Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Marek79 napisał:

Dobra a kiedy program ??

Ile można czekać !!!

Może się okazać, że będzie 1 maja, a ramówki nawet nie będzie. Nic dziwnego, że Winnicki robi ten kanał w pośpiechu, zamiast na spokojnie to zrobić. To jest pierwszy w historii kanał telewizyjny w którym na 2 dni przed startem nie jest znana ramówka.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Marek79 napisał:

Dobra a kiedy program ??

Ile można czekać !!!

Błagam, przestań. To że napiszesz 1000 postów takiej samej treści, nie oznacza, że przyspieszy to dodanie programu tv, a od początku tygodnia chyba codziennie o to pytasz. 😕/ Nie znam się, ale takiej szopki zapewne niebyłoby, gdyby konkurs został rozstrzygnięty za wczasu i nadawca miał czas na przygotowanie wszystkiego.. :D Na starcie i tak nie liczę na ciekawe treści, tylko dopiero, gdy Antena się rozkręci i zacznie zarabiać, żeby mogli zainwestować w coś więcej, niż "Bonanzę", czyli pewno za rok. ;-/ 

 

A z tego programu, który ktoś tutaj wstawił wcześniej wynika, że filmy i seriale będą po 20:00, nie wiem, czy to dobra pora na "Modę na sukces", obstawiałem popołudnie, ale się okaże. Na innych kanałach chyba też będzie, :-P 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kanał będzie w GONET.TV oraz WP Pilot, ale to od tych platform zależy czy zdążą na 1 dzień ;)

Ramówkę już dziś widziałem w wersji mocno zaawansowanej. Do systemów EPG będzie wysłana jutro po ostatnich szlifach.

 

To najszybciej w historii Polski uruchomiony kanał naziemny, gdyż od momentu otrzymania koncesji nie minął nawet miesiąc.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszerzam pytanie przedmówcy o Cyfrowy Polsat ;)

28 minut temu, PowerTV napisał:

Tak, kanał będzie w GONET.TV oraz WP Pilot, ale to od tych platform zależy czy zdążą na 1 dzień ;)

Ramówkę już dziś widziałem w wersji mocno zaawansowanej. Do systemów EPG będzie wysłana jutro po ostatnich szlifach.

 

To najszybciej w historii Polski uruchomiony kanał naziemny, gdyż od momentu otrzymania koncesji nie minął nawet miesiąc.

W WP Pilot będziecie bezpłatnie tak jak TV Trwam czy Music Box Polska czy jednak płatnie jak Zoom TV ? To ostatnie dla mnie jest niewytłumaczalnym kuriozium. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten wyrok nie oznacza że cały proces wyboru nowego nadawcy był przeprowadzony bezzasadnie?

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/sad-uchylil-decyzja-krrit-atm-rozrywka-w-to-miejsce-antena-tv

Teoretycznie może on oznaczać że ATM Rozrywka w terminie złożyła wszystkie papiery i KRRiT powinna pozytywnie rozpatrzyć ich wniosek o przedłużenie koncesji. To byłby dopiero cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, G2000 napisał:

Czy ten wyrok nie oznacza że cały proces wyboru nowego nadawcy był przeprowadzony bezzasadnie?

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/sad-uchylil-decyzja-krrit-atm-rozrywka-w-to-miejsce-antena-tv

Teoretycznie może on oznaczać że ATM Rozrywka w terminie złożyła wszystkie papiery i KRRiT powinna pozytywnie rozpatrzyć ich wniosek o przedłużenie koncesji. To byłby dopiero cyrk.

Jest takie ryzyko. Droga prawna jaką musi przejść ATM jest jeszcze długa. Moze sie okazac ze bedzie już wtedy dvbt2 i znajdzie się miejsce w razie racji ATM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że możecie śmiało zasugerować takiemu Cyfrowemu Polsatowi pozycje 195 po ATM Rozrywce. Tak swoją drogą warto zwrócić się też do pism telewizyjnych by was dołączyli. Z moich obserwacji wynika że tu też może być pies pogrzebany. To samo zresztą też tyczy kanałów TVP Dokument (w przypadku chociażby  Kropki TV) i TVP Kobieta.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rotalplus napisał:

Jest takie ryzyko. Droga prawna jaką musi przejść ATM jest jeszcze długa. Moze sie okazac ze bedzie już wtedy dvbt2 i znajdzie się miejsce w razie racji ATM

Polecam zauważyć że MUX-1 ma 7 kanałów, a MUX-3 4 HD I 2 SD

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnym standardzie każdy kanał HD zabiera w teorii 2 miejsca dla kanałów SD. Ograniczając przepływność kosztem pogorszenia jakości można oczywiście tą liczbę zwiększać. 

Na przykładzie Antena HD widać że można także oszczędzać na rozdzielczości w HD. 

Na nadajnikach dla kanałów komercyjnych jest przydzielony  sztywny podział szerokości pasma na jeden kanał telewizyjny. 

MUX3 jest wyjątkiem, bo TVP stosuje dynamiczną przepływność, mając go tylko dla siebie. 

7 kanałów ma tylko MUX8 w paśmie VHF i to jest maksimum dla DVB-T MPEG4 bo kanały w paśmie VHF mają mniejszą szerokość. 

Zatem miejsca na dodatkowy kanał nie ma obecnie. 

 

Jeśli ATM Rozrywka wygra prawomocnie sprawę w sądzie zanim przejdziemy na T2 HEVC, to mamy kłopot :)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Poland napisał:

Myślę że możecie śmiało zasugerować takiemu Cyfrowemu Polsatowi pozycje 195 po ATM Rozrywce. Tak swoją drogą warto zwrócić się też do pism telewizyjnych by was dołączyli. Z moich obserwacji wynika że tu też może być pies pogrzebany. To samo zresztą też tyczy kanałów TVP Dokument (w przypadku chociażby  Kropki TV) i TVP Kobieta.

Tak, z tym że najpierw musiałaby zostać opublikowana ramówka Anteny TV, i pojawić się w serwisie dla prasy, a zanim się pojawi w gazetach z programem telewizyjnym, to trochę może minąć, bo wiadomo, że są drukowane z wyprzedzeniem, więc jeżeli mam być optymistą, to myślę, że w takim najbardziej optymistycznym wariancie (w przypadku opublikowania ramówki Anteny TV w serwisie dla prasy i ogólnym wglądzie do tej ramówki w najbliższym czasie) program Anteny TV może być drukowany tak najwcześniej za 2 - 3 tygodnie. 

A co do pozycji na liście kanałów po ATM Rozrywce w CP, to się zgadzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...