Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25% dziennej  ramówki to śmieszne filmiki,.ukryta kamera i kabarety. Kolejne 25% powtórki🤦 Straszna bieda  w ramówce jak na kanał ogólnopolski.

Ten sam kątęt jest trzonem ramówek 3 kanałów od MWE🤦🤦🤦

Polonia1 i Tele5 mają chyba więcej pozycji w ramówkach🤦🤦🤦

Mam w domu seniora 70+ i kabarety czy śmieszne filmiki to jest kątęt który wogole go nie interesuje. A najczęściej i najchętniej oglądanymi pozycjami w tv to programy poradnikowe np. o ogrodzie, o domu itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

58 stron tematu,  a tu taka ramówka .

:-D

Nawet kolega @Marek79, który nie mógł doczekać się soboty jest rozczarowany.

;-)

13 godzin temu, Marek79 napisał:

Nie mogę doczekać się soboty.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartosz10 Na modlitwy udaj się do kościoła jak Ci ich brakuje.

Można transmitować wszystkie i zapełniłoby to całą ramówkę spokjnie, ale to ma być kanał religijny czy uniwersalny? :)

Emocje w tym wątku jak w serialu sensacyjnym :)

Po tygodniu oswojenia się z monotonną ramówką przewiduję ciszę. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pavl6 napisał:

Bo formalnie taką mają nazwę. KRRiT jeszcze nie wydała decyzji o zmianie nazwy, a znając ich prędkość działania to... może przed wakacjami się wyrobią, ale nie wiem, którego roku :).

Aha, mogli zmienić na senior tv hd.

 

Mają już stronę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zapowiadałem, oprawa graficzna delikatnie mówiąc nie powala. To znaczy ident jeszcze nie jest zły, ale belki w zapowiedziach to tragedia. Nie dość że zrobione na odwal, to jeszcze taka brzydką czcionką. Ten lektor też mi się nie podoba, okropnie przynudza ale w sumie pasuje do tego kanału.
09e056a4c764a50c4188b7659782f004.jpg





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, dvbtowiec napisał:
 
 

@Bartosz10 Na modlitwy udaj się do kościoła jak Ci ich brakuje.

Można transmitować wszystkie i zapełniłoby to całą ramówkę spokjnie, ale to ma być kanał religijny czy uniwersalny? :)

Emocje w tym wątku jak w serialu sensacyjnym :)

Po tygodniu oswojenia się z monotonną ramówką przewiduję ciszę. 

W naszym kraju katolicy nie są jakąś grupą społeczną zamkniętą w gettach i wyrzuconą na nawias życia społecznego, że programy dla nich miałyby emitować tylko kanały religijne, a uniwersalne (czyli takie, gdzie jest wszystkiego po trochu, a więc trochę katolickich programów też może być) nie. Na razie jest jedna Msza Św. tygodniowo i jedna codzienna modlitwa, która trwa chyba 20 minut i jest o takiej porze, kiedy mniej osób ogląda pewnie tv. Pozostałe 23 godziny i 40 minut jest innych programów. Niektórzy jednak się tak żalą (bo to nie pierwsza w tym wątku krytyka obecności programów religijnych), jakby programy religijne stanowiły połowę dnia.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona internetowa www.antena-tv.pl wystartowała. Jednak z tego co szukałem nie mają jeszcze profilu w mediach społecznościowych np. na Facebooku. Start stacji oceniam pozytywnie. To dopiero początek więc warto poczekać. Przydały by się jakieś programy z Biznes 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale angielskie słowa to ktoś chyba na stronie Anteny spisywał ze słuchu :D. "Los Andżeles", "farmera Bena Karłaja", "Gospodarzem programu jest Aled Dżons", "Charyzmatyczny Sajmon Kaloł", "Błenos Ajres", "Czarli Lakston, brytyjski architekt oraz amerykański pisarz i podróżnik Mejm Mak Kaczin". 100% polskiego kapitału, kto by tam sprawdzał, jak to się pisze po angielsku :).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, dvbtowiec napisał:
 
 

@pavl6 Dobrze jednak zanim się coś napisze, poznać kontekst czyjejś wypowiedzi. Moja którą skrytykowałeś, dotyczyła propozycji wypełnienia ramówki programami relogijnymi połową dnia. 

Nikt takiej propozycji nie przedstawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...