie HD  myślałem że dany program będzie na antenie o nazwie HD.

Przesada, spójrzcie na Niemcy na astrze jest wiele kanałów co mają dopisek hd . Np ZDF i nikomu to nie przeszkadza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...